11.VELO KOLESARSKI MARATON

Domov > Forum > 11.VELO KOLESARSKI MARATON

11.VELO KOLESARSKI MARATON

SORTIRAJ PO:
CEironman 14.05.2011 23:55
Letos prestavljen na nedeljo 19.6.2011 :D
in brez finančnih težav:)
Vabljeni
[/img]
gacar 15.05.2011 11:28
>
CEironman je napisal:
Letos prestavljen na nedeljo 19.6.2011 :D
in brez finančnih težav:)
Vabljeni
[/img]


Če je to res, se pa seveda vidimo. Upam, da letos brez nalivov, kot lankso leto. :D

G
Maratonac 15.05.2011 14:31
Ta je bil edini res v načrtu, ker so ga pa prestavili , sem takrat že na dopustu.
Rainbow 15.05.2011 15:52
Zelo neposrečeno izbran termin.

Istega dne bosta namreč potekala tudi Argonavtski maraton in vzpon na Mašun.
CEironman 15.05.2011 17:57
Če bodo nalivi ali ne ne moremo garantirati, je pa še vseeno bolje, da se tradicionalna prireditev izpelje kot pa, da je sploh ni, če tudi je na ta vikend kar nekaj kolesarskih prireditev. Vabljeni
vambomzepokazu 15.05.2011 18:02
Rainbow je napisal:
Zelo neposrečeno izbran termin.

Istega dne bosta namreč potekala tudi Argonavtski maraton in vzpon na Mašun.


Ki pa nista na Celjskem koncu, tako da komentiranje ni potrebno.
Rainbow 15.05.2011 18:25
vambomzepokazu je napisal:
Rainbow je napisal:
Zelo neposrečeno izbran termin.

Istega dne bosta namreč potekala tudi Argonavtski maraton in vzpon na Mašun.


Ki pa nista na Celjskem koncu, tako da komentiranje ni potrebno.


Razumela sem, da gre za tradicionalni Velo maraton, katerega štart je v Črnučah. Se pardoniram, ampak ni bilo nikjer napisano, da gre za dirko na celjskem koncu, niti iz naslova teme tega ni razbrati. Sem pa to uspela razbrat šele v drugi temi...

Torej tudi tvoja opazka ni najbolj na mestu.
CEironman 15.05.2011 18:38
Rainbow, seveda gre za Tradicionalni 11. VELO MARATON, s startom izpred VELO CENTRA v Črnučah. Ostalo so druge prireditve. Se vidimo
vambomzepokazu 15.05.2011 18:41
Rainbow je napisal:
vambomz epokazu je napisal:
Rainbow je napisal:
Zelo neposrečeno izbran termin.

Istega dne bosta namreč potekala tudi Argonavtski maraton in vzpon na Mašun.


Ki pa nista na Celjskem koncu, tako da komentiranje ni potrebno.


Razumela sem, da gre za tradicionalni Velo maraton, katerega štart je v Črnučah. Se pardoniram, ampak ni bilo nikjer napisano, da gre za dirko na celjskem koncu, niti iz naslova teme tega ni razbrati. Sem pa to uspela razbrat šele v drugi temi...

Torej tudi tvoja opazka ni najbolj na mestu.


Sej te nisem kritiziral. Sarkastično sem dal opazko na pomanjkljiv razpis v tej temi. ;)
kostolomc 16.05.2011 10:24
CEironman je napisal:
Rainbow, seveda gre za Tradicionalni 11. VELO MARATON, s startom izpred VELO CENTRA v Črnučah. Ostalo so druge prireditve. Se vidimo


kdo pa organizira..na strani od Špice ni nič objavljeno
http://www.sp ica-drustvo.si/
Tjasika 17.05.2011 12:07
Vabljeni na 11. tradicionalni VELO kolesarski maraton!

http://www.tr icelje.com/index.php?view=deta ils&id=54%3A11-velo-kolesa rski-maraton&option=com_ev entlist&Itemid=55

Z a vse udeležence zelo bogate nagrade! 8O
Pričakujemo preko 500 kolesarskih navdušencev! :lol:
Roko460 17.05.2011 12:37
Mikavno :mrgreen: ;)
CEironman 17.05.2011 20:50
kostolomc je napisal:
CEironm an je napisal:
Rainbow, seveda gre za Tradicionalni 11. VELO MARATON, s startom izpred VELO CENTRA v Črnučah. Ostalo so druge prireditve. Se vidimo


kdo pa organizira..na strani od Špice ni nič objavljeno
http://www.sp ica-drustvo.si/

PA TUDI NIČ NE BO.
Organizacijo prevzemajo drugi v sodelovanju z generalnim sponzorjem firmo VELO.
faza 27.05.2011 22:42
Sem mal pogledal traso za veliki maraton pa mi nekaj ne gre v račun.
Zadnjič sva se vozila od Britofa proti Visokem - po mojem delajo kanalizacijo - uglavnem makadam in zapore ceste .....dvomim ob hitrosti naših gradbenikov da je že končano...
Del trase od Brnika proti Mostam pa kar po magistralki 8O
Edino konec Nemške ceste z rondojem pred Savo bo verjetno urejen do takrat...
CEironman 16.06.2011 01:22
11. Velo maraton s startom ob 9.00 izpred VELO CENTRA v Črnučah to nedeljo 19.6. Tisti, ki še niste prijavljeni, prijave na dan tekmovanja od 7.00 ure naprej. Se vidimo
SPICA 19.06.2011 09:43
Sporočam, da kolesarskega maratona ne organizira ŠD Špica, ki je organiziral vseh 10 maratonov do sedaj.

Za maraton smo zvedeli šele danes, ko so me klicali nekateri kolesarji pa tudi policija, kako je z maratonom.

Podjetje VELO je očitno neposredno prevzelo organizacijo prireditve - do sedaj z organizacijo niso imeli nič in so bili le pokrovitelj - in ŠD Špica 11. maratonom VELO nima ničesar.

Je pa nenavadno da drug organizator brez vednosti pravega organizatorja prevzame prireditev.

Jože
slavko1 19.06.2011 09:56
Samo je pa hud tale maraton, sama ravnina. :mrgreen: Sem včeraj gledal traso, a res niso mogli najti, kakšenga klanca. :?
Nekaj me je imelo, da bi se danes tega udeležil. Toda sedaj je verjetno zaradi deževja prestavljeno. Pa tudi očitno to ni tisti pravi maraton, katere ste dosedaj organizirali. Ne morem verjeti, da sedaj lahko že kar nekdo prevzame nek maraton, oziroma ga kar brez vednosti tapravega organizatorja, prikaže kot enajstega! :roll: Izgleda da danes res že vsak dela svoj maraton. Preveč je teh maratonov res.
1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI