Čelada - cestna do max.70 eur

Domov > Forum > Čelada - cestna do max.70 eur

Čelada - cestna do max.70 eur

SORTIRAJ PO:
mišek 08.01.2012 20:22
Lepo pozdravljeni!

Po dolgem času se spet mal javlam :)
Danes sem sprva imel namen otvorit sezono, pa sem si potem premislil, je bilo premrzlo, si ne morem privoščit morebitne bolniške zaradi take nespametne poteze.
Ko sem se spravil pucat čelado, mi je odletel nastavitveni vijak. Čelada že tud stara, tak da se ne mislim ukvarjat z njo pa z nekimi kvazi popravili.
Iščem neko novo cestno čelado, ki ni dražja od 70 eur; dovoljene barve so: črna, bela, rdeča, siva. Najraje neko kombinacijo črno-rdeče-belo.
Iščem pa nekje okrog Celja, pa do Maribora bi še šel, nekam v Ljubljano recimo ne bi glih hodil po eno klinčevo čelado :))
Prosim za informacije kje kaj pametnega najdit.
popay 08.01.2012 20:31
Torej ti je glava vredna " do 70€ " ? Kupi kvalitetno, stane kolikor pač stane, pa šparaj na ostalih stvareh.
mišek 08.01.2012 20:45
Ja halo, neke omejitve morjo bit ne, če bi tak reko, ja potem najbol da kupim čelado za 250 eur, pa nisem nor.
Ta ki sem jo imel do sedaj sem dal za njo manj kot 40 eur takrat. Pa me je dvakrat skipalo, enkrat sem priletel direkt na glavo (hitrost ni bila velika, glih tolk da me je čez balanco skipalo in sem z gavo vdaro na asfalt), drugič je bila pa večja hitrost, takrat sem pa sam z stranjo mal udaro.
V glavnem moja glava je zdržala, čelada pa tudi. In mislim, da čelade preko 100 eur so preseravanje in če me taka čelada ne bo rešla me tudi tista za 250 ne bo. Isto kot bi reko, da rekreativc rabi bicikl za 5 jurjev, ne ne rabi ga.
ribicpepe 08.01.2012 20:52
Kaj takega mogoče?
http://www.peloton .si/index.php?productID=2946
>ali
http://www.specialized. com/us/en/bc/SBCEqProduct.jsp? spid=45302

To zadnjo imam tut sam in sm že najman 5x fajn "usipou"..pa je use preživela in moja glava je brez poškodb! :D :D
mišek 08.01.2012 21:04
Prva varijanta bi mogoč bla, sam mal je že preko mojega limita pa probat pa videt jo hočem, prek interneta ne mislim naročat. Razen, če bi isto kje za probo našel.
mišek 08.01.2012 21:21
Iz vaše ponudbe mi je tale zanimiva
http://www.bike-ce nter.si/akcijska-ponudba/celad e3/cestna-celada-bell-10-lumen -slo.html

Glede one "prave" čelade pa; ja s tisto si pa že huj ko Mig :))
Sergej_Pomurje 08.01.2012 21:59
Lumen je na zalogi v navedenih opcijah. Piši na ZS ali oddaj naročilo v spletni trgovini in gre jutri dalje.
mišek 08.01.2012 22:07
Bom še malo počakal. Drgač pa jo hočem videt pa probat, ne bom kar tak na slepo naročal.
perci123 09.01.2012 09:00
Če si iz Celja pojdi v BL Sport (na Lavi) in probaj echelon od specialized-a...je v barvah, ki si jih navedel in tudi cena je takšna...če imajo še kaj iz 2011 se zmeni za popust, drugače pa počakaj na kolekcijo 2012.

Jaz jo imam, ker mi je po obliki najbolj pasala na glavo.

lp
Smuk_007 09.01.2012 09:32
wawer 09.01.2012 09:42
Čelado naj bi po vsakem padcu menjal kolikor jaz vem. Tu za okrog 70eur more bit že čist dobra. Sicer pa jst pravim tako: Naj čelada stane kolikor hoče samo, da ti je všeč in jo daš rad na glavo. Nič ti ne koristi, če si pri nakupu privarčeval nekaj evrov potem pa jo imaš doma na polici. Torej, če ti bo všeč in ti bo pasala ona za 50eur jo kupi enako pa velja za ono, ki bo 90eur. Jst mam alpinino in je na srečo še nisem testiral ob padcu :). Moram potrkat. Dober nakup ti želim.
mišek 09.01.2012 11:34
Pa ni bil to tak padec, da me tri ure metalo po cesti, da moral čelado menjat. Drugo je, če se naredijo razpoke.
jankokocevje 09.01.2012 11:42
wawer je napisal:
Čelado naj bi po vsakem padcu menjal kolikor jaz vem. Tu za okrog 70eur more bit že čist dobra. Sicer pa jst pravim tako: Naj čelada stane kolikor hoče samo, da ti je všeč in jo daš rad na glavo. Nič ti ne koristi, če si pri nakupu privarčeval nekaj evrov potem pa jo imaš doma na polici. Torej, če ti bo všeč in ti bo pasala ona za 50eur jo kupi enako pa velja za ono, ki bo 90eur. Jst mam alpinino in je na srečo še nisem testiral ob padcu :). Moram potrkat. Dober nakup ti želim.

Še dobr da to ni res, ker bi jih moral jaz vsaj 10 zamenjat. :D Na leto, se razume
1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI