Dražgoše 2012

Domov > Forum > Dražgoše 2012

Dražgoše 2012

SORTIRAJ PO:
boyan64 06.01.2012 09:25
Na netu berem, da bodo to nedeljo 08.01.2012 organizirani tudi kolesarski vzponi v Dražgoše, pa nikjer ne najdem od kje, kdo organizira......
A kdo kaj ve ? Vreme bo.
macscott 06.01.2012 09:48
..tukaj...http://www.sportniko ledar.si/prireditev/zimski_vzp oni_v_drazgose_2012.. :D
tischler 06.01.2012 10:30
V nedeljo ob 10 h pred AHA - glej temo GORENJSKA KOLESARSKA DRUŽENJA
boyan64 06.01.2012 11:04
tischler je napisal:

Hvala , sem sedaj pogledal in videl, da si objavil že tam. Verjetno pridem z gorcem ( mi je zaradi peska po cesti še škoda specialke). Pa gremo skupaj..dokler bo šlo.... :D , saj ne bom prav preveč norel...
slavko1 06.01.2012 11:19
g.Tischler, jaz sem pa mislil da ste vi antikomunist. :mrgreen: ;)
andrej74 06.01.2012 12:13
slavko1 je napisal:

Jaz sem pa vedno mislil, da v Dražgošah ni več komunistov, da so že med vojno odšli.
Seveda , če ne upoštevamo tiste, ki redno vsako leto prihajajo na izlet tja gor.
tischler 06.01.2012 12:15
Slavko, dobrodošel s kolesom v nedeljo!
boyan64 06.01.2012 12:58
andrej74 je napisal:
slavko1 je napisal:

Jaz sem pa vedno mislil, da v Dražgošah ni več komunistov, da so že med vojno odšli.
Seveda , če ne upoštevamo tiste, ki redno vsako leto prihajajo na izlet tja gor.

Ma kakšen komunist neki. Nikoli nisem bil . Saj nisem kot taki ki so včeraj bili danes pa so ta prvi pri maši....
Bolj me pritegne množica, pa lepo vreme.....pa tudi malo nostalgije na šolske dni, končne izlete, pevske nastope na proslavah....itd...
Truplo 06.01.2012 13:10
andrej74 je napisal:
slavko1 je napisal:

Motiš se... med vojno niso odšli, ampak so jo kar najhitreje popihali in pustili prebivalstvo na milost in nemilost okupatorju, kateri se je potem znesel nad njimi. Seveda naši komunjari tega ne priznajo in vsako leto veselo tam organizirajo svojo maškerado!
boyan64 06.01.2012 13:37
Truplo je napisal:
andrej74 je napisal:
slavko1 je napisal:

Motiš se... med vojno niso odšli, ampak so jo kar najhitreje popihali in pustili prebivalstvo na milost in nemilost okupatorju, kateri se je potem znesel nad njimi. Seveda naši komunjari tega ne priznajo in vsako leto veselo tam organizirajo svojo maškerado!

:D :D :D že lani so skoraj isti odmevi na proslavo...
Eh koliko maškerad je šele po raznih romarskih srečanjih skozi zgodovino, pa se nihče od nas ne sekira za to. Tud na Brezje sem šel že v avgustu, ko je bilo tam veliko romanje, pa nisem ne za ta bele, črne ali rdeče...
slavko1 06.01.2012 13:43
tischler je napisal:
Slavko, dobrodošel s kolesom v nedeljo!
Žal ne bo šlo. V nedeljo sem službeno odstoten. :ups: Sem bil pa danes na tvojem vzpončku. Celo nekaj snega je gori na cesti. 8O

Trupleka bomo drugo leto zvezali na križ, in ga ponesli v Dražgoše. :mrgreen:
boyan64 06.01.2012 13:44
Truplo, švabi so že prej požgali Rašico nad LJ, pa tam ni nihče napadal švabov in pustil vaščane na milost ali nemilost.
Taki so bili časi. Zajebani in upajmo, da se ne ponovijo.
slavko1 06.01.2012 13:47
Trupleka bomo drugo leto zvezali na križ, in ga ponesli v Dražgoše. :mrgreen:
_darko_ 06.01.2012 13:54
Truplo je napisal:
andrej74 je napisal:
slavko1 je napisal:

Sej čez 20 let bo konc te maškerade. Kmal bodo pozabli :D
laufar 06.01.2012 14:06
boyan64 je napisal:
andrej74 je napisal:
slavko1 je napisal:

Ma kakšen komunist neki. Nikoli nisem bil . Saj nisem kot taki ki so včeraj bili danes pa so ta prvi pri maši....
Bolj me pritegne množica, pa lepo vreme.....pa tudi malo nostalgije na šolske dni, končne izlete, pevske nastope na proslavah....itd...

Mal sem zmeden. Tischler = Bojan64?
Primož Hočevar 06.01.2012 14:32
boyan64 je napisal:
andrej74 je napisal:
slavko1 je napisal:

Malce nostalgije na šolskega lažnega poučevanja misliš?
FAUSTO 06.01.2012 14:55
Vsako leto se gre zraven tudi s kolesi. Organizator pa je Branko Dežman...zato ni internetnih prijav!
heni 06.01.2012 16:05

Dražgoše pred mnogo leti.....mal smo strelal, mal hodil v hrib, mal tekl na dilcah....fajn je blo, pa mrzl tud
LukecKukec 06.01.2012 16:23
Zakaj pa nimate opreme iz časov vojne (no saj je samo ne iz ta prave), bi blo bolj nostalgično :D
boyan64 06.01.2012 18:13
laufar je napisal:
boyan64 je napisal:
andrej74 je napisal:
slavko1 je napisal:

Mal sem zmeden. Tischler = Bojan64?

Sva kar dva različna.... :D
Torej se vidimo...gre bolj za izlet .
boyan64 06.01.2012 18:14
FAUSTO je napisal:
Vsako leto se gre zraven tudi s kolesi. Organizator pa je Branko Dežman...zato ni internetnih prijav!

Lani sem bil gor ( ampak sem šel samo iz Železnikov do Dražgoš). Pa nisem videl nobenega kolesarja. Morda so (ste) bili kje višje. Jaz sem bil okoli spomenika.
boyan64 06.01.2012 18:16
swicak je napisal:
boyan64 je napisal:
andrej74 je napisal:
slavko1 je napisal:

Malce nostalgije na šolskega lažnega poučevanja misliš?

Kakorkoli že - bili smo mladi, brezskrbni, veseli, zaljubljeni.....
boyan64 07.01.2012 12:52
tischler je napisal:

Tischler, kako greš sedaj ? Ali ob 10h izpred AHA ali ob 9h iz Slovenskega trga ?
slavko1 07.01.2012 14:28
Tole sta pomojem dve ločeni organizaciji. Torej ziher lahko izbiraš s kom boš šel. Za Tišlarja lahko v 99,9% zatrdim, da se gre takrat kot to on napiše. Tisti 00,1% mu pa dam za takrat, za tisto soboto, ko sva s Simmijem čakala na vodjo sobotne turce, in ga ni bilo. :mrgreen: Čeprav je pa spet vseskupaj malo čudno, kot je bilo to že večkrat v navadi v teh temah. Na vprašanja morebitnih udeležencev, naj bi se vendarle odgovarjalo. :D Matr zdej mi bodo pa ušesa navili, ker se vtikam tja kamor ni treba. :ups: :lol:
boyan64 07.01.2012 15:05
maš čist prav, porkaflk..)
morda trenirajo in se javijo kasneje.
škoda ker nimaš ti časa. kadar sva se zmenila sva bila oba točna do minute.
tischler 07.01.2012 15:17
Brez panike!

Gre za dva povabila z istim vmesnim ciljem, to so Dražgoše pri gasilnem domu.
Kdor želi gre lahko ob 9 h iz slovenkega trga z Branetom. Omenil je, da bodo šli zelo počasi - 2 uri ( saj so klanci )
Za kogar je pa to prezgodaj ali še premrzlo, se pa vidimo ob 10 h pred AHA.

Golaž bo! Eden od kolesarjev, ki bo prišel peš s svojo družino, pa nas bo z nahrbnikom pričakal.( !!! )

NA PRIJETNO KOLESARSKO DRUŽENJE - sredi zime !
boyan64 07.01.2012 15:39
Hvala za odg.
Verjetno bom šel kar ob 9h da ne bom preveč norel in bil posledično preveč prešvican.
Res pa bo ob 9h še kar mraz.
Cesto in klance pa poznam. Poleti sem rabil s specialko od doma do studenčka nad Podblico ( na križišču za Dražgoše ali Kropo) točno okoli 1h.
Vauko 07.01.2012 16:22
Jutr se pa tut jest narišem, lansko leto sm šu na pohod z Pasje ravni v Dražgoše, pa se mi ne dopade rvno najbolj, no letos sm pa tole zasledu, pa še vreme nam bo naklonjeno :D
ANQUETIL 07.01.2012 16:23
Jest grem ob 10, ob 8 grem še k maši.
boyan64 07.01.2012 16:24
ANQUETIL je napisal:
Jest grem ob 10, ob 8 grem še k maši.

NI panike, se bomo pa videli na cilju..:)
1 2 3 ... 6
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI