LADIES RUNDA - brez kolesa

Domov > Forum > LADIES RUNDA - brez kolesa

LADIES RUNDA - brez kolesa

SORTIRAJ PO:
Mandarina 12.11.2011 16:56
Drage moje dame

Kot vse veste, sem jaz organizatorka 1. LADIES RUNDE - brez kolesa.

Vabim vas na Veliko planino.
Štart v Stahovici pri Kamniku ob 9 uri. Cilj je na Jarškem domu, Domžalskem domu ali na Zelenem robu, Hoje do cilja je cca 2 uri, oziroma če podaljšamo do Zelenega roba malenkost več.
Vračamo se lahko:
1. po isti poti
2. naredimo krožno pot in se vračamo čez planino Dol v Kamniško Belo.
V primeru da se odločimo za krožno pot je potrebno peljati določeno število avtomobilov v Kamniško Belo.
Meni osebno je ljubša krožna pot, a se bom prilagodila večini.

Še datum naše runde. Tudi tu sta na razpolago dva termina:
sobota, 26.11.2011 in sobota 10.12.2011
Termin izberemo glede na večino.

Čakam vaše predloge, prijave, komentarje na ZS ali na mail <a href="mailto:jana.primci c@gmail.com">jana.prim cic@gmail.com</a>
smrketa 13.11.2011 11:10
:P
scottwoman 13.11.2011 14:09
Se vam bom verjetno kdaj pridružila, na žalost mi tokrat ne ustreza noben termin. Če pa se kaj spremeni, se pa seveda vidimo!!!
AinA 13.11.2011 19:33
Midve z Ano potrjujeva udeležbo. Zaenkrat ustrezata oba termina. Upam, da se vidimo v čim večjem številu in zopet preživimo en lep dan.
Ninchy 14.11.2011 14:15
Hej. Tudi jst se vam bom kdaj pridružila :-) Če ne že kr prvič. Zaenkrat tudi meni odgovarjata oba termina. Se vidimo!
Mandarina 15.11.2011 06:01
Glede na to, da je večini vseeno kdaj gremo na Veliko planino sem se odločila za prvi termin.

1. LADIES RUNDE - brez kolesa.

Kdaj: 26.11.2011 ob 9.00
Kje: Stahovica pri Kamniku, parkirišče pri tovarni Calcit
Kam gremo: Velika planina
Predviden povratek: do mraka
Kaj rabiš s seboj: dobro voljo in kakšen evro
Opis poti: http://www.hribi.net/izlet/ stahovica_gradisce_velika_plan ina_/3/169/2513
.

:roll: :roll:

Se vidimo
Mandarina 23.11.2011 06:09
Vreme bo. Tako da ni izgovorov.

http://www.hrib i.net/vreme_kraj/velika_planin a/5928

Se vidimo v soboto.
titi 29.11.2011 07:43
Izlet na Veliko Planino je uspel. Po dveh urah hoje smo se pri Jarškem domu martinčkale na toplem soncu, kule načrte za prihajajočo kolesarsko sezono ter zrle v megleno morje pod nami. Hvala vsem udeleženkam za prečudovit dan!
Mandarina 09.12.2011 12:20
V nedeljo če ne pada dež grem na Kamniško sedlo.

Če gre katera zraven se dobimo ob 07.45 na bencinski postaji na kamniški obvoznici.
Hrana in pijača iz ruzaka saj je koča zaprta.

Opis poti tukaj: http://www.hribi.net/izlet/ dom_v_kamniski_bistrici_kamnis ka_koca_na_kamniskem_sedlu_/3/ 95/43

Vabljene

ps. Fočkajte se na ZS ali mail
Mandarina 11.12.2011 13:15
To nedeljo na mednarodni dan gora sem jo pač sama mahnila na Kamniško sedlo.

A mi ni žal. Na sedlu me je čakalo sonce, a mi je močan veter onemogočil posedanje pred kočo in nabiranje D vitamin. Kljub temu štejem današnjo turo za užitkov polno.

Uživajte punce.
andrej74 11.12.2011 14:27
Mandarina je napisal:
To nedeljo na mednarodni dan gora sem jo pač sama mahnila na Kamniško sedlo.

A mi ni žal. Na sedlu me je čakalo sonce, a mi je močan veter onemogočil posedanje pred kočo in nabiranje D vitamin. Kljub temu štejem današnjo turo za užitkov polno.

Uživajte punce.

A tud kakšen dec ni upal zraven ali kaj?
Mandarina 11.12.2011 16:26
Andrej

Naslov te teme je LADIES RUNDE - brez kolesa.
Torej? Lulčki niso vabljeni!!!

Lahko pa ti organiziraš kakšno mešanico, pa gremo v hrib lulike in lulčki.
andrej74 11.12.2011 19:59
Mandarina je napisal:
Andrej

Naslov te teme je LADIES RUNDE - brez kolesa.
Torej? Lulčki niso vabljeni!!!

Lahko pa ti organiziraš kakšno mešanico, pa gremo v hrib lulike in lulčki.

Lahko pa tudi pod hribom ostanemo, da bo več časa za zabavo. Kalorije se približno enako trošijo, le občutek je lepši in kar ni nepomembno v tem obdobju leta, topleje je.
T-2 11.12.2011 20:34
Andrej, poznaš tisto planinsko, da nad 1000 m ni greh :D :D to pa tud neki velja......ajmo u planine jer tamo nema zime
andrej74 11.12.2011 20:55
T-2 je napisal:
Andrej, poznaš tisto planinsko, da nad 1000 m ni greh :D :D to pa tud neki velja......ajmo u planine jer tamo nema zime
¸¸
Ja greha ni, je pa potrebno še sestopiti v dolino. Jaz, ki nisem iz teh hribovskih vrst bi lahko hitro upešal ob povratku in si napravil sramoto. Ob predpostavki, da bi bil tudi na vrhu polno aktiven seveda.
1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI