Faustova vitrina

Domov > Forum > Faustova vitrina

Faustova vitrina

SORTIRAJ PO:
FAUSTO 29.09.2011 20:09
Razlog za odprtje teme je seznanitev z nekaterimi kolesarskimi modnimi smernicami. Največkrat ste prepričani, da te smernice vižajo samo zahodno - napredna ljudstva vendar vas seznanjam, da so med našimi logi prav tako znanilci kolesarskih modnih trendov.
Pa jim prisluhnimo oziroma si oglejmo kaj vse ponujajo in kaj vse se da najti ne daleč od nas oziroma kar pri nas.

Prvo kar vam bom predstavil je kolesarski del opreme ali pripomoček brez katerega ni varno bivati v teh skrajšanih dnevih.

Preprosta lučka, ki pa ni povsem preprosta.





Vrhunski izdelek prihaja iz modne hiše TOPEAK! sama zase pravi Prepare ti ride




Na vrhu ima simpatično rumeno oranžno stikalo s katerim si razsvetlite večer



Takole pa je videti na kolesu:


Vas spominja na stare kolesarske lampe, ki so bile ogromne in so imele stikalo za dolge in kratke?




Omislite si lučko TOPEAK danes!!

Whitelite II
3 super bright LEDs

TEHTA SAMO 24gramov!!!!

Čudovito se poda vsaki specialki!!

Sveti, ko kurba in celo mežika, če dvakrat pritisneš simpatični gumbek....važno je imeti je!!

Kupljeno za 16,00 Evrov v http://www.funsports.si
FAUSTO 29.09.2011 20:20
Drugi izdelek, ki ga morate nujno imeti na kolesu prihaja iz zelo znane kolesarske hiše TREK

Kolesarska sezona kaplja proti koncu in verjetno imate že dovolj zategovanja pulspasa okoli ziz in stalnega buljenja v cifre na balanci.

Ura TREK je namenjena vsem, ki so ali postanejo neobremenjeni s podatki, ki so nujno potrebni za...kaj že?


Nekaj novega na vaši balanci!







Bist vo te ure je enostavnost!



Pri uri dobite dva nastavka. Prvi je za tanke balance in drugi za oversajz balance





Tehta borih 37 gramov!
Stane 19,00 evrov z DDV
Kupljeno v http://www.funsports.si

Ura ni namenjena vsem kolesarjem ampak samo neobremenjenim...ne samo s kilami.
faza 29.09.2011 21:56
Cool :D
Sploh lučka je seksi :P
Pa še mal reklame za Fun - sport 8)
_BraneK 29.09.2011 22:38
Kul. A te cene so ble zate? Al' veljajo tudi za navadne smrtnike? ;)
FAUSTO 29.09.2011 22:43
To je cena z DDV za navadne smrtnike, ker ni bilo za pričakovati, da bi me v funsportu sploh kdo poznal :mrgreen:
Poss 29.09.2011 22:44
Lučko imajo tudi drugod po enakih cenah, bi dal link, pa se bojim, da ne smem v tej temi dajat drugih linkov kot od funsports :P (čeprav na njihovi strani ne zasledim lučke).

Je pa v kompletu prva + zadnja lučka okrog 20€.

google Topeak HighLite Combo
wind12 29.09.2011 22:57
Ura mi je še posebej všeč :D.
KAVITATOR+ 30.09.2011 06:05
Ura se mi zdi idealna za zimske treninge. Fausto dovbra tema!


Še Knog Nerd ti manjka :twisted:
maticek 30.09.2011 07:00
Fausto, a se sme dat Trek na Bjankija? 8O
kocko 30.09.2011 08:43
fausto a k ti to vse zmontiraš na balanco a maš plac še kje da se držiš? :D
drgač pa super naslov: vitrina. že zdej vem da bojo kle sam dobre stvari
Mile 30.09.2011 09:26
Ura zgleda fino, klasika. Bolj bi pasala na kak citybike.
vasja_ 30.09.2011 10:08
In luč in ura sta mi všeč. Luč sicer že imam, urco bi pa mogoče celo nabavil - mi gre na živce ker moram vedno na knofe na števcu pritiskat, če hočem videt koliko je ura.
slavko1 30.09.2011 10:18
Nč, zdej se moram še jest oglasiti. Ne rečem za tisto lučko ki res izgleda sijajna. Toda tale ura je pomojem čisto mimo. Ne morem verjeti, da dejansko hočete voziti na krmilu, tole uro. :mrgreen: Moje mnenje je, da je ta ura zgolj en nepotreben modni dodatek na kolesu! Vasja, brez zamere. Toda pomojem je to samo izgovor, da nabaviš ta "modni" dodatek. :D Zdej me pa resno skrbi glede Fausta. Da ne bo še on začel vse živo metati na bicikel. :? Le kaj bo sledilo v nadaljevanju? :? Sicer pa fajna tema, toda upam da nebo postalo preveč kičasto.
robertos666 30.09.2011 10:21
Manjka še samo ena fajn torbica za pod zic:) Mogoče z integrirano bremzlučko?
lopow 30.09.2011 10:22
A ima budilko tudi?
robertos666 30.09.2011 10:23
lopow je napisal:
A ima budilko tudi?


hehe, če slučajno kar spiš pripravljen na biciklu?
FAUSTO 30.09.2011 10:23
maticek je napisal:
Fausto, a se sme dat Trek na Bjankija? 8O


Tole je zanimivo vprašanje.

Še ne dolgo nazaj bi bil izrecno proti temu, da se da na primer Trek na Biankija...zdaj temu ni več tako. Kriva je seveda politika.
Globalizacija..
Pri jatelj dragi, a ti veš, da za Bajerrn igrajo temnopolti igralci...da je bil ali je še kapetan CSK Moskva Slovenec, da se Šimano meša s Fulcrumom in Boro, da Rols Rojs spada pod BMW..In da Crveno zvezdo trenira Hrvat in....da ne bi dal Trek ure na Bianchija? Nisam jaz kriv...političari.

Kar se tiče rekalme za Funsports je pa tako, da me ni strah napisati kje sem kaj kupil, ker sem ponosen na to, da lahko sploh še kaj kupim oz. kar je še pomembneje, da sem ponosen, da naši trgovci znajo imet na zalogi tudi kaj šmeksa in ne samo verige in zračnice...samo mi ne vemo, da oni to majo...zato dovolim, da mi v to temo napišete na primer: Ej, Faustore v Bikeeku sem vidu ali nabavil take šuhe, da te kap, majo vezalke in soi usnjene. ŠUHI ZA V TVOJO VITRINO...lej fotko in ceno in težo in .....Ne pa da mi pišete kaj ste videli na internetni strani nekje v Argentini...se bo izjalovila tema.
pene 30.09.2011 10:48
Bi me zanimalo, kako dolgo ta lučka sveti. Top shit lučke imajo v Si**li - tiste šele naredijo iz noči dan.
boyan64 30.09.2011 11:08
pene je napisal:
Bi me zanimalo, kako dolgo ta lučka sveti. Top shit lučke imajo v Si**li - tiste šele naredijo iz noči dan.


Samo so tudi cene kar lepe.
Me prav zanima kako osvetljuje ta Topeak lučka .
MarkoEx 30.09.2011 11:20
pene je napisal:
Bi me zanimalo, kako dolgo ta lučka sveti. Top shit lučke imajo v Si**li - tiste šele naredijo iz noči dan.


Tovarniški podatki 60ur / 100ur blinkanja

http://www.topea k.com/products/Lights/whitelit eII_black
boyan64 30.09.2011 11:28
MarkoEx je napisal:
pene je napisal:
Bi me zanimalo, kako dolgo ta lučka sveti. Top shit lučke imajo v Si**li - tiste šele naredijo iz noči dan.


Tovarniški podatki 60ur / 100ur blinkanja

http://www.topea k.com/products/Lights/whitelit eII_black


Samo če ima dve "gumb" bateriji, potem se ne da polnit.
slavko1 30.09.2011 11:28
Marko si ti kdaj uporabljal podobno lučko, recimo ko si vozil ponoči? Se mi, da tole precej kratko sveti po cesti. Glede na hitrost specialke, bi morala dobro osvetljevati vsaj blizu sto metrov cestišča. Sam imam Petzlovo, in sveti dokaj dobro do 90m. To da ti sveti 90ur, to ni neki podatek. Raje vidim da sveti 10 ur, pa tisto res dobro. Pa še fajn je, da imaš možnost polnjena batarij. :D

Pa še glede tovarniških podatkov. Letos sem kupil eno lučko tako za po mestu, za 11 evrov, ali koliko je že stala. Toda po nekaj urah, je bila s temi tamalimi batarijami, him. Torej eno so tovarniški podatki, drugo je pa realnost. Nato sem kupil neko drugo lučko, in dela že zelo dolgo še vedno odlično. Torej te podatke je res potrebno jemati z rezervo. Evo zdej pa dost smetenja iz moje strani. Drgač bo Fausto popenil. :ups:
mat 30.09.2011 11:58
tole topeak (sicer starejšo verzijo) mam jaz za na cesto in kot rezervo na mtb že nekaj časa, pa se ne spomnim da bi kdaj menjal baterije, tako da sveti kar dolgo (večinoma utripajoč način)
Zavesa 30.09.2011 12:17
FAUSTO je napisal:

Ura ni namenjena vsem kolesarjem ampak samo neobremenjenim...ne samo s kilami.


Fausto, ta ura je samo za tiste, ki so obremenjeni s cajtom... Za druge vrste obremenjenosti pa obstajajo drugacne "ure".

Tale Topeak je drugace zlo v redu roba, sam mam kar dosti njihovih zadev obesenih na biciklu in ob njem...
FAUSTO 05.10.2011 14:29
Sem bil spet na neobveznih nakupih in sem naletel na....



.....volno!!




>
Ne, da bi to moral imeti ampak me spominja na "real cycling" oz. staro-dobro kolesarstvo.
Ko sem si ga nadel sem prišel do spoznanja, da volna sploh ni tako slabo...ok, ma tudi nekaj poliakrila ampak je udoben a hkrati nenavaden...

Cena je vrtoglava, 105,00 evrov vendar mi je trgovec dal 20% popusta, ker sem prvi, ki sem to reč kupil :D

Videno in kupljeno v http://www.aha.si



>
vasja_ 05.10.2011 15:12
Tudi jaz si bom ob priliki nabavil en volnen dres. Sem že malo iskal po internetu, vendar so cene astronomske. Tale je v bistvu še poceni.
Volnen dres je najboljši za vožnjo v dežju - volna namreč greje tudi ko je mokra.
FAUSTO 05.10.2011 15:15
Zvečer fajn greje, ko pečem kostanje...
SAILOR 05.10.2011 19:08
FAUSTO je napisal:
Sem bil spet na neobveznih nakupih in sem naletel na....



.....volno!!




>Ne, da bi to moral imeti ampak me spominja na "real cycling" oz. staro-dobro kolesarstvo.
Ko sem si ga nadel sem prišel do spoznanja, da volna sploh ni tako slabo...ok, ma tudi nekaj poliakrila ampak je udoben a hkrati nenavaden...

Cena je vrtoglava, 105,00 evrov vendar mi je trgovec dal 20% popusta, ker sem prvi, ki sem to reč kupil :D

Videno in kupljeno v http://www.aha.si



>


HUDOOOOOO!!! Takoj bi ga imel, samo cena je pa astronomska (kljub popustu)

ps Spletna stran AHA (link) je pa čisto adijo, večina cen je še v SIT, ponudba pa boga :ups: :roll:
FAUSTO 05.10.2011 19:30
Njihova stran je že legendarno katastrofalna :mrgreen:

Dres je kulski. Če bo kdo naletel še na volnene hlače naj mi sporoči, prosim!! Enkrat sem videl, da jih je imel Fox v katalogu...zih jih ma kdo na zalogi nekje že pet ali več let in samo čaka kdaj bodo končale na metli ali v košu


:mrgreen: :mrgreen:
laufar 05.10.2011 19:44
Jest ti vohka ponudm volnene štumfe! ta prave, bosanske!
1 2 3 ... 9
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI