Kr`neki

Domov > Forum > Kr`neki

Kr`neki

SORTIRAJ PO:
Ernesto 18.02.2012 20:44
Včasih je bila tema Kr`neki skoraj skoz na vrhu v levem okencu aktualnega dogajanja na forumu.
Pol so se pa eni bunili, da se preveč bluzi v teh temah in da se nič pametnega ne izve, so moderatorji skenslali teme in Kr`neki se ne pojavlja več tam. S to potezo se je začelo bluzenje po vseh ostalih temah.
Zato je tako na bicikel.com.
Lizard 18.02.2012 21:11
Tako, naj se mesar in njemu podobni tukaj zlajajo.

Drugače pa ali je na tem forumu sploh kak moderator???
SamoM 18.02.2012 21:46
Ernesto je napisal:
Včasih je bila tema Kr`neki skoraj skoz na vrhu v levem okencu aktualnega dogajanja na forumu.
Pol so se pa eni bunili, da se preveč bluzi v teh temah in da se nič pametnega ne izve, so moderatorji skenslali teme in Kr`neki se ne pojavlja več tam. S to potezo se je začelo bluzenje po vseh ostalih temah.
Zato je tako na bicikel.com.

+1
andrej74 18.02.2012 21:50
Lizard je napisal:
Tako, naj se mesar in njemu podobni tukaj zlajajo.

Drugače pa ali je na tem forumu sploh kak moderator???


Ti bumbar ne potrebuješ bedakov kot so mesarji, peki, šoferji, dimnikarji in podobna navlaka. Ne, ti si samozadosten. Laja pa tvoja k...a vsakič, ko te zagleda :lol:
FAUSTO 18.02.2012 23:03
Andrejček...dej se enkrat vzdrži, da tema zagori in pol....
Bodi potrpežljiv...
Sej vem, da si pameten in da rad pomagaš, samo včasih moraš biti strpen.
Razumeš?
To je za kolesarstvo dobr, ne za naju!!
andrej74 18.02.2012 23:14
FAUSTO je napisal:
Andrejček...dej se enkrat vzdrži, da tema zagori in pol....
Bodi potrpežljiv...
Sej vem, da si pameten in da rad pomagaš, samo včasih moraš biti strpen.
Razumeš?
To je za kolesarstvo dobr, ne za naju!!


:D Velja!
KAVITATOR+ 19.02.2012 00:27
zdej se lahko izživljamo!!! :P

http://www.youtube.com/wa tch?v=OY6Kp5-naEU
andrej74 19.02.2012 09:26
nskof 19.02.2012 11:40
FAUSTO je napisal:
Andrejček...dej se enkrat vzdrži, da tema zagori in pol....
Bodi potrpežljiv...
Sej vem, da si pameten in da rad pomagaš, samo včasih moraš biti strpen.
Razumeš?
To je za kolesarstvo dobr, ne za naju!!


Tole bi si moral zapomniti tudi ti sam!
SamoM 19.02.2012 17:09
nskof je napisal:
FAUSTO je napisal:
Andrejček...dej se enkrat vzdrži, da tema zagori in pol....
Bodi potrpežljiv...
Sej vem, da si pameten in da rad pomagaš, samo včasih moraš biti strpen.
Razumeš?
To je za kolesarstvo dobr, ne za naju!!


Tole bi si moral zapomniti tudi ti sam!

+5 :D
Bambusov Janči 19.02.2012 19:36
Tema noče zaživet!!!
andrej74 19.02.2012 19:51
Bambusov Janči je napisal:
Tema noče zaživet!!!


In krivi so takšni kot si ti, ki ti gredo samo klobase in ostali mesarski polizdelki po glavi. Postavi se vsaj sebi v bran, če te že drugi ne zanimajo. :evil:
ANQUETIL 19.02.2012 22:17
Zakaj bi zaživela saj je cel tale forum kr nekej.
Ich 19.02.2012 23:34
Se strinjam. Žal.
Boss bi lahko najel koga, ki bi čistil neumnosti. Sej ne rečem, da kšna fora škodi, ampak to je retalo že vsesplošno smetenje, tak da je lažje info najti kje drugje, kot se prebijati skozi strani neuporabnih informacij.
Sploh se pa mi zdi, da je dosti takih gor, ki več € vložijo letno v kolo, kot prevozijo kilometrov, skratka eno samo šminkiranje in forsiranje drugih s tem, karbon je bog in batina, torbica nima kaj iskati na kolesu, tripla je za v smeti,.. Hočem rečt le da se užitek v kolesarjenju čebolj prehaja v užitek v nakupovanju in šminkiranju.

Se zavedam, da me boste "izžvižgali", vendar je tudi to posledica upada kakovosti foruma.
Forum smo ljudje.
nskof 20.02.2012 07:48
Ich je napisal:
Se strinjam. Žal.
Boss bi lahko najel koga, ki bi čistil neumnosti. Sej ne rečem, da kšna fora škodi, ampak to je retalo že vsesplošno smetenje, tak da je lažje info najti kje drugje, kot se prebijati skozi strani neuporabnih informacij.
Sploh se pa mi zdi, da je dosti takih gor, ki več € vložijo letno v kolo, kot prevozijo kilometrov, skratka eno samo šminkiranje in forsiranje drugih s tem, karbon je bog in batina, torbica nima kaj iskati na kolesu, tripla je za v smeti,.. Hočem rečt le da se užitek v kolesarjenju čebolj prehaja v užitek v nakupovanju in šminkiranju.

Se zavedam, da me boste "izžvižgali", vendar je tudi to posledica upada kakovosti foruma.
Forum smo ljudje.


+!
matic_s_k 20.02.2012 08:50
nskof je napisal:
Ich je napisal:
Se strinjam. Žal.
Boss bi lahko najel koga, ki bi čistil neumnosti. Sej ne rečem, da kšna fora škodi, ampak to je retalo že vsesplošno smetenje, tak da je lažje info najti kje drugje, kot se prebijati skozi strani neuporabnih informacij.
Sploh se pa mi zdi, da je dosti takih gor, ki več € vložijo letno v kolo, kot prevozijo kilometrov, skratka eno samo šminkiranje in forsiranje drugih s tem, karbon je bog in batina, torbica nima kaj iskati na kolesu, tripla je za v smeti,.. Hočem rečt le da se užitek v kolesarjenju čebolj prehaja v užitek v nakupovanju in šminkiranju.

Se zavedam, da me boste "izžvižgali", vendar je tudi to posledica upada kakovosti foruma.
Forum smo ljudje.


+!

+ 1
dumr 25.02.2012 16:30
Ich je napisal:
Se strinjam. Žal.
Boss bi lahko najel koga, ki bi čistil neumnosti. Sej ne rečem, da kšna fora škodi, ampak to je retalo že vsesplošno smetenje, tak da je lažje info najti kje drugje, kot se prebijati skozi strani neuporabnih informacij.
Sploh se pa mi zdi, da je dosti takih gor, ki več € vložijo letno v kolo, kot prevozijo kilometrov, skratka eno samo šminkiranje in forsiranje drugih s tem, karbon je bog in batina, torbica nima kaj iskati na kolesu, tripla je za v smeti,.. Hočem rečt le da se užitek v kolesarjenju čebolj prehaja v užitek v nakupovanju in šminkiranju.

Se zavedam, da me boste "izžvižgali", vendar je tudi to posledica upada kakovosti foruma.
Forum smo ljudje.


bolj se nebi mogel strinjati, kamorkoli pogledaš kero koli temo, je vse v tem kako dobro neka stvar zgleda, nihče se pa ne vpraša po sami uporabnosti in kvaliteti izdelka, vse počasi in vztrajno prehaja v šminkeraj. Da ne govorim kakšne pojave kdaj srečam na biciklih
miha1212 29.02.2012 17:45
Hehe,danes po cca 48KM,sem se lepo zapeljal na mcdrive v Novo mesto,en voznik za mano je bil vidno živčen,pa sem le eno malo kokto vzel.

PS:s kolesom,seveda
dumr 29.02.2012 18:10
:mrgreen:
1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI