Preko Alp

Domov > Forum > Preko Alp

Preko Alp

SORTIRAJ PO:
B4jk3r 27.01.2012 12:41
Zdravo.
Ima kdo izkušnje z MTB kolesarjenjem po alpah? Konec avgusta/začetek septembra bi za 2-3 tedne šel z biciklom po alpah, pa bi mi vsak nasvet prišel prav. Trasa še ni določena, zato so tudi predlogi za traso dobrodošli - sam imam v mislih kolesarjenje od V do Z Švice in nato navzdol čez francoske alpe do morja.
Okvirno bi delal 80-120km na dan, čimveč po makadamu in čez čimveč prelazov.
Če je kdo zainteresiran se lahko pridruži, bi pa bilo dobro, da bi že prej odpeljali skupaj kakšno zahtevno turo, da se spoznamo, vidimo če smo za skupaj in če smo kondicijsko dovolj dobro pripravljeni.
B4jk3r 27.01.2012 18:57
:arrow:
Grande Dixence 27.01.2012 19:32
Recimo za začetek tole
B4jk3r 27.01.2012 20:09
Po Švici bi šel po Alpine bike ruti - 600km, 14000 višincev :)
jankokocevje 27.01.2012 20:09
B4jk3r je napisal:
Zdravo.
Ima kdo izkušnje z MTB kolesarjenjem po alpah? Konec avgusta/začetek septembra bi za 2-3 tedne šel z biciklom po alpah, pa bi mi vsak nasvet prišel prav. Trasa še ni določena, zato so tudi predlogi za traso dobrodošli - sam imam v mislih kolesarjenje od V do Z Švice in nato navzdol čez francoske alpe do morja.
Okvirno bi delal 80-120km na dan, čimveč po makadamu in čez čimveč prelazov.
Če je kdo zainteresiran se lahko pridruži, bi pa bilo dobro, da bi že prej odpeljali skupaj kakšno zahtevno turo, da se spoznamo, vidimo če smo za skupaj in če smo kondicijsko dovolj dobro pripravljeni.

Jaz si že nebi upal, polovico cape epica nisem sposoben odpeljat, tole so pa trije
B4jk3r 27.01.2012 20:11
Po internetu sem našel mnogo GPS trackov, pa bi jih skombiniral in šel čez cele alpe od vzhoda proti zahodu (ca 1900km)...
martinjesih13668 28.01.2012 13:38
Zdravo! Mislim, da sva se midva že pogovarjala o tem.. Mogoče bi lahko poskusil tudi na sosednjem nekoliko bolj gorsko kolesarskem forumu.

Lp. Martin
user_trek 28.01.2012 14:25
jankokocevje je napisal:
B4jk3r je napisal:
Zdravo.
Ima kdo izkušnje z MTB kolesarjenjem po alpah? Konec avgusta/začetek septembra bi za 2-3 tedne šel z biciklom po alpah, pa bi mi vsak nasvet prišel prav. Trasa še ni določena, zato so tudi predlogi za traso dobrodošli - sam imam v mislih kolesarjenje od V do Z Švice in nato navzdol čez francoske alpe do morja.
Okvirno bi delal 80-120km na dan, čimveč po makadamu in čez čimveč prelazov.
Če je kdo zainteresiran se lahko pridruži, bi pa bilo dobro, da bi že prej odpeljali skupaj kakšno zahtevno turo, da se spoznamo, vidimo če smo za skupaj in če smo kondicijsko dovolj dobro pripravljeni.

Jaz si že nebi upal, polovico cape epica nisem sposoben odpeljat, tole so pa trije


hmmm cape epic :) ko si ravno omenil, a namerava kdo s foruma iti v bližnji prihodnosti?
1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI