Udarec v trebuh

Domov > Forum > Udarec v trebuh

Udarec v trebuh

SORTIRAJ PO:
Bucka 05.09.2004 18:37
no, danes sem imela pravi krst (pa se obhajilo zraven :č ) pod Krvavcem Najprej gledala jadralne padalce in nato zagledala cesto 1 cm od moje glave...

V glavnem prvic sem "dobro" padla(in ne vem zakaj, kako... :roll: )... Ob vseh odrgninah, ki se zdaj veselo napijajo v propolisu, me malce skrbi, ker sem s trebuhom zelo močno priletela na belanco ...Tako, da minutko nisme mogla drugega kot zvijati se in hlastati za zrakom...

Kmalu je bilo sicer okej in naredila sem se 50 km do doma in sem se ziva...Koleno je modro, trebuh pa izgleda okej .

A bi me moglo kaj skrbetč Ima kdo kaksne podobne izkusnje in kako se je iztekloč
Uporabnik ne obstaja. 05.09.2004 18:42
ja sej to je normaln če tkole padeš da ti popolnoma odvzame sapo pol pa komaj spet zadihaš. če te trebuh ne boli več se nimaš za kaj bat.

Lp Mitja
Uporabnik ne obstaja. 05.09.2004 18:44
js sm si v žaucu na onmu bicikl parku roko zlomu, sm pa tolk prletu na tla d eno minuto nism mogu dihat, pa še pol me je ceu prsn koš boleu kako uro pr dihanju
ZZZ 05.09.2004 20:26
1.)če ti je slabo še sedaj = problem
2.)če se ti vrti ko hitro vstaneš = problem
3.)če bruhaš = pi.....ja
4.)če je blato temno ali črno = enako kot zgoraj

od 1 -4 zahteva dohterja :!:

če pa ni nič od tega, potem.., potem pa vidiš kako je bilo nam fantom, ko smo se pretepali med sabo za naklonjenost katere lepe deklice in si delili brce in udarce, ter včasih sapo lovili in si mislili: "presneta baba.., a mi je bilo treba tegač" :lol:
eustahija 05.09.2004 20:31
sem se popoldne vozil tam okoli ..pa nisem nič videl,he,he..Je pa res, da sem tudi sam vrtel glavo in buljil v nebo....je precej nevarno...

No resno bi pa vseeno upošteval nasvet ZZZ -ja......
FAUSTO 06.09.2004 12:14
Babnca...čeb bla u kuhn se ti to neb zgodl!!
eustahija 06.09.2004 12:18
še bl varn čeb u postl na hrbtu ležala,aaneeččč
rekrut 06.09.2004 12:22
:lol: :lol: :lol: Ta jep a dobra! :wink:
Uporabnik ne obstaja. 06.09.2004 15:27
Ponavadi je večji problem s sklepi, v tvojem primeru koleno, tako da bl pazi na to, kako se to zdravi. Udarci v trebuh ponavadi niso problematični, oz je ponavadi takoj tako hudo, da veš da je pi...rija.

Hitro okrevanje želim :)
Bucka 06.09.2004 18:57
Še sem živa :P
Fausto: sem skuhala že preden sem šla na kolo :D
ZZZ, Mitja: hvala za komentarje

Čutim trebuh (mišice), ko hodim ali preveč premikam trup :č (no, žal ne samo trebuha, ampak kar večino telesa)... Pa slabotna sem že cel dan, a mislim, da je to del okrevanja po pristanku včeraj in da bom preživela :P
kolesar- 06.09.2004 19:24
8) Ulala, fantje tkole skrbijo za tebe, ti se pa tolk časa ne oglasiš! :D
No..glavno da je vse v redu!! :P
1
Zadnji komentarji v kategoriji "ZDRAVJE IN TRENINGI"
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI