Fotografije DOS 2011

Domov > Forum > Fotografije DOS 2011

Fotografije DOS 2011

SORTIRAJ PO:
slavko1 14.05.2011 18:54
Imam en predlog. Ker je veliko število postov v prvi temi DOS 2011 (fotke se izgubijo med posti), bi lahko imeli še eno temo, v kateri bodo fotke od navijačev, morda kaj gradiva od ekip. Seveda če ste za, če ne pa brišite temo. :D
slavko1 14.05.2011 18:55
Evo, takole sem danes po 15:00, srečal kar nekaj tekmovalcev DOSA 2011. Sicer moram prvo omeniti, da sem imel izjemno srečo glede GPSa, kajti ob 14:30 je zadeva še delovala, kasneje naj bi šlo vse v franže. Torej hvala tistim ki skrbite za tole sledenje, da ste mi omogočili po prihodu iz službe, na hitrico pogledati kje se kateri tekmovalec giblje. :mrgreen: No do ceste kjer poteka DOS, sem ga pošteno navrl. Kajti vedel sem, da bom lahko videl kar nekaj tekmovalcev. In res, še Italijana s številko 168 (Furlanetto), ki se mi je skoraj izmuznil, sem z lahkoto ujel. Tako da sem z njegovo ekipo kar lepo poklepetal na vzponu, proti Šenturški gori. Možakar ki je sedel na oknu kombija, je baje celo enkrat vozil DOS. Je pa zelo pohvalil Italijana, in kot mi je povedal, je zelo zagnan. Do Šenturške gore je imel le nekaj pavzic. No tega Italijana, sem kar lepo spodbujal na vzponu, tako da upam da mu je bilo nekoliko lažje. 8) Je pa Italijan šel presenetljivo počasi navzgor (nekaj nad 6kmh), toda res pa je, da je za njim že veliko km, pa tudi višincev. Skratka če kdo misli da ga žgejo do daske, se moti.

Ne rečem za tiste taprve, ki imajo povprečje nekje tam 30kmh. Ti ki so v zadnji polovici, jim povprečje krepko pada. Toda to jasno ne pomeni da so zanič, so pač počasnejši. Ti so morda vsaj zame še večji junaki, kot tisti iz ospredja. Kajti vedo da za vidnejšo uvrstitev nimajo šans, pa kljub temu se podajo v tole avanturo. Zato res čestitke vsem, od prvega do zadnjega. Kdor tole odpelje v časovnem limitu, mu je res potrebno čestitati. Sem pa seveda kot se za navijača spodobi, tudi lepo bodril Hrvaškega tekmovalca, mislim da je bil (Brajković)! Sem malo tekel ob njem na vzponu, in sva malo debatirala. Je izjavil, opasan je ovaj Vršič. :lol: Potem me je malo spraševal če sem že kdaj vozil ta vzpon na Vršič, pa koliko je še do vrha Šenturške, pa to. Skratka upam da mu je vožnja navkreber, hitreje minila. Lepo je bilo tole danes, moram priznati, da sem prav užival v čakanju, ter navijanju. Vsaka sekunda čakanja, je bila vredna zlata.

Navijanje za te kolesarje mi pomeni velik oveč, kot navijanje na raznih maratonih. Na maraton gre lahko vsak, ki ima pet minut časa. Ti tekmovalci/ tekmovalke, so pa le nekaj posebnega. Vsak ne more iti kar tako na DOS.

ŠE TEKMOVALCI:
-168 Furlanetto
-84 Zotter
-110 Hledik
-96 Černek
-141 Buršić
-179 Andoljšek
-103 Gabor
-120 Smerdel
-87 Meze
-94 Dolinšek
-115 Ličen
-142 Vizintin
-183 Orel
-123 Brajković
-89 Komplet
-102 Česnik

Fotografije, vzpon na šenturško goro: http://slavko1.shrani.s i/?DOS+2011+%28%C5%A1entur%C5% A1ka+gora%29

Bom pa tole še nekajkrat sem prilepil, saj sem nekaterim ekipam obljubil fotke. Spremljajo tudi tole temo. Še tisti Italijan, začetek vzpona.
TS_team 14.05.2011 18:59
Prihod Blatnika na TS 9.

Milan_48 14.05.2011 19:51
sh4rk 14.05.2011 20:24
simmi 14.05.2011 21:04
Slavko, kva je mu ta model na glavi lubenico :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
simmi 14.05.2011 21:07
Slavko a je mu ta model na glavi lubenico :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
slavko1 14.05.2011 21:32
Ja zgleda res tako. :lol: Gre pa za Hrvaškega tekmovalca, katerega nisem mogel normalno fotografirati. Ravno v času ko je šel fant navzgor, je doli šel tisti avto s prikolico. Tako da sem potem tekel, ter vmes fotografiral. Bil je vesel spodbude, tako kot še posebno drugi Hrvaški tekmovalec. Z njim sem kar fajn podebatiral. Žal je fotka zanič, saj sem se ravno peljal navzdol, in sem prvo zagledal njegov spremljevalni avto, nato pa njega. Potem pa preden se ustavimo naštimamo za fotografijo, čas hitro mine. No malo sem nato navzgor tekel ob njem, in ga vzpodbujal. Samo moram pa reči, da je bil kar svežega izgleda. Nekdo za njim, je imel resne težave na vzponu. Sem že mislil da bo sestopil. Ja, po vseh kilometrih ter višincih, je lahko tudi že ta vzpon odveč.

Brajković

Tu sem pa tekel navzgor, zato se je roka malo tresla. Je dal izjavo, opasan je ovaj Vršič. :mrgreen: :mrgreen: Skratka obadva Hrvata sta bila zanimiva, in pri obeh sem imel smolo glede fotografije. Pri obeh sem fajn pretegnil noge. :lol:

Vidim da je Furlanetto na koncu odstopil. :ups: Izgleda da se mu je rahlo maščevalo, ker je vsaj do Šenturške, morda premalo počival. Nekaj podobnega, kot je bilo pri Strasserju! No Strasser je tako zapravil zmago. Upam da se iz Italijanske ekipe kdo javi, da vidim kaj je bil vzrok odstopa.

VIR moški nad 50: http://www.taal.si/dosext reme_11/ib_tekmo_m50.php
chico 15.05.2011 11:33
slavko1 17.05.2011 14:17
Ne pozabiti na tole temo. :D Glede nato da se prva tema počasi spreminja v greznico, lahko še vedno sem dodajate kaj fotografij, ali drugega gradiva.

Intervju: http://www.rtvslo.si/spor t/kolesarstvo/z-zmago-na-raam- u-bi-izpolnil-tudi-robicevo-ze ljo/257685 8)
chenlee 17.05.2011 14:54
simmi je napisal:
Slavko a je mu ta model na glavi lubenico :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Ares Buršić - tekmovalec iz Zagreba. Tega sem največkart prehitel in seveda on mene. Se mi je pa zdela čudna čelada. Kot, da bi bila plezalna.
1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI