Polar s725x kalibracija višinomerja

Domov > Forum > Polar s725x kalibracija višinomerja

Polar s725x kalibracija višinomerja

SORTIRAJ PO:
pinny 07.07.2011 07:02
Kot že iz naslova videno, veste kaj em muči. Problem pa je v tem, da lahko višinomer nastavljan zdj en vme točno do metra, približno od 6900m pa ene 200m še gor pa nazaj dol na isto višino. Sem že 2x prisitsnu oni gumbek za resetiranja pa ni kakega haska od tega. Če bi lahko baterija kar tako ven dobil bi probal še to, ampak do baterije prideš samo z vijačenjem, to pa zaenkrat še nebi ker se mi zid da je zadeva še v garanciji, nisem pa blizu kje kakega servisa. Torej se da kaj storiti, da bi se rešil moj problem?
StaraKost 07.07.2011 08:05
...seveda se da. Potrebno je prebrati navodila :D .
KolesarLenuh 07.07.2011 08:16
Pa temperatura 60 stopinj? To težavo imam tudi jaz, samo da nimam več garancije. Na internetu sem prebral da se v nekaterih primerih samo reši. Če popraviš prosim povej kako ti je ratalo, oz. kaj so na servisu rekli.
pinny 28.08.2011 23:44
No pri meni je zadeva sledeča: Klical sem na servis in povedla kaj me muči, povem kako uro imam, tip pa pravi. to je crknil senzor za višino, v bistvu je to isti kot za temperaturo, (vendar ta pri meni dela normalno), in da tukaj ni drugega za narediti kot menjati celotno elektroniko. Je pa rekel da je to problem, k te ure se več ne prodajajo. Pol pa še rekel kje sem jo kupil, rečem Peloton.si, pa pravi kar z njimi se zmeni kaj bodo uredili glede ure. Jutri pokličem pa da vidim odgovor :).
pinny 27.09.2011 09:38
Evo ga, včeraj dobil uro iz popravila. Samo je pa en štos, morda bo kdo od vas vedel. Sicer nisem dobil nubenega obvestila zraven, ampak naj bi bil menjana elektronika. Je pa štos v tem, ker imam sedaj s625x in ne s725x, pa me sedaj zanima v čem je razlika, v bolje zagotovo ne. Neka razlika sigurno more bit, sicer zaenkrat je še nisme opazil. Sem pa oazil to rzaliko, da na uri zgoraj kjer lahko spreminjaš napise iz Polar, v datum, v user in v model, sem prej imel s725x je pa sedaj s625x. Mi zna kdo kj razložit v čem je zdj to razlika, po moje je bila menjana elektronika z drugim modelom, ob enem pa me zanima, kaka je potem razlika med s625x in s725x? Sicer bom tudi poklical nazaj, ampak samo da malo vem v čem je sploh razlika.
tigeer 27.09.2011 09:51
pinny je napisal:
Evo ga, včeraj dobil uro iz popravila. Samo je pa en štos, morda bo kdo od vas vedel. Sicer nisem dobil nubenega obvestila zraven, ampak naj bi bil menjana elektronika. Je pa štos v tem, ker imam sedaj s625x in ne s725x, pa me sedaj zanima v čem je razlika, v bolje zagotovo ne. Neka razlika sigurno more bit, sicer zaenkrat je še nisme opazil. Sem pa oazil to rzaliko, da na uri zgoraj kjer lahko spreminjaš napise iz Polar, v datum, v user in v model, sem prej imel s725x je pa sedaj s625x. Mi zna kdo kj razložit v čem je zdj to razlika, po moje je bila menjana elektronika z drugim modelom, ob enem pa me zanima, kaka je potem razlika med s625x in s725x? Sicer bom tudi poklical nazaj, ampak samo da malo vem v čem je sploh razlika.
He he po vsej verjetnosti ti je naložil novi software ,tebi pa zakasiral elektroniko,ker senzor ne crkne kar tako.
alesm66 27.09.2011 12:49
S625X je running computer
S725X je cycling computer

Razlika je v senzorjih, ki jih dobiš v škatli.
pinny 27.09.2011 13:20
Jaz sem jim sicer poslau samo uro brez senzorjev. Bom kr zdele poklical pa jih mal skurcal :).
areh 27.09.2011 13:27
alesm66 je napisal:
S625X je running computer
S725X je cycling computer

Razlika je v senzorjih, ki jih dobiš v škatli.

Točno. v 625 dobiš zraven footpod, zraven 725 pa speed senzor. Pa ohišje 625 je črno, 725 pa "karbon".
Men počas "umira" 625..Zdej je pa tolko Polarjev in Garminov in Suuntov na trgu, da človk sploh ne ve kaj bi vzel.Jz bi najraj spet 625 :D
lpA
_BraneK 27.09.2011 17:26
Konec je tvojih skrbi, sploh dileme ni: RS800cx pte!
1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI