Popravilo kolesarskih oblačil

Domov > Forum > Popravilo kolesarskih oblačil

Popravilo kolesarskih oblačil

SORTIRAJ PO:
SPECIALIZED 13.06.2012 21:37

Zanima me kje in če sploh kdo popravi poškodovano kolesarska oblačila, pri padcu na Franji sem poškodoval nov dres Wilier, katerega sem dobil v dar od posebne osebe. Mogoče kdo ve za kakšen našitek Castelli ali Wilier?

Urky 13.06.2012 21:44

Živjo,

odvisno  koliko si zahteven. Jaz sem na enem izmed treningov tudi padel in drsel cca 5m po asfaltu. Posledično strgal dres na stegnu  (6cm*6cm). Bil sem v dilemi kaj naj s klubskim dresom, saj je še zelo uporaben. Enostavno šel sem v Žolno in jih povprašal ali se da to popravit. Najprej s nekaj komplicirali, da to ni njihovo (drug proizvajalec) in da imajo drugačen material itd... pa sem jih vseeno prosil, ker je bilo res škoda dresa. Še isti dan je bil popravljen, prevzel pa sem ga drugi dan... opravilo (krpica in lepo zašito cca. 5€)

Zelo zadovoljen in skoraj neopazno popravljeno ;)

ziga98 13.06.2012 22:13

vzami šivanko pa nit pa bo ;)  :D

LukecKukec 13.06.2012 23:11

Če si ga raztrgal po šivih ni problem, vsaka šivilja popravi, tako da se ne bo videlo na prvi pogled (vem iz lastnih izkušenj). 

primoz69 14.06.2012 07:42
@LukecKukec:

Če si ga raztrgal po šivih ni problem, vsaka šivilja popravi, tako da se ne bo videlo na prvi pogled (vem iz lastnih izkušenj). 

+1, bravo lukeckukec

Pa sej dres je ja 'delovna obleka' kolesarja,...če se češ šminkirat si bo treba pa še kravato in lakaste čevlje nabavt...pa seveda speglan dres...

spero 14.06.2012 07:57

Jaz,ko sem padel na Franji,sem namerno priletu na kolen in ga dobro olupil,dres je pa ostal cel!

Čez 3 tedne ,gre hrasta dol,dres bo pa še vedno cel!mežik

To pomen,vse za ceno dresa!!nasmeh

(seveda se šalim,zdravje je na prvem mestu!)
LP

anubis 14.06.2012 08:17
@LukecKukec:

Če si ga strgal po šivih, vsak butec zna popravit, če si ga pa tako da ni po šivih, potem pa zna vsaka šivilja,... pa ne glih vsaka. Lastne izkušnje; žena ima s.p. in je šivilja.

Lp

LukecKukec 15.06.2012 17:08
@primoz69:
@LukecKukec:

+1, bravo lukeckukec

Pa sej dres je ja 'delovna obleka' kolesarja,...če se češ šminkirat si bo treba pa še kravato in lakaste čevlje nabavt...pa seveda speglan dres...

Pa saj ni blo mišljeno kot šminkeraj, ampak neko obliko pa vseeno mora met. Za šminkeraj nimam denarja, niti mi ni treba, saj ko ljudi zvoziš se noben ne sprašuje če maš lep dres=P Se pa strinjam, dres je delovna obleka, enako kot kolo, zato se ne špara. 

anubis 15.06.2012 18:04
@LukecKukec:
@primoz69:
@LukecKukec:

+1, bravo lukeckukec

Pa saj ni blo mišljeno kot šminkeraj, ampak neko obliko pa vseeno mora met. Za šminkeraj nimam denarja, niti mi ni treba, saj ko ljudi zvoziš se noben ne sprašuje če maš lep dres=P Se pa strinjam, dres je delovna obleka, enako kot kolo, zato se ne špara. 

Se strinjam, nek spodoben videz vendarle mora imet, če ne zaradi drugega, pa zaradi lepega občutka.

Lp

stalker 21.08.2012 09:28

zanima me kje bi se dalo zamenjat vložek v hlačah oziroma zašiti (popustili šivi ki držijo vložek na hlačah), v žolni in banem-u ne delajo tega rezen če je njihov dres?

Maratonac 21.08.2012 09:52

Jaz sem nesel pred 14 dnevi v Žolno točno to v popravilo oz. zamenjavo vloška. Mal je podcenjevalno gledal hlače , sam ko je videl znamko - kupil za 8€ - je rekel , da naj prinesem po dopustih , da moram sam odparati vložek, šivanje in nov vložek je pa 15€. Sem do takrat sam zašil vložek vendar je bil sukanec mal predebel in me mal drgne .Sam star vložek ti pa ne bodo zašili-obšili  , kajti rabljenih se nočejo dotikati.

scottwoman 19.05.2014 17:22

Novo vprašanje v staro temo: ali ima kdo izkušnje s popravljanjem gume, ki drži hlače na stegnih? Kje bi se to dalo popraviti? Če ne bo druge ideje, bom nesla v Žolno, čeprav imam slabe izkušnje - niso najbolj prijazni.

nikitas 19.05.2014 23:20

Bratuškova Alenka je menda zlo dobra šivilija. Ona zna ziher popravit, vendar samo čas rabi smeh.

Dare58 20.05.2014 10:31
@scottwoman:

Novo vprašanje v staro temo: ali ima kdo izkušnje s popravljanjem gume, ki drži hlače na stegnih? Kje bi se to dalo popraviti? Če ne bo druge ideje, bom nesla v Žolno, čeprav imam slabe izkušnje - niso najbolj prijazni.

pokliči v Banem

@nikitas:

Bratuškova Alenka je menda zlo dobra šivilija. Ona zna ziher popravit, vendar samo čas rabi smeh.

če nimaš odgovora na zastavljeno uprašanje ti tudi bedarij ni treba pisat!

lp,Dare

Firnk 20.05.2014 11:01
@nikitas:

Pa ogromen puf mora pred tem vzet, drugac baje tud za cvirn nima...

Piroman 20.05.2014 11:12
@Firnk:
@nikitas:

Pa ogromen puf mora pred tem vzet, drugac baje tud za cvirn nima...

Pa Janša bo tudi imel na Dobu veliko časa za šivat.

Firnk 20.05.2014 14:00

A bo sival gor rdece zvezde al kljukaste krize?

DaisyDejzi 20.05.2014 15:59
@Firnk:

A bo sival gor rdece zvezde al kljukaste krize?

On ne bo nič šival. na Dobu ga komaj čakajo, ker se nadejajo njegovega prispevka za izgradnjo olimpijskega bazena, wellnessa in country cluba. Konji se že ogledujejo pri arabcih v Dubaju. Prav je da delček podkupnine zapravi za boljše počutje bivajočih in zaposlenih. Kaj ne?

P.S.
Kakšna bo njegova vloga razen donatorja se še ne ve. Morda bo tudi arhitekt, če jih ne uspe prepričati, da tudi o teh rečeh nima pojma. 

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI