Scott dresi

Domov > Forum > Scott dresi

Scott dresi

SORTIRAJ PO:
foto 29.04.2011 16:51
Pozdravljeni.

Eno vprašanje..
Po tem ko sem si kupil Scott kolo, Scott čevlje.. sm si omisliš le Scott dres. Komplet.

Me pa zanima ali ima kdo izkušnje s kupovanjem preko spleta? Konkretno ebay. Gledam malo komplete tam in skupaj hlače (bib) in dres prideta 55 dolarjev. Je to realno?
Lokacija prodajalcev je Hong Kong ponavadi.. so to ponaredki, ali .. ? Ima kdo izkušnje?

Kot primer.. http://cgi.ebay.com/2011- scott-cycling-jersey-bib-short s-s-xxxl-red-/170630062348?pt= UK_Cycling_Clothing&hash=i tem27ba58210c#ht_787wt_906

Oziroma .. Pozna kdo morda še kakšno (cenejšo kot pri nas) trgovino na spletu?

Lp,
foto :)
puhek 29.04.2011 18:57
jah načeloma neb smel bit tko da ti razpade v 1mu dnevu ker je le 55 eur :) js mislm da bi znalo biti normalna kvaliteta.
Zgubich 29.04.2011 21:05
v hoferju na jesenicah jih majo po 60e za komplet :?:
robertk6 29.04.2011 22:55
foto je napisal:
Pozdravljeni.

Eno vprašanje..
Po tem ko sem si kupil Scott kolo, Scott čevlje.. sm si omisliš le Scott dres. Komplet.

Me pa zanima ali ima kdo izkušnje s kupovanjem preko spleta? Konkretno ebay. Gledam malo komplete tam in skupaj hlače (bib) in dres prideta 55 dolarjev. Je to realno?
Lokacija prodajalcev je Hong Kong ponavadi.. so to ponaredki, ali .. ? Ima kdo izkušnje?

Kot primer.. http://cgi.ebay.com/2011- scott-cycling-jersey-bib-short s-s-xxxl-red-/170630062348?pt= UK_Cycling_Clothing&hash=i tem27ba58210c#ht_787wt_906

Oziroma .. Pozna kdo morda še kakšno (cenejšo kot pri nas) trgovino na spletu?

Lp,
foto :)


Seveda so ponaredki drugače ne bi bili tako poceni . Je pa res da so tud kvalitetni ; sam sem že naročil 4 take komplete ravni danes je poštar prinesel enega ;) sem pa šel v trgovino pri nas in primerjal dres z " originalom " in moram rečt da jaz ne vdim razlike in tud na otip je material kar enak, zdaj bodo seveda tukaj modrijani pisali marsikaj vendar za 55 € koliko te pride z poštnino je več kot OK.
Zgubich 30.04.2011 08:11
mjo še 1xm-2xl-3x xxl :idea: :arrow:
foto 01.05.2011 16:06
robertk6 je napisal:
foto je napisal:
Pozdravljeni.

Eno vprašanje..
Po tem ko sem si kupil Scott kolo, Scott čevlje.. sm si omisliš le Scott dres. Komplet.

Me pa zanima ali ima kdo izkušnje s kupovanjem preko spleta? Konkretno ebay. Gledam malo komplete tam in skupaj hlače (bib) in dres prideta 55 dolarjev. Je to realno?
Lokacija prodajalcev je Hong Kong ponavadi.. so to ponaredki, ali .. ? Ima kdo izkušnje?

Kot primer.. http://cgi.ebay.com/2011- scott-cycling-jersey-bib-short s-s-xxxl-red-/170630062348?pt= UK_Cycling_Clothing&hash=i tem27ba58210c#ht_787wt_906

Oziroma .. Pozna kdo morda še kakšno (cenejšo kot pri nas) trgovino na spletu?

Lp,
foto :)


Seveda so ponaredki drugače ne bi bili tako poceni . Je pa res da so tud kvalitetni ; sam sem že naročil 4 take komplete ravni danes je poštar prinesel enega ;) sem pa šel v trgovino pri nas in primerjal dres z " originalom " in moram rečt da jaz ne vdim razlike in tud na otip je material kar enak, zdaj bodo seveda tukaj modrijani pisali marsikaj vendar za 55 € koliko te pride z poštnino je več kot OK.


Sam sem že kupoval iz Kitajske preko ebaya. Sicer nič v zvezi s kolesarstvom, ampak foto opremo.
En dodatek k fotoaparatu, ki "z originalno znamko" košta 200eur, me je pri "kopiji" prišel 80eur .. pa dela čist enako brezhibno kot original :) bi rekel da je celo iz iste tovarne.

Zato sem tudi postavil tukaj vprašanje kako je z dresi.. da ne bi kake alergije na koži dobil zarad nekega xy materijala .. :?
a so kopije, al originali.. ker roko na srce, večina robe se itak dela na Kitajskem oziroma v Aziji in tam dejansko je res toliko poceni.
Tu itak carine in debele marže tako uvoznikov kot trgovcev velik dvignejo ceno.. :?
robertk6 01.05.2011 16:25
Brez skrbi da bi dobil kako alergijo al kaj podobnega ; kot sem napisal sam uporabljam te drese in nobenega problema. Za zanimivost naročil sem en komplet Nalini in kot sem omenil sem ga nesel v trgovino in primerjal , pa ne samo to pokazal sem ga tud trgovcu in glej hec le ta ga je seveda ocenil kot original in kje sem ga kupil? :D
foto 02.05.2011 15:38
Naročil :) Upam da ne bo treba čakat mesec dni ..
Pa da vidimo kvaliteto .. 8)
hooger 02.05.2011 19:14
foto je napisal:
Naročil :) Upam da ne bo treba čakat mesec dni ..
Pa da vidimo kvaliteto .. 8)


poročaj kako bo.

Kje pa si naročil? Na linku, ki si ga dal v prvem postu?
foto 03.05.2011 00:46
hooger je napisal:
foto je napisal:
Naročil :) Upam da ne bo treba čakat mesec dni ..
Pa da vidimo kvaliteto .. 8)


poročaj kako bo.

Kje pa si naročil? Na linku, ki si ga dal v prvem postu?
Ne prav ta link, ker je tle licitiranje in še ni možnosti "predčasnega nakupa" (vsaj v trenutku, ko sem naročil ni bilo).. ampak pri istem prodajalcu.
http://store s.ebay.com/excellentsportsstor e?_trksid=p4340.l2563
S tem da sem vzel drugo barvo dresa.
foto 28.05.2011 14:20
Evo :)
Včeraj sem dobil dres. Kot je bilo že na ebayu napisano, traja do 20 dni, včasih tudi več. To me je malo zmotilo, pač.. ne maram preveč čakanja.
Druga stvar, ki me je zmotila je da so ravno moj paket moral na carini odpret .. :? Tko da je bilo še dodatnih 15€ za plačat .. :|
Ampak vseeno bistveno ceneje, kot če bi tle kupil.

Kar se same kvalitete tiče. Moram reči da so dresi ful kvalitetni, otipal in preveril drese v trgovini in svoj dres (kot robert :mrgreen: ) inres, super je materijal. Praktično ni razlike.
Edina razlika je da pač ni uradno "znamke" Scott znotraj dresa.
Sam tekstil proizvaja podjetje Lycra (www.lycra.com), ki kot sem videl sodeluje s Scott podjetjem, blazinice pa so od Coolmax-a (http://www.coolmax-thermolit e.com/).

Definitivno bom še naročeval.. sicer pri eni drugi trgovini iz Hong Konga .. tko da se naslednjič, če še koga zanima lahko zmenimo za skupen nakup (prišparamo na ceni poštnine, ki je 15eur, tko si pa razdelimo) ..

pa še fotka ..



lp,
fo to :)
lone_rider 28.05.2011 15:04
Na carini odprejo vsak paket, nisi bil samo ti posebne sreče. Lahko zraven kar računaš 20% našega DDV na ceno, ki si jo plačal na ebayu.
foto 28.05.2011 15:33
Tu mi je en od uporabnikov napisal da je nekajkrat naročil in ni plačal carine, enkrat so u zaračunali..

No kakorkoli. Kvaliteta je res super, ter važno da je dost cenejš kot pri nas (žal).

lp,
foto
Cekon 31.05.2011 12:58
Na prvi pogled zanimivo. Ko pa se poglobiš v original in te slike, ki so objavljene tukaj se pa opazi razlika. Prodajajo tudi črno varianto, ki original sploh ne obstoja.
Lahko pa da je to Hervis varianta, ki pa je tudi v Hervisu nižje kvalitete in cene kot v specializiranih trgovinah
Hess 31.05.2011 13:42
Kako/kdaj ti pa zaračunajo to carino? Te čaka položnica ob paketu, ali paketa sploh ne dobiš, če pred tem ne plačaš zneska carine...???

Ali je tu tudi kakšen pomislek, da nisi v kakšnem prekršku, če na ta način naročiš glede na to, da gre za ponaredke?

Thx
lone_rider 31.05.2011 14:06
Ko tvoj paket priroma v Slovenijo, se najprej ustavi na carinski pošti. Če gre za kako pisemce ali kaj manjšega, ni težav, če pa carinik v roke dobi paket, ga odpre. Vidi, da gre za neko novo kupljeno stvar in ker zraven ni računa, ti domov pošljejo obvestilo, da imajo zate paket, za katerega jim moraš posredovati bodisi račun, ali spletno stran, kjer si ga kupil ali paypal izpisek... karkoli, le da je vidno za katero stvar gre in koliko stane.

Ko na carini prejmejo tvoje obvestilo, še enkrat pogledajo paket in če jim ni nič sumljivo, ti lepo na posredovani znesek zaračunajo 20 % DDV + 4,5 € administrativnih stroškov. Ko ti poštar domov končno (tole s carino lahko traja kak teden...) prinese paket, mu plačaš ta znesek, dobiš potrdilo in stvar je urejena. Zaradi tega nisi v nobenem prekršku, saj imaš dokument s pečatom, da si poravnal vse dajatve, ki so potrebne.

Bolj težavno je naročanje elektronskih naprav, saj morajo obvezno imeti CE certifikat, sicer ne gre skozi carino, pri teh cotah pa ni nobenega strahu.
foto 03.06.2011 11:56
Cekon je napisal:
Na prvi pogled zanimivo. Ko pa se poglobiš v original in te slike, ki so objavljene tukaj se pa opazi razlika. Prodajajo tudi črno varianto, ki original sploh ne obstoja.
Lahko pa da je to Hervis varianta, ki pa je tudi v Hervisu nižje kvalitete in cene kot v specializiranih trgovinah

Ja, original ni.. to definitivno.

Sm pa zadovoljen s kvaliteto.
foto 03.06.2011 11:58
lone_rider je napisal:
Ko tvoj paket priroma v Slovenijo, se najprej ustavi na carinski pošti. Če gre za kako pisemce ali kaj manjšega, ni težav, če pa carinik v roke dobi paket, ga odpre. Vidi, da gre za neko novo kupljeno stvar in ker zraven ni računa, ti domov pošljejo obvestilo, da imajo zate paket, za katerega jim moraš posredovati bodisi račun, ali spletno stran, kjer si ga kupil ali paypal izpisek... karkoli, le da je vidno za katero stvar gre in koliko stane.

Ko na carini prejmejo tvoje obvestilo, še enkrat pogledajo paket in če jim ni nič sumljivo, ti lepo na posredovani znesek zaračunajo 20 % DDV + 4,5 € administrativnih stroškov. Ko ti poštar domov končno (tole s carino lahko traja kak teden...) prinese paket, mu plačaš ta znesek, dobiš potrdilo in stvar je urejena. Zaradi tega nisi v nobenem prekršku, saj imaš dokument s pečatom, da si poravnal vse dajatve, ki so potrebne.

Bolj težavno je naročanje elektronskih naprav, saj morajo obvezno imeti CE certifikat, sicer ne gre skozi carino, pri teh cotah pa ni nobenega strahu.

Sicer nima veze s kolesarstvom.. :) Jaz sem naročil en dodaten del za fotoaparat (grip) iz Hong Konga.. tu Canonov stane 200eur, iz HK sem ga dobil za 80eur.. carina mi ni carinila nič. Kvaliteta? Ne vidim neke razlike, samo to da pač ni znamke "Canon" na izdelku.. verjetno je pa iz iste tovarne, saj tak al tak vse tam štancajo :)
Hribar5 08.06.2011 23:16
mene pa zanima, kako si ti ta dres plačal........si plačal vnaprej???
1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI