kolesarski števci

Domov > Forum > kolesarski števci

kolesarski števci

SORTIRAJ PO:
sigix 21.06.2011 16:24
ker bi bil tudi pri meni čas za nakup novega števca me zanima koliko časa pri EDGE500 drži baterija?

pa da delim uporabniške izkušnje... imam Ciclosport HAC5. zadeva sicer deluje ampak je zoprno to, da se vsakič ko se ustaviš za nekaj minut izklapljajo senzorji, ki jih moraš potem ročno sprožiti. pa gumbi so precej trdi, meni eden po letu in pol praktično ne dela več.

lp
androfrw 21.06.2011 17:09
sigix je napisal:
ker bi bil tudi pri meni čas za nakup novega števca me zanima koliko časa pri EDGE500 drži baterija?

Če imaš v mislih eno polnjenje, potem je odgovor 8-10ur.
Če imaš v mislih življensko dobo baterije, ne bi vedel. Pri teh stvareh je običajno enih 1200-1300 polnjenj.
ddejc 21.06.2011 23:09
nm2412 je napisal:
mene pa zanima kolk vas lastnikov 500-tke uporablja senzor hitrosti oziroma kolk je funkcijsko uporabno gsp merjenj

Jaz uporabljam GPS signal. Če ima preslab signal tako ali tako sam začne brati hitrost iz senzorja hitrosti. Mi je nadvse funkcijsko, ker mi s tem beleži tudi opravljeno pot, ki jo potem lahko vidim na zemljevidu.

@sigix meni pri novem sedaj drži baterija lep čas. Recimo maratonj češenj od LJ do Brd je vse skupaj trajalo cca slabih 5 ur. Pri tem števca nisem ugašal. Vse kar sem uporabil je start/stop gumb, da mi recimo na postanku v Ajdovščini ni beležil hoje. Ko sem prišel domov je imela baterija še 98% 8O No sedaj pa recimo po tko 4 urah pade za ene 95, 94%. Skratka za enkrat lepo drži.
Ko je prazna ga polniš preko piloženega mini usb polnilca. Ko bo pa njena življenska doba pri koncu kar sklepam, da bo nekje po cca 2,5 do 3 leta pa bom števec odprl in jo sam zamenjal, ker garancije je tako samo dve leti.
milan58 13.01.2020 15:17

Kateri kolesarski števci od Garmina ti pokaže med vožnjo vzpon in naklon klanca?

ElTorro 13.01.2020 15:55

Garmin ima nekaj deset modelov naprav, od tega jih večina zna pokazati vzpon in naklon.

Vsi števci aktualne serije Edge imajo to funkcijo.

1 2
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI