Konjska mast? Da? Ne?

Domov > Forum > Konjska mast? Da? Ne?

Konjska mast? Da? Ne?

SORTIRAJ PO:
Urbi 25.04.2011 15:27
Pozdravljeni,

kot sem že omenil imam težave, ki sem jih omenil v temi ( spodnja povezava ) na strani 3
http://www.bicikel.com /forum/?thread_id=13265

>verjetno ne gre za preobremenitev kolena zaradi športa ali udarca, ampak zaradi sedenja v eni in isti poziciji po več ur skupaj

bolečine čutim v desnem kolesu, na levi strani, spredaj in to konstanto že dober teden dni. hodim težje, kolesar pa lahko ob blagi bolečini. pri tem pa uporabljam voltaren in perskindol pa se mi zdi, da nič ne pomaga.

kaj pravite, grem na veterino po konjsko mast? :) kakšen drug nasvet? jutri bom obiskal zdravnico.
cestni_dirkač 25.04.2011 16:00
Meni pomagajo kisli glineni obkladki.
1. Kupi naravno glino (ali pa pojdi v hosto in jo odkoplji).
2. Odreži majhen košček (velikost pesti) in ji dodaj malo kisa - tako da postane res mehka.
3. Ko greš spat si jo daj na koleno (priporočam, da daš čez še eno plastično vrečko in potem vse skupaj prevežeš z povojem, da fiksiraš zadevo)

Vendar ne pričakuj čudežev čez noč. Moraš dati gor vsaj 3x, predn pomaga.
Sam si tako lajšam bolečine v kolenu in "odpravljam vodo" v kolenu.

Obisk zdravnice pa ti toplo priporočam.

lp
pene 25.04.2011 20:36
Če Voltaren ne pomaga, potem je obisk zdravnika nujen. Da ti vsaj diagnozo postavi.
Sicer pa so za sanacijo športnih poškodb zelo dobri pri fizioterapevtu Fuchsu v ljubljani. Niso pa terapije ravno poceni, če greš samoplačniško.
Urbi 26.04.2011 10:22
pene je napisal:
Če Voltaren ne pomaga, potem je obisk zdravnika nujen. Da ti vsaj diagnozo postavi.
Sicer pa so za sanacijo športnih poškodb zelo dobri pri fizioterapevtu Fuchsu v ljubljani. Niso pa terapije ravno poceni, če greš samoplačniško.


v bisvtu verjetno ne gre za športno poškodbo :( no saj danes grem k zdravnici
Tik-tak 26.04.2011 10:36
Poskušaj s temi čipi (meni so pomagali pri boleči rami)
http://www.timi.ci eaura.com/pure-relief_si.html# tab1
Urbi 26.04.2011 15:44
zdravnik predpisal bonbončke in sicer OLFEN 100mg
pene 26.04.2011 16:11
Urbi je napisal:
zdravnik predpisal bonbončke in sicer OLFEN 100mg


tako zdravniki zdravijo poškodbe - namesto da bi odpravili vzrok težav, brišejo posledice.
Chevagi 26.04.2011 16:29
Jaz sem imal podobne težave včasih in sicer so se mi bolečine pojavljale na obeh kolenih. Zadeva je izvirala iz enega krajšega kolesarksega potovanja, ko sem si kolena pošteno 'prehladil', kasneje sem še fest ubrisal in spet poškodoval eno koleno. Predvsem sem bil občutljiv na mraz in slabo nastavitev sedeža.
Meni je pomagalo redno ogrevanje pred kolesarjenjem (nekaj počepov in razmigavanje kolena). Odkar kolesarim vse leto, tudi nimam več težav, saj se vezi okrepijo precej počasneje kot mišice. V hladu imam vedno tople hlače, včasih pa sem dajal na koleno pod hlače še blazinice - najboljše so tiste, ki so jih ženske v osemdesetih dajale na ramena pod bluze :lol:
Še ena zadeva: kolena in vezi lahko bolijo ali zatečejo, če ne piješ dovolj. To se pozna zlasti pri hoji navzdol, ko kolena še posebej trpijo.
Upam, da boš našel tisto, kar ti bo najbolj pomagalo. Mene dohtar ni najbolj resno jemal - v smislu: saj si zdrav, pa nekaj kolesariti, če te bolijo kolena :evil:
lp
Scottie 09.05.2011 12:53
Meni je zdravnik ravno tako predpisal OLFEN, ker sem na fuzbalu dobil udarec v koleno in mi je zateklo. Ampak naj te opozorim, da sem sam po OLFENU noro bruhal, pa sem jemal samo eno tableto na dan. :(
malizec 09.05.2011 13:18
pojdi v kaksno trgovino s sportno prehrano (za bodi bilderje) in kupi kapsule za lajsanje bolecin v sklepih ki vsebujejo glucosamin.
Maratonac 28.05.2011 23:44
Maršičeva mast prežene vse. To je moje edino mazilo in zdravilo. Dobiš je v BTC tržnica- ČEBELARSTVO - rumeni štand. Namažeš ni važno kje te boli in kaj , drugi dan imaš mir.
1
Zadnji komentarji v kategoriji "ZDRAVJE IN TRENINGI"
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI