11.kolesarski maraton VELO

Domov > Forum > 11.kolesarski maraton VELO

11.kolesarski maraton VELO

SORTIRAJ PO:
sucytim 19.06.2011 16:26
Udeležil sem se maratona VELO,ki mu je na žalost zagodlo vreme in zaradi tega je bila tudi udeležba zelo slaba,čeprav je bilo kar dosti prijavljenih,ki pa se maratona zaradi deževnega vremena niso udeležili.Maraton je potekal večino proge v dežju,toda kljub temu mislim da smo vsi zmagovalci,ki smo progo prevozili v takih razmerah.
corratec.de 19.06.2011 16:35
Kapo dol ker voziš v dežju.
BioMiha 19.06.2011 22:34
Vsem sotrpinom čestitke. Kar se mene tiče, je bilo, ko smo vozili, še v redu. Ko pa sem bil pri miru, sem ratal čist plav, saj je bilo danes dopoldne res mraz.
shark1 20.06.2011 00:17
sucytim je napisal:
Udeležil sem se maratona VELO,ki mu je na žalost zagodlo vreme in zaradi tega je bila tudi udeležba zelo slaba,čeprav je bilo kar dosti prijavljenih,ki pa se maratona zaradi deževnega vremena niso udeležili...


Ja čudno,a ne? :roll:
V takih razmerah bi šel še na Franjo z zelo težkim srcem,ne pa da bi šel tvegat in zmrzovat na nek VELO maraton,čeprav sem ga imel namen prevozit,če nebi padal dež....
corratec.de 20.06.2011 07:40
shark1 je napisal:
sucytim je napisal:
Udeležil sem se maratona VELO,ki mu je na žalost zagodlo vreme in zaradi tega je bila tudi udeležba zelo slaba,čeprav je bilo kar dosti prijavljenih,ki pa se maratona zaradi deževnega vremena niso udeležili...


Ja čudno,a ne? :roll:
V takih razmerah bi šel še na Franjo z zelo težkim srcem,ne pa da bi šel tvegat in zmrzovat na nek VELO maraton,čeprav sem ga imel namen prevozit,če nebi padal dež....


Če pa vsak udeleženec dobi spominsko medaljo v cilju.
macscott 20.06.2011 07:45
...ni frke...tudi na TREBANJSKEM MARATONU NAS JE VČERAJ VESSKOZI PRAV DEž...treba probat....užitka pa ni pravega..ohhh...pa če vilija resnika smo mel kot povezovalca....lp :mrgreen:
boyan64 20.06.2011 08:35
Pa res nimate sreče s tem Velom. Lani deževalo kot noro, letos dež, mraz.....
CEironman 20.06.2011 10:49
Res čestitke še enkrat vsem ne samo da ste odkolesarili, ampak sploh da ste se prikazali na startu na tak deževen dan. Prireditev je za nami, udeležeba je bila res skromna. Drugo leto prehajamo nazaj na standardni termin v aprilu. Upam, da bo takrat z vremenom ne bo toliko težav. Čestitke vsem še enkrat, ki ste odpeljali svoje kilometre na našem dogodku. lp
Velo 20.06.2011 12:29
11. VELO maraton smo bili prisiljeni organizirati sami, ker je ŠD Špica zašlo v finančne težave (objava na spletni strani http://www.spica-drustvo. si). V želji, da ne bi prekinili desetletne tradicije smo storili vse, da bi VELO maraton bil ! Pri tem nam je s svojimi izkušnjami in s svojo ekipo izdatno pomagalo ŠD Celjan, hvala lepa ! 12. VELO maraton bo spet v aprilskem terminu. Iskrene čestitke vsem udeležencem 11. VELO maratona !
Ni ovir za VELO maraton team ! :-)
Lp,
Velo, Ljubljana
SPICA 21.06.2011 18:30
ŠD Špica je bil organizator desetih maratonoc VELO in prav neverjetno je, da sedaj drugi organizatorji nadaljujejo štetje, čeprav do letošnjega leta ni organiziral še nobenega maratona.

Samo sponzorstvo jim ne daje pravice, da se sedaj šopirijo z rezultati dobre organizacije, katera je izključna zasluga vseh, ki so delali v okviru našega društva.

Očitno je športna, poslovna... morala novega organizatorja tako na psu, da se hvali z našimi rezultati.

Tako ne gre in je najmanj neokusno, če ne še kaj hujšega.

Jože
1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI