CANYON 2012

Domov > Forum > CANYON 2012

CANYON 2012

SORTIRAJ PO:
IZO 11.10.2011 07:17
http://www.canyon.com/

Do bro delajo...
olmauntin 11.10.2011 08:44
IZO je napisal:
http://www.cany on.com/

Dobro delajo...

hudi so...
stran jim je pa tut čist dol padla
miha- 11.10.2011 08:55
IZO je napisal:
http://www.cany on.com/

Dobro delajo...

Top so:)
KAVITATOR+ 11.10.2011 18:26
a moram res na blog dat...link ne dela :lol:

kronometrco majo hudo...sam ni še objavljeno
IZO 11.10.2011 20:35
KAVITATOR+ je napisal:
a

kronometrco majo hudo...sam ni še objavljeno

Mislim, da je tista prototip...
KAVITATOR+ 11.10.2011 22:46
gotov bo uraden že okoli novega leta
Kreativc 13.10.2011 02:10
Ta je hud!
gruppeto 13.10.2011 08:20
A to firmo kdo prodaja v SLO?
Nekaj sem slišal da je ena štacuna v Kamniku oz. da je prodaja samo po internetu.
IZO 13.10.2011 09:36
gruppeto je napisal:
Nekaj sem slišal da je ena štacuna v Kamniku oz. da je prodaja samo po internetu.

V Kamniku nič več, prodaja pa teče samo preko neta!
grga110 13.10.2011 10:05
IZO je napisal:
gruppeto je napisal:

Druga možnost pa je da se zapelješ v fabriko, tam se da tudi kupiti.
Trdijo, da je zaradi internetne prodaje pač cena toliko bolj ugodna.
Super kolesa!
bosti911 13.10.2011 10:17
grga110 je napisal:
IZO je napisal:
gruppeto je napisal:

Druga možnost pa je da se zapelješ v fabriko, tam se da tudi kupiti.
Trdijo, da je zaradi internetne prodaje pač cena toliko bolj ugodna.
Super kolesa!

Midva z ženo imava obadva sicer gorca Grand Canyon, super zadovoljna. Če ga čez zimo naročiš je hitra dobava, v kolikor jr to v spomladnaskem času je lahko dobava 2 do 3 mesece, Jaz ga imam 4 leta ona pa 2 leti. Super kolo za takšno ceno. V tujini jih res veliko vidiš, pri nas ne toliko.
castel 13.10.2011 11:10
Canyon kupil marca letos. zadovoljen in zadovoljen. bil v fabriki ker slučajno bil v tistih koncih in mel manjši pomislek na velikost. Glede na njihov kalkulator velikosti se je portrebno samo natančno pomeriti in, to je to.
Pri velikosti 190 je L velikost kolesa. Vzel Canyon Grand Ganyon AL 9,0 SL z XTR opremo in Formula R1 zavore in ročke, (letos pa Avid Elixir 7 in prednji menjalnik in prednje ročke menjalnika so XT).
ko pa postaviš kot velikost zraven Focusa pa je fokus velikost XL le da je v dolžino cca. 0,5 cm daljši.
Od naročila do prejema preko interneta 1 teden.
trenutno lahko samo pohvalim. No da en bom pretiraval, verjamem da tudi ostala niso slaba ampak glede na prodajno ceno in opremo za to ceno tukaj okoli na slovenskih tleh je bilo cenovno samo od 2500 dalje.
cena napram kvaliteti in opremi, ki jo nudijo, super, čeprav takrat nisem vedel ali res potrebujem XTR. ampak enkrat si pa lahko privoščimo, anede :D
andro1 13.10.2011 12:03
Uf tale Aeroroad CF lepo zgleda :ups: .Pa še Ultegra Di2 :).
fischer 09.11.2011 12:22
Lahko jih samo pohvalim, po dveh letih so se pojavile tri majhne razpoke na mtb karbonskem okvirju.
Kontaktiral sem Canyon in jim poslal okvir nazaj v Nemčijo. Pred par dnevi so mi poslali novega brez kompliciranja. :D
palcica 09.11.2011 13:46
jst mam konc mesca namen tega narocit... rabm neki za pozim :)
mazho 09.11.2011 14:42
@fischer: Preko katere dostavne službe si poslal in koliko si plačal?
LudWIG 09.11.2011 16:11
fischer je napisal:
Lahko jih samo pohvalim, po dveh letih so se pojavile tri majhne razpoke na mtb karbonskem okvirju.
Kontaktiral sem Canyon in jim poslal okvir nazaj v Nemčijo. Pred par dnevi so mi poslali novega brez kompliciranja. :D

Bravo! Tolko o problemih reklamacij pri naročanju v tujini! Če bi zdaj kupoval MTB. bi najverjetneje to bil Canyon!
Kreativc 09.11.2011 18:41
mazho je napisal:

Pošlješ preko Pošte Slovenije, saj ti stroške pošiljanja vrnejo, če gre reklamacija skoz. Le tisti odrezek z zneskom poštnine pofotkaš in ga pošlješ po mailu. Včasih je cena nerazločno označena. V takem primeru pač zraven napišeš, da si plačal cca 35 evrov za poštnino. Tolk nekje znese poštnina za okvir v Nemčijo.
fischer 09.11.2011 18:43
mazho je napisal:

Kar preko pošte, plačal sem 25€. Če priložiš račun in je reklamacija utemeljena ti vrnejo tudi poštnino.
mirako 10.11.2011 21:33
tudi jaz sem vse bližje oddaji naročila za Aeroda 8.0 ker po primerjavi vseh možnih koles enostavno ne vidim boljšega razmerja med kvaliteto in ceno (predvsem opreme, ker o razlikah v kvaliteti okvirjev težko realno sodimo). Ali se motim, oziroma kaj bi bila boljša izbira?
BLACK 10.11.2011 22:34
mirako je napisal:
tudi jaz sem vse bližje oddaji naročila za Aeroda 8.0 ker po primerjavi vseh možnih koles enostavno ne vidim boljšega razmerja med kvaliteto in ceno (predvsem opreme, ker o razlikah v kvaliteti okvirjev težko realno sodimo). Ali se motim, oziroma kaj bi bila boljša izbira?

Tudi jaz že cel mesec opazujem cene pri veliko proizvajalcih pa ni nikjer boljšega razmerja tako, da se tudi jaz nagibam k nakupu Aeroada 8.0.
1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI