POLAR ProTrainer5

Domov > Forum > POLAR ProTrainer5

POLAR ProTrainer5

SORTIRAJ PO:
Akapulko 06.04.2012 11:31

Zdravo!

Imam problem, ki ga ne znam rešiti. Ko naložim treninge v program se mi normalno shranijo in jih lahko pregledujem, vendar ko grem pogledat na disk C:Program files/Polar/ProTrainer ne najdem mapice z imenom, kamor se ponavadi shranijo treningi. Rad bi jih prenesel ne drug rač, pa jih enostavno ne najdem. Poskušal sem v PPT izvozit, vendar mi javi da ne najde mape z imenom, kjer bi bilo shranjeno. Uporabljam WIN7! Ideje? Hvala!! 

ROTOR 06.04.2012 11:45

Poglej v: odpri "raziskovalec"/knjižnice...

Mlinar 06.04.2012 11:47

oj

 

Probi z iskalnikom in išči vse kar je povezano s polarjem. Na računalnike se ne spoznam najbolj, ti pa povem, da imam sam omenjeno mapo s podatki o vožnjah na c disku vendar ne pod programi ampak pod dokumenti in nastavitvami. Sam program pa imam naložen v mapi programi, kot si opisal tudi sam...

Akapulko 06.04.2012 11:52

Poskusil...nič :( Kot da bile skrite mape, obstajajo nekje vendar jih ne vidim.

Nejcc 06.04.2012 12:07

Gumb "compatibility files" v raziskovalcu

uploaded



Akapulko 06.04.2012 12:14

Ja deluje!!! Tnx ČERNI!!!
 

fiti 14.04.2012 13:23

Pozdravljeni,

ali je mogoče pogledati prevoženo razadaljo v določenem obdobju za bike 1 in bike 2 posebej? Kako?

Hvala in lp. 

um_etnik 16.04.2012 00:57

Po mojem vedenju: NE

PaPaDiZ 16.04.2012 07:52
@fiti:

Pozdravljeni,

ali je mogoče pogledati prevoženo razadaljo v določenem obdobju za bike 1 in bike 2 posebej? Kako?

Hvala in lp. 

Da se z majnim trikom. V "Person Properties", kjer nastavljaš športe s katerimi se ukvarjaš vpišeš npr. Cycling-Bike 1 in Cycling-Bike 2 in tako lahko vodiš razdaljo za dve kolesi posebej. Potrebno je še v poročilih (v "Reports Properties") nastavit, da ti v poročilu za skupne kilometre upošteva oba, oz. bike 1 ali bike 2.

kolesar007 15.06.2012 20:11

Pozdravljeni..Imam en problem...Zamenjal sem baterijo na svojem polarju CS400 in s tem zgubil vso sattistiko na števcu. Zanima me če lahko kako iz protrainerja uvoziš nazja npr skupne km v tem letu,prejšnjem, višince ipd....Hvala za info.

Lp

vrhi 15.06.2012 20:39

Pod , edit polar product setings , general (edit ) , bi moral vsaj nekaj ročno nastavit - rešit.v zadregi

apotekar 27.06.2012 14:41

Bom kar tole temo "izkoristil"...

 

...mi je krpinil računalnik, nabavil novega, inštaliral PPT5 zdaj se mi pa noče povezat z uro, mi piše nekaj v stilu "couldnt open port"... ziher kaka čisto bedna fora, ma jaz se pri najboljši volji ne morem zmislit kaj je treba naredit...

 

Kaki predlogi, prosim?

 

lpA

vrhi 27.06.2012 15:17

Na polar strani boš moral pogledati za driveri , al pa na cd -u kjer si naložil PPT5.

Ponovni zagon pc tud lahka pomaga.v zadregi

mattoo 27.06.2012 16:35

updejtaj PPT pa bo delal...vsaj meni je =D

zazo 27.06.2012 17:28

Da se še jaz pridružim temi. Ima še kdo problem, da se podatki statistike vožnje razlikujejo med uro in PPT5?
Imam CS600 in če pregledujem trening na samem števcu, so maximalne vrednosti npr. max HR, max CAD takšne kot sem jih videl med samo vožnjo, po prenosu na računalnik pa so ob ogledu v PPT vrednosti manjše. Npr. max hr namesto 172 je 168 neodločen

StaraKost 27.06.2012 18:01

...razlika med vrednostjo, ki si jo videl in memorirano vrednostjo nastane  iz tega razloga, ker števec prikazuje vrednosti v svojem ritmu, shranjuje jih pa v nastavljenem ritmu. Na primer vsako sek, vsakih 5 sek,  ..... Kar pomeni, da vrednosti, ki si jih videl med nastavljenim intervalom shranjevanja, niso shranjene nasmeh.   Daljši interval shranjevanja nam omogoča, da shranimo več podatkov na račun tega, da nimamo vseh podatkov nasmeh.

zazo 27.06.2012 21:03

To mi je nekako jasno, vendar sem predvideval, da števec shranjuje maksimalne vrednosti posebaj poleg 5 sek intervalov, kar očitno tudi počne, saj je ta podatek viden na števcu. Žal se izgubi s prenosom na računalnik  nagubano čelo

StaraKost 27.06.2012 21:57

... ma to je vse relativno. Če imaš vklopljeno R-R merjenje utripa, bi zaznal in na računalniku videl še višji max utrip od tega, ki ga vidiš sedaj nasmeh.

apotekar 28.06.2012 07:32
@mattoo:

updejtaj PPT pa bo delal...vsaj meni je =D

..update mam narejen...

@vrhi:

Na polar strani boš moral pogledati za driveri , al pa na cd -u kjer si naložil PPT5.

Ponovni zagon pc tud lahka pomaga.v zadregi

...nimam orig. polar usb to IrDA bridge-a, ampak noname, nimam gonilnikov zanjga, jih tudi na starem računalniku nisem imel... Je lahko problem v Windows 7, prej so bili XP? Ko vklopim IrDA ključek mi ga računalnik zazna, je pa res, da sem šel gledat v nadzornika naprav, je pisalo, da ni gonilnikov zraven IrDA naprave, ki jo je sicer zaznal?!?! Še kakšna ideja?

 

lpA

grisley 28.06.2012 11:10

Težka bo, sam imam enak problem, W7 teh gonilnikov ne zazna, ker jih ni, tisti s starimi Polarji smo se z ..... :)
Tudi po trgovinah , ko sparašujem za ir W7 jih enostavno ni...pač stara tehnologija

Zavesa 28.06.2012 13:08
@zazo:

Da se še jaz pridružim temi. Ima še kdo problem, da se podatki statistike vožnje razlikujejo med uro in PPT5?
Imam CS600 in če pregledujem trening na samem števcu, so maximalne vrednosti npr. max HR, max CAD takšne kot sem jih videl med samo vožnjo, po prenosu na računalnik pa so ob ogledu v PPT vrednosti manjše. Npr. max hr namesto 172 je 168 neodločen

@StaraKost:

...razlika med vrednostjo, ki si jo videl in memorirano vrednostjo nastane  iz tega razloga, ker števec prikazuje vrednosti v svojem ritmu, shranjuje jih pa v nastavljenem ritmu. Na primer vsako sek, vsakih 5 sek,  ..... Kar pomeni, da vrednosti, ki si jih videl med nastavljenim intervalom shranjevanja, niso shranjene nasmeh.   Daljši interval shranjevanja nam omogoča, da shranimo več podatkov na račun tega, da nimamo vseh podatkov nasmeh.

 

Nastavi manjsi interval, jaz mam na 2s in razlike niso tolk velike, da bi se zarad tega prevec sekiral. (max. hitrost npr. ponavad ok. 0.5 km/h razlike)

 

sky 29.06.2012 12:27

mene pa zanima če se da kako devedeset manjših filov dovgih okoli 25 min,spraviti v enega?

 

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI