Sobotne gorenjske runde

Domov > Forum > Sobotne gorenjske runde

Sobotne gorenjske runde

SORTIRAJ PO:
ANQUETIL 16.09.2011 15:18
Na zadnji skupni rundi, smo se odločili, da zaradi večje preglednosti odpremo novo temo. Glede pričetkov in zbornega mesta, se bomo uskladili naknadno.
Dobrodošli predlogi.
slavko1 16.09.2011 17:39
Dobro bi bilo, da bi tako kot lani, tudi v tej temi redno zapisali kam se gre na soboto. Kajti letos je bilo za razliko od lani, glede tega zelo slabo pokrito. Če je lani F.Tišler redno sporočal na netu kam se gre, letos tega skorajda ni za zaznati. Vem da se zdi da kritiziram za brezveze, toda letos za kar nekaj sobot nisem vedel a se sploh bo vozilo, še manj kam se bo šlo. Vse bolj se je zdelo, da gre pri teh sobotnih vožnjah, bolj za zaprt krog udeležencev. Torej verjetno ni težko napisat kdaj ter kam se gre, in kako težka bo vožnja. Če imate trening vožnjo je dobro, da se to tudi napiše. Da torkovih rund Gorenjskega glasa niti ne omenjam. Recimo primer, večkrat sem celo Aleskota zasledil da je spraševal kam se gre, in ni bil nobenega odgovora. Celo po rundi se ni vedelo (nihče ni nič komentiral) kam se je šlo. Skratka če se že dela reklama je dobro, da se tudi po rundi kaj napiše. Skratka osebno si več želim raznih informacij. Primer: še sedaj ne vem, kje ste vse vozili v torek! Če vas nebi srečal tam pod Štefanjo goro, še danes nebi vedel da ste bili tam. ;)

Rzen če se gre tak sistem, da če ne prideš na rudno, potem te tudi nima kaj za brigati, kje se je vozilo. :mrgreen: Skratka, pomojem premalo informirate potencialne udeležence. No upam, da bo v tej novi temi, glede informacij bolj pokrito. :D
scott-kropa 16.09.2011 19:48
včasih so bile to sobotne ekskurzije
alesko05 16.09.2011 22:02
slavko1 je napisal:
Dobro bi bilo, da bi tako kot lani, tudi v tej temi redno zapisali kam se gre na soboto. Kajti letos je bilo za razliko od lani, glede tega zelo slabo pokrito. Če je lani F.Tišler redno sporočal na netu kam se gre, letos tega skorajda ni za zaznati. Vem da se zdi da kritiziram za brezveze, toda letos za kar nekaj sobot nisem vedel a se sploh bo vozilo, še manj kam se bo šlo. Vse bolj se je zdelo, da gre pri teh sobotnih vožnjah, bolj za zaprt krog udeležencev. Torej verjetno ni težko napisat kdaj ter kam se gre, in kako težka bo vožnja. Če imate trening vožnjo je dobro, da se to tudi napiše. Da torkovih rund Gorenjskega glasa niti ne omenjam. Recimo primer, večkrat sem celo Aleskota zasledil da je spraševal kam se gre, in ni bil nobenega odgovora. Celo po rundi se ni vedelo (nihče ni nič komentiral) kam se je šlo. Skratka če se že dela reklama je dobro, da se tudi po rundi kaj napiše. Skratka osebno si več želim raznih informacij. Primer: še sedaj ne vem, kje ste vse vozili v torek! Če vas nebi srečal tam pod Štefanjo goro, še danes nebi vedel da ste bili tam. ;)

Rzen če se gre tak sistem, da če ne prideš na rudno, potem te tudi nima kaj za brigati, kje se je vozilo. :mrgreen: Skratka, pomojem premalo informirate potencialne udeležence. No upam, da bo v tej novi temi, glede informacij bolj pokrito. :D


Sem se jest tudi že spraševal zakaj nobeden ni napisal kam se gre. Pa sem prišel do dveh zaključkov. In sicer prvi je ta, da se do 17.00 ur eni vedelo kam se gre. Drugi je pa pomoje bolj iz previdnosti...zaradi policajev?

Zdej nej mi pa en napiše, če sem kaj falil? In zato sem tudi nehal spraševati.
grega88 16.09.2011 22:07
Ja najpri sploh povejte k nevem kdaj pa kje se u soboto dobite sploh? :)
CENTO 18.09.2011 10:43
Pohvalno vsem za odprto temo,.....Kar se pa napovedi runde tiče pa je zelo dobrodošlo.Prvi vidik, je čas ki ga je potrebno planirati, drugo pripravljenost in nenazadnje psiha.Običajno se na rundo pripraviš v podzavesti že pred štartom.Tudi runda v neznano ima čar, vendar ne vsak teden :D :D :mrgreen:
pifo 18.09.2011 14:44
slavko1 je napisal:
Dobro bi bilo, da bi tako kot lani, tudi v tej temi redno zapisali kam se gre na soboto. Kajti letos je bilo za razliko od lani, glede tega zelo slabo pokrito. Če je lani F.Tišler redno sporočal na netu kam se gre, letos tega skorajda ni za zaznati. Vem da se zdi da kritiziram za brezveze, toda letos za kar nekaj sobot nisem vedel a se sploh bo vozilo, še manj kam se bo šlo. Vse bolj se je zdelo, da gre pri teh sobotnih vožnjah, bolj za zaprt krog udeležencev. Torej verjetno ni težko napisat kdaj ter kam se gre, in kako težka bo vožnja. Če imate trening vožnjo je dobro, da se to tudi napiše. Da torkovih rund Gorenjskega glasa niti ne omenjam. Recimo primer, večkrat sem celo Aleskota zasledil da je spraševal kam se gre, in ni bil nobenega odgovora. Celo po rundi se ni vedelo (nihče ni nič komentiral) kam se je šlo. Skratka če se že dela reklama je dobro, da se tudi po rundi kaj napiše. Skratka osebno si več želim raznih informacij. Primer: še sedaj ne vem, kje ste vse vozili v torek! Če vas nebi srečal tam pod Štefanjo goro, še danes nebi vedel da ste bili tam. ;)

Rzen če se gre tak sistem, da če ne prideš na rudno, potem te tudi nima kaj za brigati, kje se je vozilo. :mrgreen: Skratka, pomojem premalo informirate potencialne udeležence. No upam, da bo v tej novi temi, glede informacij bolj pokrito. :D


Slavko,absolutno se strinjam s tabo in verjamem, da si omilil komunikacijo,saj je vse preveč negativcev in kregavcev, ki kvarijo štimungo na rundi.Morda je kateri od GG te runde vzel konkurenčno....,Tischler pa je pokazal veliko priljubljenost med sovrstniki, kar nekatere lahko tudi moti.Bravo Tischler!!!Morda tudi zato ne morejo več napovedati runde?? :D in zajeb....!!
gruppeto 23.09.2011 10:44
No, kam se gre to soboto?
ANQUETIL 22.10.2011 18:05
Luštna runda, 9 udeležencev zbrali smo se ob 14 pred picerijo Gorenc.
dando 22.10.2011 18:14
Dober trening baze,pa mal ročne spretnosti v mrazu, za intermezzo. :mrgreen:
hribovc 22.10.2011 19:01
[quote="ANQUETIL"]Lu štna runda, 9 udeležencev zbrali smo se ob 14 pred picerijo Gorenc.[/quote

Bi blo dobr kakšen dan prej napisat kam, od kje in kdaj se štarta. Tud jaz bi šel kdaj zraven.
ANQUETIL 22.10.2011 19:46
Bomo napisal.
peloton 22.10.2011 19:52
Super, da ste se spomnili, vsaj en dan prej napišite, če runda bo.
zec21 23.10.2011 08:45
peloton je napisal:
Super, da ste se spomnili, vsaj en dan prej napišite, če runda bo.

To je pri nas tako kot če sladkornemu bolniku cuker pade...Ne morš planirat, potrebno pa je urgentno ukrepat...:)
vinkom 23.10.2011 15:23
Danes smo se zapeljali na Mohor preverit koliko je snega









in bilo je super
FAUSTO 23.10.2011 15:26
Tišler tačkar:)
vinkom 23.10.2011 15:30
Pa še Garmin
http://connect.garmi n.com/activity/123672706
ANQUETIL 23.10.2011 15:55
Bravo! Lepa runda, a ste šli pol k Jani na pir pa štrudl?
alesko05 23.10.2011 16:02
ANQUETIL je napisal:
Bravo! Lepa runda, a ste šli pol k Jani na pir pa štrudl?



ne smo se kr v dolino spustil :)
alesko05 23.10.2011 16:03
vinkom je napisal:
Pa še Garmin
http://connect.garmi n.com/activity/123672706


>vinko...dej odklen, da bomo lahko videl...
FAUSTO 23.10.2011 16:13
vladoV 23.10.2011 17:50
Očitno se na teh sobotnih gorenjskih rundah dobivate sami vasezaljubljenci, ker očitno ne želite sporočiti vnaprej od kod in ob kateri uri je štart. Če je to taka skrivnost si pa še sami med seboj po mobiju pošiljajte te slike ne pa da smetite z fotkami tukaj gori kje vse ste bili.
ANQUETIL 23.10.2011 17:56
Ta vikend smo se prvič dobili, za naprej se bo javilo, kdaj se dobimo. Dobimo pa se pred picerijo Gorenc.
zec21 23.10.2011 18:07
vladoV je napisal:
Očitno se na teh sobotnih gorenjskih rundah dobivate sami vasezaljubljenci, ker očitno ne želite sporočiti vnaprej od kod in ob kateri uri je štart. Če je to taka skrivnost si pa še sami med seboj po mobiju pošiljajte te slike ne pa da smetite z fotkami tukaj gori kje vse ste bili.

Isto ti lahko sam seb smetiš s telimi vpisi.
vladoV 23.10.2011 18:09
Kaj pa se ti oglašaš? Mene vaše runde na zanimajo. Lahko pa vidiš, da sta vas že dva vprašala kdaj in od kje se dobite pa nikakršnega odgovora. Sedaj pa lepo naprej jej štrudl.
zec21 23.10.2011 18:48
vladoV je napisal:
Kaj pa se ti oglašaš? Mene vaše runde na zanimajo. Lahko pa vidiš, da sta vas že dva vprašala kdaj in od kje se dobite pa nikakršnega odgovora. Sedaj pa lepo naprej jej štrudl.

Zelo sem zadovoljen, da te ne zanimajo naše runde, ker pacientov pa res ne rabmo met!
gruppeto 25.10.2011 13:32
ANQUETIL je napisal:
Ta vikend smo se prvič dobili, za naprej se bo javilo, kdaj se dobimo. Dobimo pa se pred picerijo Gorenc.


A maš žegen od vodstva Gorenjskega glasa za sobotne runde.
Baje so jih prejšnjemu organizatorju sobotnih rund kar ornk nepel in ušesa navil.
Pa še prepovedal so mu, je vnašal nemir med vodstvene kadre.
Da jih ne boš še ti slišal ....
ANQUETIL 25.10.2011 13:37
Brez skrbi, zato se je tudi odprla tema, prestopnika pa še zdej bolijo ušesa. Vsaka podobnost z omenjenimi rundami, je zgolj nakjučna.
ANQUETIL 25.10.2011 18:22
Danes trije udelezenci napol cestna, napol Mtb runda. Caj z medico je bil odlicen.
FAUSTO 25.10.2011 18:48
A je dons sobota?
1 2 3 4
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI