polh je napisal: |
Pri risanju trase opažam, da mi program po novem zaobide predore. A to dela samo meni, ali moram program kako nastaviti, ali je to splošna nastavitev in nanjo nimam vpliva? |
pozdravljeni
zadnje čase opažam, da mi pri risanju poti na koncu ne pokaže višinskega grafa ko shranim ali se to še komu dogaja al mam jaz kaj narobe nastavljen, ker prej mi je delalo brez problema zdej pa kr neki
al pa če je kaka druga e- stran ki deluje bolje
hvala in lp
jaz refresh-am čez kakšno minuto stran, pa se pojavi
Kot kaže nisem edini... Tudi mene je pri trasiranju začelo metati na kolesarske steze in podobne stranske poti. Sploh obstaja kakšna možnost, da bi to preprečil, ali bomo od zdaj naprej res morali narediti točko na vsakih pol kilometra??
Da ne odpiram nove teme.
Ali se iz ur Polar lahko prenaša vajo samo na polarpersonaltrainer, ali se tudi lahko na sporttracker ali endomondo, garminconnect?
Hvala za odgovore!
Pozdravljeni,
Na omenjeni strani opažam, da pri planiranju ture bikemap zelo rad zavije z glavne ceste na stransko 8po možnosti tudi makadam), čeprav sem označil za cestno kolo.
Kako se temu izognete?
Ker se mi res ne da na roko popravljati vsak ovink posebej...
Tudi meni v bikemapu včasih nariše traso tam, kjer si je prvotno nisem zamislil. Ampak, po končanem trasiranju, si zadevo vedno ogledam še v Google Earth in če me kje kaj "zelo moti", pač ročno popravim v bikemapu. Problem solved.
Ma znoru bom. Za 80km proge porabim vse oporne točke v sistemu. Pa da ne rečem, želim se voziti po glavnih cestah in ne po stranskih!!
Zdi se mi, da je bil včasih bolj uporaben route planer....