6. Maraton Alpe Scott

Domov > Forum > 6. Maraton Alpe Scott

6. Maraton Alpe Scott

SORTIRAJ PO:
Luka-007 02.01.2012 22:33

Trenutki sreče, lepe misli in doživetja naj vas v novem letu pripeljejo do osebnega zadovoljstva in uspehov.

Vsem kolesarjem želimo v letu 2012 veliko užitkov in varno prevoženih kilometrov in da se v čim večjem številu vidimo na že 6. Maratonu Alpe Scoott, 1.7.2012 v Kamniku.

Razpis:
http://www.kd-alpe.si/sl/m araton/razpis

Kolesarsko društvo Alpe, Kamnik
bingo 09.01.2012 23:51
Kratka zgodovina Maratona Alpe je skrita na povezavi. Zgodbo bomo 1. julija nadaljevali tudi v letošnjem letu.
bingo 25.01.2012 21:14
Spoštovani!
Vabimo vas, da sprejmete izziv in se prijavite na najlepši kolesarski maraton v Sloveniji. Z zbiranjem prijav bomo pričeli v nedeljo 29. 1. 2012 ob 8h zvečer na spletni strani www.kd-alpe.si . Prvi prijavljeni kolesarki in prvemu prijavljenemu kolesarju, ki bosta odgovorila na vprašanje - zakaj je začetek prijave ob 8h zvečer, bomo podarili brezplačno prijavnino. Pred oddajo prijave se seznanite z razpisom Maratona Alpe. Vaše odgovor pošljite na elektronski naslov maraton@kd-alpe.si
Naj bo tudi za vas 6. Maraton Alpe Scott praznik na kolesu.

Kolesarski pozdrav

KD Alpe
andrej74 25.01.2012 21:45
bingo je napisal:
Spoštovani!
Vabi mo vas, da sprejmete izziv in se prijavite na najlepši kolesarski maraton v Sloveniji. Z zbiranjem prijav bomo pričeli v nedeljo 29. 1. 2012 ob 8h zvečer na spletni strani www.kd-alpe.si . Prvi prijavljeni kolesarki in prvemu prijavljenemu kolesarju, ki bosta odgovorila na vprašanje - zakaj je začetek prijave ob 8h zvečer, bomo podarili brezplačno prijavnino. Pred oddajo prijave se seznanite z razpisom Maratona Alpe. Vaše odgovor pošljite na elektronski naslov maraton@kd-alpe.si
Naj bo tudi za vas 6. Maraton Alpe Scott praznik na kolesu.

Kolesarski pozdrav

KD Alpe


Kolesarski maraton, ki poteka VEČINOMA po Sloveniji in en del po sosednji Avstriji.
Morda pa si želite užaliti Avstrijce in v bodoče voziti res samo po Sloveniji?
wow 26.01.2012 09:21
bingo je napisal:
Spoštovani!
Vabi mo vas, da sprejmete izziv in se prijavite na najlepši kolesarski maraton v Sloveniji. Z zbiranjem prijav bomo pričeli v nedeljo 29. 1. 2012 ob 8h zvečer na spletni strani www.kd-alpe.si . Prvi prijavljeni kolesarki in prvemu prijavljenemu kolesarju, ki bosta odgovorila na vprašanje - zakaj je začetek prijave ob 8h zvečer, bomo podarili brezplačno prijavnino. Pred oddajo prijave se seznanite z razpisom Maratona Alpe. Vaše odgovor pošljite na elektronski naslov maraton@kd-alpe.si
Naj bo tudi za vas 6. Maraton Alpe Scott praznik na kolesu.

Kolesarski pozdrav

KD Alpe


Žal, prekriva se z Dolomiti.
vrhi 26.01.2012 10:32
Še dobro da nismo bili žrebami za Dolomite. :mrgreen: ;) Gremo , pridemo sem :twisted:
kostolomc 26.01.2012 14:28
vrhi je napisal:
Še dobro da nismo bili žrebami za Dolomite. :mrgreen: ;) Gremo , pridemo sem :twisted:


eh klance bomo oboji delal in vi na alpah in mi v dolomitih heheheh
Luka-007 26.01.2012 18:29
wow je napisal:
bingo je napisal:
Spoštovani!
Vabi mo vas, da sprejmete izziv in se prijavite na najlepši kolesarski maraton v Sloveniji. Z zbiranjem prijav bomo pričeli v nedeljo 29. 1. 2012 ob 8h zvečer na spletni strani www.kd-alpe.si . Prvi prijavljeni kolesarki in prvemu prijavljenemu kolesarju, ki bosta odgovorila na vprašanje - zakaj je začetek prijave ob 8h zvečer, bomo podarili brezplačno prijavnino. Pred oddajo prijave se seznanite z razpisom Maratona Alpe. Vaše odgovor pošljite na elektronski naslov maraton@kd-alpe.si
Naj bo tudi za vas 6. Maraton Alpe Scott praznik na kolesu.

Kolesarski pozdrav

KD Alpe


Žal, prekriva se z Dolomiti.


Obratno: Maraton Dolomiti se prekrivajo z Maratonom Alpe Scott, saj so "Alpe" vedno prvo nedeljo v juliju, medtem ko se termin Maratona Dolomiti pogosto spreminja.
vrhi 29.01.2012 20:05
Prijave tečejo. 8)
mat-bike 29.01.2012 20:15
vrhi je napisal:
Prijave tečejo. 8)


Vrhi, lep pozdrav iz Maribora, prijavljena.
vrhi 29.01.2012 20:23
mat-bike je napisal:
vrhi je napisal:
Prijave tečejo. 8)


Vrhi, lep pozdrav iz Maribora, prijavljena.


Seos lepo , se vidimo , upam da bomo po koncu maratona šli na kako pivičko. 8)
lancearmstrong 30.01.2012 08:34
ko kliknem na povezavo mi javi da file does not exist...ok sem se po drugi poti prijavil se vidimo:):D
Vrhi teb sem pa še nekaj dolžan;)
vrhi 30.01.2012 09:18
lancearmstrong je napisal:
ko kliknem na povezavo mi javi da file does not exist...ok sem se po drugi poti prijavil se vidimo:):D
Vrhi teb sem pa še nekaj dolžan;)



Sam ne me tepst , pleaseeee. 8O
lancearmstrong 30.01.2012 09:20
vrhi je napisal:
lancearmstrong je napisal:
ko kliknem na povezavo mi javi da file does not exist...ok sem se po drugi poti prijavil se vidimo:):D
Vrhi teb sem pa še nekaj dolžan;)



Sam ne me tepst , pleaseeee. 8O

aja s pivičko na analizi po rundi te pa res ne bom tepel:D:D:D:D:Dto je še za rojstni dan ;)
bingo 30.01.2012 23:05
Enega od prijavljenih kolesarjev, ki so pravilno odgovorili na vprašanje bo 1. julija na startu maratona čakala startna številka 8. Ko bo pravilno odgovorila še prijavljena kolesarka, bomo objavili imeni srečnežev.
vrhi 31.01.2012 10:52
Kdor bo pa odgovoril na to VPRAŠANJE si pa res zasluži štartnino. :mrgreen: :twisted:
vrhi 01.02.2012 11:09
vrhi je napisal:
Kdor bo pa odgovoril na to VPRAŠANJE si pa res zasluži štartnino. :mrgreen: :twisted:
dss

Mislim da smo- so našli odgovor na vprašanje. :lol: 8) 8O
bingo 01.02.2012 21:33
vrhi je napisal:
vrhi je napisal:
Kdor bo pa odgovoril na to VPRAŠANJE si pa res zasluži štartnino. :mrgreen: :twisted:
dss

Mislim da smo- so našli odgovor na vprašanje. :lol: 8) 8O


Prijavljena kolesarka s pravilnim odgovorom bo dobila startno številko 20
bingo 08.02.2012 18:11
bingo je napisal:
vrhi je napisal:
vrhi je napisal:
Kdor bo pa odgovoril na to VPRAŠANJE si pa res zasluži štartnino. :mrgreen: :twisted:
dss

Mislim da smo- so našli odgovor na vprašanje. :lol: 8) 8O


Prijavljena kolesarka s pravilnim odgovorom bo dobila startno številko 20

Še vedno čakamo na prijavljeno kolesarko z odgovorom na vprašanje: Zakaj smo začeli z pred prijavo na Maraton Alpe Scott ob 8h zvečer? 1. julija jo bo v Kamniku čakala startna številka 20.
Luka-007 12.03.2012 22:52

Vsako leto se Maratona Alpe Scott udeleži čedalje več kolesark. Samo ena pa ima letos priložnost dobiti brezplačno štartnino na že 6. Maratonu Alpe Scott, ki bo letos potekal 1.7. 2012. Edini pogoj je pravilen odgovor na naslednjo nagradno vprašanje: Zakaj smo začeli z predprijavami na Maraton Alpe Scott natanko ob 20.00h?
Povsem lahek odgovor, če vemo koliko višinskih metrov moramo premagati na Maratonu Alpe Scott.nasmeh
Prva predstavnica nežnejšega spola, ki bo poslala pravilen odgovor na maraton@kd-alpe.si, jo čaka 1.7.2012 v Kamniku štartna števila 20!

Luka-007 15.03.2012 23:00

Natalija in Iztok sta bila prva med prijavljenimi kolesarji na 6. Maraton Alpe Scott, ki sta pravilno odgovorila na nagradno vprašanje "Zakaj smo začeli z prijavami na 6. Maraton Alpe Scott natanko ob 20.00h zvečer? Odgovor: zato ker ima maraton 2000m višinske razlike. Čestike obema!

lone_rider 16.03.2012 10:46

Kateri hrib se je dvignil za 80 m? Na vaši strani je namreč podatek o višinski razliki 1920 m...

bingo 16.03.2012 21:33
@lone_rider:

Kateri hrib se je dvignil za 80 m? Na vaši strani je namreč podatek o višinski razliki 1920 m...

Hvala lepa za vaše opozorilo. Višina 1920 je bila izmerjena še z kolesarskim števcem, ki je meril višino na podlagi zračnega pritiska. Višina merjena z GPS pa iznaša točno 2000m. Napako bomo v najkrajšem času odpravili.

P.D. 16.03.2012 22:32

Merjenje višine na podlagi zračnega tlaka je (ob stabilnih vremenskih razmerah) praviloma bolj natančna od merjenja z (običajnim) GPS-om.  

Luka-007 02.05.2012 22:17

V soboto 5.5.2012 bomo opravili prvi skupni trening na trasi Maratona Alpe.
Dobimo se ob 8h na bencinskem servisu Petrol v Gornjem Gradu, oziroma ob 9h pred kavarno Veronika v Kamniku.
Po ravnini poteka trening v strnjeni skupini, vse tri prelaze pa vsak prevozi po svojih zmožnostih - na vrhu prelazov se zaostale kolesarje počaka.
Vabljeni v čim večjem številu, saj je do 6. Maratona Alpe Scott še manj kot dva meseca!
 
Lep pozdrav!
KD Alpe

keepon 04.05.2012 12:57
@Luka-007:

V soboto 5.5.2012 bomo opravili prvi skupni trening na trasi Maratona Alpe.
Dobimo se ob 8h na bencinskem servisu Petrol v Gornjem Gradu, oziroma ob 9h pred kavarno Veronika v Kamniku.
Po ravnini poteka trening v strnjeni skupini, vse tri prelaze pa vsak prevozi po svojih zmožnostih - na vrhu prelazov se zaostale kolesarje počaka.
Vabljeni v čim večjem številu, saj je do 6. Maratona Alpe Scott še manj kot dva meseca!
 
Lep pozdrav!
KD Alpe


Gre kdo iz LJ?

kostolomc 04.05.2012 14:01
@keepon:
@Luka-007:

V soboto 5.5.2012 bomo opravili prvi skupni trening na trasi Maratona Alpe.
Dobimo se ob 8h na bencinskem servisu Petrol v Gornjem Gradu, oziroma ob 9h pred kavarno Veronika v Kamniku.
Po ravnini poteka trening v strnjeni skupini, vse tri prelaze pa vsak prevozi po svojih zmožnostih - na vrhu prelazov se zaostale kolesarje počaka.
Vabljeni v čim večjem številu, saj je do 6. Maratona Alpe Scott še manj kot dva meseca!
 
Lep pozdrav!
KD Alpe


Gre kdo iz LJ?

o pozdravljen "sopsičar" mežik



mi gremo malo Franjo jutr odpelat
tole je še prevelik zalogaj za trenutno formo  

keepon 04.05.2012 14:24
@kostolomc:
@keepon:
@Luka-007:

V soboto 5.5.2012 bomo opravili prvi skupni trening na trasi Maratona Alpe.
Dobimo se ob 8h na bencinskem servisu Petrol v Gornjem Gradu, oziroma ob 9h pred kavarno Veronika v Kamniku.
Po ravnini poteka trening v strnjeni skupini, vse tri prelaze pa vsak prevozi po svojih zmožnostih - na vrhu prelazov se zaostale kolesarje počaka.
Vabljeni v čim večjem številu, saj je do 6. Maratona Alpe Scott še manj kot dva meseca!
 
Lep pozdrav!
KD Alpe


Gre kdo iz LJ?

o pozdravljen "sopsičar" mežik



mi gremo malo Franjo jutr odpelat
tole je še prevelik zalogaj za trenutno formo  


Hoj, hoj 'pasjeljubci' ;-)
Kdaj pa greste in koliko vas je? Mogoče se vam pridružim.

alesb 04.05.2012 15:09

Basso a zmano pa nočeš al kaj?

keepon 04.05.2012 15:13

Ja, kaj čem se s tabo vozit, če imaš motorček vgrajen v kolopresenečen...in pol ti ne morem niti v zavetjru pelat...

1 2 3 ... 31
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI