Triatlon jeklenih BO...

Domov > Forum > Triatlon jeklenih BO...

Triatlon jeklenih BO...

SORTIRAJ PO:
MEDVED 03.08.2004 14:27
Čeprav je kazalo da tradicionalnega triatlona jeklenih letos ne bo...pa očitno bo, čeprav bo tekmovanje neuradno.
Ljubitelji te izjemne preizkušnje (pa čeprav zelo težke) se bomo sestali
28.08.2004 ob Bohinjskem jezeru.
Verjemte....to je za probat...se pokaže, kje maš svoj limit...

Sicer pa več na strani:

http://www.alpinsport.si/
laufar 03.08.2004 14:55
Ja, tko je to, če je vse na enem človeku!

Spominjam se 1. triatlona jeklenih, bil je nekako poizkusni, Tof nas je povabil le peščico, nekako je najprej hotel videti, če bi bil primeren tudi za množice.

Med povabljenimi ni bilo Korlna, sedanje duše tega triatlona. Pisal je v časopise, moledoval, se pritoževal, na koncu so ga pa le pustili štartat. Vsega se spominjam, bila bi kr hecna zgodba o ukradenem čolnu, pa o zlomljenem veslu itd..................

No škoda je, da se je zalomilo, drugo leto bi bilo dvajsetič!

Na Bledu je bil triatlon prav tako l.1985, pa je bilo konec po dveh letih, vzrok pa je bil drugje. Nekateri naši tekmovalci (v ind. športih neuspešni so se tu na začetku nekako najbolj znašli), so se obnašali nemogoče, tako, da smo se odločili, da triatlona ne bo več! (spremmljevalno vozilo enega od naših "zobozdravnikov" je celo konkurenta iz Avstrije zrinilo s ceste!!!!!)

Mater sm se razpisal, sam je res škoda za Bohinj, tudi zato, ker je malo drugačen!

Škoda Korlna, intuziasta, pozimi smo pri njemu tekmovali v štafetnem teku, upam, da bo ta še!
Uporabnik ne obstaja. 03.08.2004 15:21
dobr to, sam da je...
baje mu obcina mal nasprotuje...kaj cmo...
k bi blo na tem svet se ene 5 Korlnov, pa vsaj eden izmed njih v krosu...
DJZIZI 03.08.2004 17:35
Škoda,da sem na dopustu,bi šel navijat za Rokija in Rudeja,hehehe
GT dancer 03.08.2004 17:49
Tale triatlon jeklenih je pa za Bohinj tako kot maraton Franja za Slovenijo :!: , tradicija mora bit :!: :!: :idea:

Je zihr med najtežjimi vzdržljivostnimi preizkusi v Sloveniji :!: :č: :idea:
Uporabnik ne obstaja. 03.08.2004 23:53
Karla Medveščka je treba predlagat za Bloudkovo nagrado
Delgado 04.08.2004 07:30
Tako pač je , pri denarju se vedno vse neha. Na žalost. Kje so tisti časi dobrega starega socializmač
MEDVED 10.08.2004 09:58
Trenutno je prijavljenih 14 udeležencev...
laufar 10.08.2004 10:52
Medved, a si ti z Bohinač
MEDVED 11.08.2004 08:01
Ne, nisem iz Bohina...sm pa tut bogu za hrbtam.... - Kropa.
GT dancer 26.07.2007 12:01
Mal razmišjlam o temule hecu :P, kajakeru sn že mal na Kolpi, sicer prvič, ampak mi je šlo kr vredi, razn prve pol urce, k sn se mal vrtil v krogu-ravnotežje pa to :roll:, kolo imam v mezincu, laufu sn pa nazadnje konc aprila :|

Če bi se zdele začel pripravljat mislim, da imam še zadost časa :idea:, da še mal bl poveslam in mal potečem 8) in naredim kšn kombiniran trening ???

Se pravi rabm kšn dobr nasvet od prekaljenih mačkov 8) ???
Uporabnik ne obstaja. 26.07.2007 12:07
Prvič - Jekleni niso hec
GT dancer 26.07.2007 12:17
Se strinjam, pravi izziv :!:, še kej bl konkretnega mm ???
smrekca 26.07.2007 12:21
Ja jekleni niso hec, sem bila dvakrat, pa me več ne mika, ker je garanje. Oja za gledat pa navijat ne rečem.
jemcek 26.07.2007 12:25
GT dancer je napisal:
Se strinjam, pravi izziv :!:, še kej bl konkretnega mm ???


ti sam pejt, ker je to najlepša možna "vaška" tekma. za doping imaš pa že zjutraj po želji ta kratkega in bohinjsko zaseko. ne glede na to, koliko boš še natreniral v tem mesecu, jih bo v vsakem primeru velik pred in za tabo. srečal boš veliko državnih prvakov, mardikdo je tudi v svetovnem vrhu v svoji disciplini, pa še več takih, ki se borijo le s samim seboj in s progo. in redko kje boš videl toliko zadovoljnih obrazov.

pa ne oklevaj preveč s prijavo, ker jih je bliz pol že šlo.
GT dancer 09.08.2007 18:42
No tole traso sem si pogledal celo do Vodnika...in ni od muh :mrgreen:

Priprave so v polnem teku, najtežji del definitivno zadnja disciplina hoja-tek, no veslaško kondicijo še nabiram, vozu bom pa potovalni kajak, na spustaša se tut usedu nism in se tut ne bom, kokr me vsi strašijo je orng zaj... in se nebi rad zvrnu... :idea:
FAUSTO 09.08.2007 21:38
A to so uni k laufajo in kolesarjo v nedrčkih??
Uporabnik ne obstaja. 09.08.2007 22:36
FAUSTO je napisal:
A to so uni k laufajo in kolesarjo v nedrčkih??


Fausto, sedaj si me pa kot vse(športni) poznavalec hudo razočaral. Takih jeklenih ni v kranjskih bifejih.
Uporabnik ne obstaja. 21.08.2007 14:23
Še nekaj dni..
GT dancer 21.08.2007 14:52
Upejmo da bo suho vreme in da bo čez tiste pečine ob grebenu proti Vodniku suho, da se nau kšn v prepad zvalu med tekom :roll: :idea:...sn pa ču, da je blo na jeklenih že vse mogoče od vremena, tko da nič nas ne sme presenetiti :idea:

mm mrbit se pa kšn tak kt jest najde k ga suka :lol:
inšp. Kluzo 21.08.2007 15:38
Tud jaz bom ponovno prisoten. Trikrat solo (2003, 2005 in 2007) in enkrat stafeta.
Veliko uspeha GT dancer.
Jaz ciljam na cajt 2ure 50 min, kaj pa ti GT?
GT dancer 21.08.2007 18:52
inšp. Kluzo je napisal:
Tud jaz bom ponovno prisoten. Trikrat solo (2003, 2005 in 2007) in enkrat stafeta.
Veliko uspeha GT dancer.
Jaz ciljam na cajt 2ure 50 min, kaj pa ti GT?


ti inšpektor povej kok si šel prvič, poj ti pa jest povem približno na kak cajt ciljam za prvič, vsakmu ki gre pod 3h, KAPO DOL :!:

Kero mašino pa veslaš ?? :arrow:
inšp. Kluzo 21.08.2007 20:32
GT danecer! Najbol cajt dosedaj sem imel 3ure 13min, samo sem imel vsak let tezave, zmeraj nekunkurencen coln, enkrat zvin gleznja, enkrat brez treninga colna, itd..Ti povem na cilju ce se srecava.
Letos imam spustasa, sicer iz plastike ampak sem zadovoljen z njim (mam ene 20 ur treninga na veslu za sabo), na kolesu sem za cca 2-min min boljsi na vzponih (prevozil cca 8000km letos, vecino v hrib), 4 kile shujsal (174cm/66kg), trening sem zadnje tri tedne podredil samo tej tekmi. Upam da bo letos uspelo - cilj 2ure,50 min...Ampak v moji kategoriji MOCNIKA (MM-ja), MIKLJA, ZUPANCICA, MITRICA, KOSA..., vseen ne bom zmogel premagat, je to najhuj kategorija.

Se vidimo!
GT dancer 21.08.2007 20:39
Jest bom veslal sposojeni potovalni kajak, ene tok veslanja kot ti imam sigurno in če se približam tvojemu najboljšemu času bom zelo zadovoljen, definitivno se srečava :idea: sej nas bo sam ene 150 na cilju :mrgreen:
inšp. Kluzo 21.08.2007 21:02
Evo GT dancer, potegni me za rokav in dam za pivo v Bohinju,ce me najdes: Mali smotani tip, velik nos, minus en zob, kratka frizura, nakladac, zajebant, vedno s pivom v roki, mali tatu na levi nogi, zelen coln, kolo českega proizvajalca, srebrna Honda karavan....

Ce te zanima moj trening jutri in naprej: jutri 40 km na izi s specijalko, potem gorski tek (40 minut gore-dole na izi -140-150 hrm) in 30 min lahkotnega veslanja po Savi, cetrtek se mal kolesa na izi, petek nic, petk zvecer 3 x pivo in v soboto na Jeklene. Evo moj recept.
Cowboy 21.08.2007 21:07
zakon tole.

moja velika želja za prihodnja leta. :?

dobrte vozte/laufite!!!
Uporabnik ne obstaja. 21.08.2007 21:10
Cowboy je napisal:
zakon tole.

moja velika želja za prihodnja leta. :?

dobrte vozte/laufite!!!


Za prihodnja leta? Saj imaš idealne pogoje za trening?
Cowboy 21.08.2007 21:13
vsako leto se prepozno spomnim...ccc
ja pogoje pa mam odlične, sploh zdej ko so nam jezero nardil... :P
Uporabnik ne obstaja. 21.08.2007 21:24
Cowboy je napisal:
vsako leto se prepozno spomnim...ccc
ja pogoje pa mam odlične, sploh zdej ko so nam jezero nardil... :P

Lago di Gradisce je že nekaj let..
1 2 3 ... 9
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI