16. kolesarski maraton Vivat Moravske Toplice

Domov > Forum > 16. kolesarski maraton Vivat Moravske Toplice

16. kolesarski maraton Vivat Moravske Toplice

SORTIRAJ PO:
migaj 21.08.2011 16:54
hehe, bravo TrekBC :D
Robi 21.08.2011 17:22
To pa je brzina.....Bravo!!!!! :D
Grikos 21.08.2011 19:14
Robi je napisal:
To pa je brzina.....Bravo!!!!! :D

Če bila tema odprta kak teden prej, bi bil jaz, pa mogoče še kdo zraven :?
kert04 21.08.2011 20:57
Vsaka čast organizatorju :roll:
Maraton naj bi bil še le čez teden dni... http://www.slovenijakolesar i.si/tek.asp?id=656
Zato pa je bila tolikšna gneča :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Truplo 21.08.2011 21:20
kert04 je napisal:
Maraton naj bi bil še le čez teden dni... http://www.slovenijakolesar i.si/tek.asp?id=656

Ne vem, kaj hočeš? "Bolje išta, nego ništa!" pravi vendar pregovor, ane?

Bolje vsaj en kolesar, kot noben... bo držalo? Pa jih je bilo glede na slike eno 50 komadov... Itak številka, ki ne skrbi in nikoli ne bo skrbela organizatorja... sicer pa o tem pišem že eno pet do osem let... 8O

In vsak resen organizator itak ve, da je druga in četrta nedelja v avgustu rezervirana za oba maratona pod pokroviteljstvom Kose? Kaj je hotel "glavni" doseči z datumom 28.08.2011 in s predstavitvijo zadnji trenutek...?

Ker vozim malodane vsak dan... mimo Bogojine... cesta nepometena... pri Berkovcih... za pol tone šodra na ovinku... spust proti Ivanševcem... blato in še kaj na cesti... Sicer pa sta se kontra pripeljala Morison in Triplić... pa naj onadva povesta, če ni bilo tako. Upam vsaj, da ni nihče telebnil zaradi lenobe nekoga, ki bi moral glede na standarde, ki vseeno veljajo (ni pa to pravilo oz. obveznost) ceste na nevarnih ovinkih pomesti!
morison 21.08.2011 21:47
Truplo je napisal:
kert04 je napisal:

Ne vem, kaj hočeš? "Bolje išta, nego ništa!" pravi vendar pregovor, ane?

Bolje vsaj en kolesar, kot noben... bo držalo? Pa jih je bilo glede na slike eno 50 komadov... Itak številka, ki ne skrbi in nikoli ne bo skrbela organizatorja... sicer pa o tem pišem že eno pet do osem let... 8O

In vsak resen organizator itak ve, da je druga in četrta nedelja v avgustu rezervirana za oba maratona pod pokroviteljstvom Kose? Kaj je hotel "glavni" doseči z datumom 28.08.2011 in s predstavitvijo zadnji trenutek...?

Ker vozim malodane vsak dan... mimo Bogojine... cesta nepometena... pri Berkovcih... za pol tone šodra na ovinku... spust proti Ivanševcem... blato in še kaj na cesti... Sicer pa sta se kontra pripeljala Morison in Triplić... pa naj onadva povesta, če ni bilo tako. Upam vsaj, da ni nihče telebnil zaradi lenobe nekoga, ki bi moral glede na standarde, ki vseeno veljajo (ni pa to pravilo oz. obveznost) ceste na nevarnih ovinkih pomesti!

Truplo nebo držalo, jaz sem se danes vozil v Avstriji, tako, da si me z nekom zamenjal. :D
Glede datuma pa , če pogledaš sem že 21.06.2011 napisal na Pomurskem forumu v temi rekreativni maratoni v KPG, da je prišlo do napake v datumih in sem napisal, da je ta maraton 21.08.2011, vseeno pa bi moral to narediti organizator, če je hotel imeti večjo udeležbo, vendar organizator za ta maraton podatke objavi samo na spletni strani TIC - a Moravske Toplice na kolesarskih forumih pa ne, zato pa je udeležba taka, kot je. ;)
Truplo 21.08.2011 22:23
Srečal sem dva kolesarja, ki sta se dvigala na hrib nad Domanjševci v smeri proti Prosenjakovcem... Pa res, čudno mi je bilo, da bi bil ti in da bi šel na štart maratona po tej poti... 8O Ti je pa bil zelo podoben, zdaj naj še Triplić reče, da ni bil on, he, he...
1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI