Peloton - graja

Domov > Forum > Peloton - graja

Peloton - graja

SORTIRAJ PO:
mišek 12.04.2011 20:45
Pozdravljeni vsi forumaši!

Je že kdo naročal pri teh nesposobnežih?
Jaz sem naročil 17.3 gume Vittoria RUBINO PRO III poltubular(700x23 Black/Red) in poleg še dve zračnici.

Danes smo 12.4 gum še od nikoder.
Naj dodam s čim se hvalijo, ko naročiš:

Dostavni rok za izdelke na zalogi je 2 do 3 delovne dni, za
ostale izdelke od 5 do 10 dni. Ob narocilu koles po meri je seveda rok dostave
daljsi, odvisno od proizvajalca izbranega modela kolesa, te roke pa si lahko
ogledate na nasi spletni strani pod DOSTAVA. Ce bo rok dostave za izbrani
izdelek odstopal od ustaljene prakse, Vas bomo o novem dostavnem roku obvestili
po elektronski posti.

O kakršni koli spremembi me noben ni obvestil, nič od nič. 4.4 sem jih klical in mi reče: Ja v zadnji pošiljki ni bilo vašega naročila zraven. Smo morali naročit iz Italije, je reko danes dobimo robo (je bil ponedeljke) v sredo bo naročeno pri vas doma, torej 6.4. .....do danes ne sluha ne duha o gumah.

Neresni do konca!!
puhek 12.04.2011 20:56
ustaljena praksa pri večini trgovcev ko ni dobave...
vladoV 12.04.2011 20:56
Jaz sem kupil nekaj stvari od njih in so bili vedno korektni.Kupoval pa sem preko nekega Boruta in si mi je zdel čisto ok dečko.Če se ti pa ne javijo pa to ni poslovno.
Rumbler 12.04.2011 21:06
Sicer ne vem kako je v tvojem primeru, vendar jaz vedno najprej kontaktiram trgovca glede zaloge, ter šele nato naročim stvar.
Vertigo 12.04.2011 21:08
Se zgodi, kaj češ.

Preveri pri zastopniku Vittorie za Slovenijo:

http://www. cult.si/2010/v12/brand.php?BID =14
mišek 12.04.2011 21:09
En mesec že skoraj za ene boge gume, ki jih še nikjer ni, pa saj se norce delajo :roll:
Kaj obstaja kak zakon okrog tega? Da bi jih mal zategno, barabe.
Če nekaj naročiš, se morajo tega tudi držat in imajo neke dolžnosti do strank, ne pa kar neki po domače.
um_etnik 12.04.2011 21:09
Točno to! Po tem sistemu nisem imel s peletonom, pri 6 nakupih, niti enega samcatega problema.
um_etnik 12.04.2011 21:11
Rumbler je napisal:
Sicer ne vem kako je v tvojem primeru, vendar jaz vedno najprej kontaktiram trgovca glede zaloge, ter šele nato naročim stvar.

Točno to! Po tem sistemu nisem imel s peletonom, pri 6 nakupih, niti enega samcatega problema.
bajsi 13.04.2011 08:01
U madonca pa glih učeri sm pr njih naroču in tudi že plačal en sedež. Sporočim kako bo v nadaljevanju.....
lopow 13.04.2011 08:03
Jaz sem pri njih naročeval in do sedaj nisem imel nobenega problema.
Kevo 13.04.2011 08:24
ko sem jaz prvič naročeval pri njih, sem naročil wilier vintage hlače in wilier prologo majco dobil pa vintage majco.
Zdaj sem pa naroči 2x elite nosilec bidona mislim da meseca januarja pa je še kr "nedokončano naročilo". :|
pene 13.04.2011 08:42
jaz sem iste plašče kupil pozimi v VEB-u v belo/črni barvni kombinaciji - preveri še tam.

BTW odlična guma.
tslifi 13.04.2011 08:45
Jaz sem lani oktobra naročil galoše, po nekaj njihovih obljubah po mailu da jih dobim ,do februarja letos ni bilo nič. Potem sem jih obvestil, da sem nabavil že drugje. Pa enkrat lani sem tudi zimsko jakno naročil pa nič. Mal se mi zdijo neresni.
bajsi 13.04.2011 10:37
ja kot sem že prej napisal, včeraj sem naročil sedež, ravnokar pa mi ga je poštar prinesel, tako da vsaj kar se mene tiče nobenih težav. :D
mišek 13.04.2011 11:21
Jst pa pokličem zdajle domov, če je slučajno kaj prišlo. če ne pa probam te klince poklicat pa jih pošlem nekam :mrgreen:
areh 13.04.2011 11:22
Dovolj sem prebral, da ne bom pri njih ničesar naročal..
lpA
mišek 13.04.2011 11:34
areh je napisal:
Dovolj sem prebral, da ne bom pri njih ničesar naročal..
lpA

Tako je prav, to je bil moj namen. Če se širi dobro ime, naj se tudi slabo, kaj se bodo barabe zajebavale iz nas.
ANQUETIL 13.04.2011 11:42
Pregovor pravi:

če ne moreš človeku pomagati, ga vsaj pusti pri miru.
CasLar 13.04.2011 11:48
Od šestih naročil sem tri celo dobil. Sej ni problema, če artikla nimajo, samo obvestili bi pa lahko, ne da čakaš v neskončnost
FAUSTO 13.04.2011 12:02
Ne morš verjet!

Jaz sem pri Pelotonu kupil čelado in jo dobil že naslednji dan!

Torej bi moral odpreti temo...Peloton - hvala !!
DuraAce 13.04.2011 12:27
Nekateri kreteni pa samo pljuvati znajo po prodajalcih,to pa ne,da bi kje drugje narbavil.
Res ste nekateri prave riti in vas je lahko sram. :evil:
areh 13.04.2011 12:28
FAUSTO je napisal:
Ne morš verjet!

Zakaj? Saj si plačal kar si naročil in ..dobil v dogovorjenem roku.Mislim, da to ni omembe vredno, Miškotov primer, pač je, sploh ker kakor kaže ni osamljen.
lpA
cunego 13.04.2011 12:31
DuraAce je napisal:
Nekateri kreteni pa samo pljuvati znajo po prodajalcih,to pa ne,da bi kje drugje narbavil.

pljuva se po slabih, ne po dobrih!
Bianchist 13.04.2011 12:39
Je kar dolg spisek, kaj vse sem nabavil pri Pelotonu. Čudno, nobenih problemov. Vse sem dobil v 3 dneh. Še gratis kakšen bidon. Počutim se izbranega. Danes bom ves dan hodil naokoli kot petelin.
maregol 13.04.2011 12:43
Jaz sem naročil 18. februarja nastavljivo krmilno oporo. Po treh tednih so mi poslali narobno krmilno oporo (premajhen premer objemke), oporo sem jim poslal naslednji dan nazaj.

Od takrat čakam na pravi izdelek in ne duha ne sluha o njemu. Med tem časom sem poklical in vprašal kdaj oni to mislijo poslati in odgovor je bil, da gre jutri osebno v neko skladišče v Italiji. To je bilo dva tedna nazaj! Ta trgovino očitno zna prodat samo tiste dele, kateri mu ležijo v pisarni, za ostale dele, ki pa jih je treba naročit so pa totalni bebci.

Za primerjavo sem lansko leto naročil kolesarski dres iz ZDA in je bil čez 18 dni pri meni doma.
FAUSTO 13.04.2011 13:32
areh je napisal:
FAUSTO je napisal:
Ne morš verjet!

Zakaj? Saj si plačal kar si naročil in ..dobil v dogovorjenem roku.Mislim, da to ni omembe vredno, Miškotov primer, pač je, sploh ker kakor kaže ni osamljen.
lpA

Ne! Pisalo je rok dobave 2-3 dni jaz pa sem dobil v 1. dnevu...24 urah od naročila! To je vredno nove teme na forumu!!
Stemba 13.04.2011 13:44
meni gre pri pelotonu najbolj na jetra to, da je na RANDOM - včasih dobiš robo naslednji dan, včasih sploh ne, včasih se ti javi na mail& telefon, včasih ne :roll:

glede na to da ga že od vrtca poznam, mislim da ga boli kur...
:lol:

lp

PS: pri njem naročim samo stvari, ki se jih ne da dobit drugje v SLO
veso 13.04.2011 13:50
DuraAce je napisal:

Nič ne pljuva po prodajalcih, samo z drugimi deli svojo (slabo) izkušnjo. Očitno se od pelotona ne da naročati po spletu, je treba poklicati in preveriti zalogo.
Ponavadi ko nekaj naročamo, bi radi imeli takoj naslednji dan in normalno da so (smo) ljudje razočarani če čakajo cel mesec (sploh če je rok dobave opredeljen na 2-3 dni). Kriminal pa je, da jih iz trgovine o tem nihče ne obvesti.
pene 13.04.2011 14:00
tudi jaz poznam Bobota in mislim, da ga ni potrebno tukaj raztrgati - dejansko je malo muhav, tudi sam imam take izkušnje. Ampak alternativ je vedno nešteto, danes je teh spletnih prodajaln cel kup. Je pa res, da določenih artiklov ne dobiš nikjer drugje - recimo michelin pro 3 race v beli barvni kombinaciji ni takrat, ko sem jih iskal, imel nihče drug, kot Peloton
4strong 13.04.2011 14:03
DuraAce je napisal:

Daj ne serji s takimi no. ;)

Če imajo na strani lepo napisane pogoje poslovanja in če dobavne roke in če se tega ne držijo, je to čista poslovna neresnost, ne pa kreten tisti, ki to na glas pove.

Je prav, da se povejo izkušnje s trgovci. Je pa tudi res, da ljudje vse prevečkrat povemo slabe izkušnje in raje šinfamo.

Marsikdo zaradi slabe izkušnje to javno pove, ob dobri izkušnji pa veliko manj.

Imam pa tudi jaz z Pelotonom eno slabo in eno dobro izkušnjo. Prvič sem naročil en sedež in ga dobil v dveh dneh. Pohvalno! Drugič naročil ene par artiklov oblačil, pa nikoli dobil. Po mesecu dni sem poklical, da kaj je z naročilom, pa je rekel, da pač ni na zalogi in ne ve kdaj bo. Me zanima, če bi mi sam sploh sporočil. V glavnem, od takrat tudi jaz ne kupujem več pri njih. ;)
1 2
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI