K: ANT+ senzor hitrosti

Domov > Forum > K: ANT+ senzor hitrosti

K: ANT+ senzor hitrosti

SORTIRAJ PO:
davidg 10.10.2011 10:51
Kupim torej senzor hitrosti ANT+ (Suunto, Garmin,..)
MJ86 05.06.2019 11:11

Pozdravljeni,


Torej imam dva kolesa (trdak in specialka) in en originalni set senzorjev z ANT+ za garmin b.c.

Na trdaku imam senzorje (vožnja po gozdu in moteč GPS sprejem hitrosti..) in imam zadevo rešeno.


Na specialki pa mi ob kakšnjih večjih naklonih vrže v autopause funkcijo, sploh če se peljem čez gozd in je slab signal.

Vem, treba bo hitreje v klanc ampak do takrat bi rad kupil nek preprost Ant+ senzor hitrosti za male pare, da pošilja števcu pravo vrednost hitrosti in stem ne gre v autopause. Novi original so mi občutno predragi.


Vprašanji:

1. Imate kaj izkušenj z robo na ebayu za par €?

2. Ima mogoče kdo doma kaj rabljenega? Seveda, za original zadevo sem pripravljen tudi več plačati kot robo iz 1. vprašanja. 


Nato bo pa še vprašanje, kako nastaviti 2 različna kolesa za en števc :)...



obelix 05.06.2019 12:15
 Aliexpress senzor za 11€ dela vrhunsko!
FMK 05.06.2019 16:30
 tako je. magene gemini 210- iz alija dela zelo dobro in podpira BTLE ter ANT+
bécane11488 05.06.2019 17:21
 Danes pa ne bom spal, ker sem dal za original 30 eur. Grem še danes k prodajalcu in mu predlagam, da odpusti vaj enega zaposlenega, da bo drugič bolj konkurenčen.
bécane11488 05.06.2019 17:22
@MJ86

Pozdravljeni,


Torej imam dva kolesa (trdak in specialka) in en originalni set senzorjev z ANT+ za garmin b.c.

Na trdaku imam senzorje (vožnja po gozdu in moteč GPS sprejem hitrosti..) in imam zadevo rešeno.


Na specialki pa mi ob kakšnjih večjih naklonih vrže v autopause funkcijo, sploh če se peljem čez gozd in je slab signal.

Vem, treba bo hitreje v klanc ampak do takrat bi rad kupil nek preprost Ant+ senzor hitrosti za male pare, da pošilja števcu pravo vrednost hitrosti in stem ne gre v autopause. Novi original so mi občutno predragi.


Vprašanji:

1. Imate kaj izkušenj z robo na ebayu za par €?

2. Ima mogoče kdo doma kaj rabljenega? Seveda, za original zadevo sem pripravljen tudi več plačati kot robo iz 1. vprašanja. 


Nato bo pa še vprašanje, kako nastaviti 2 različna kolesa za en števc :)...



Nič se ne nastavlja koles, vsak senzor ima svojo številko in števec prepozna kdaj uporabljaš prvega ali drugega.

MJ86 06.06.2019 10:33

@bécane
@MJ86

Pozdravljeni,


Torej imam dva kolesa (trdak in specialka) in en originalni set senzorjev z ANT+ za garmin b.c.

Na trdaku imam senzorje (vožnja po gozdu in moteč GPS sprejem hitrosti..) in imam zadevo rešeno.


Na specialki pa mi ob kakšnjih večjih naklonih vrže v autopause funkcijo, sploh če se peljem čez gozd in je slab signal.

Vem, treba bo hitreje v klanc ampak do takrat bi rad kupil nek preprost Ant+ senzor hitrosti za male pare, da pošilja števcu pravo vrednost hitrosti in stem ne gre v autopause. Novi original so mi občutno predragi.


Vprašanji:

1. Imate kaj izkušenj z robo na ebayu za par €?

2. Ima mogoče kdo doma kaj rabljenega? Seveda, za original zadevo sem pripravljen tudi več plačati kot robo iz 1. vprašanja. 


Nato bo pa še vprašanje, kako nastaviti 2 različna kolesa za en števc :)...



Nič se ne nastavlja koles, vsak senzor ima svojo številko in števec prepozna kdaj uporabljaš prvega ali drugega.

Zaenkrat sem naredil dva različna profila na Edge 520. 

Nebi bila slaba ideja, ko bi zaznal en ali drug senzor hitrosti, da bi avtomatsko sam števc vedel in šel v profi Trdak ali Specialka... 



MJ86 06.06.2019 10:33
1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI