ukradeno kolo

Domov > Forum > ukradeno kolo

ukradeno kolo

SORTIRAJ PO:
lapiskom 22.06.2012 10:58

uploaded

V sredo ponoči je bilo ukradeno kolo scott genius 30...
Prosim za kakšne koli informacije...
Aljosa 040661100  

badluck4u 22.06.2012 11:10

Zadnje čase vedno bolj kradejo, pri nas je bil tudi ukradeno treking kolo...

Upam, da dobiš nazaj

porto 22.06.2012 11:19

vsakemu se lahko zgodi.. ampak kje puscate kolesa?? jst ko sem zivel v bloku sem kolo imel v dnevni sobi.. zdej ko zivim v bajti ga imam v sobi..

Ich 22.06.2012 11:57

Pri takih stvareh je fajn, če napišeš še kje je bilo ukradeno...

Upam da lepotca dobiš nazaj!

secco 22.06.2012 12:00
@badluck4u:

Zadnje čase vedno bolj kradejo, pri nas je bil tudi ukradeno treking kolo...

Upam, da dobiš nazaj

V aprilu so mojemu prijatelju in ženi ukradli tri kolesa naenkrat, do danes nobenega glasa tudi od
policije ne
upam ,da boš imel srečo in dobiš nazaj kolo
L:P: secco

wawer 22.06.2012 12:47

Sorry, če smetim ampak a kdo ve kako je kaj z zavarovanjem koles? A je kolo vključeno zraven, če imaš zavarovano stanovanje al kako. Itak ni fajn če ti ga ukradejo ampak vsaj nekaj, če bi dobil nazaj bi blo bolš kot nič. Tut jst upam, da kolo dobiš nazaj.

marko55 22.06.2012 12:51
@wawer:

Sorry, če smetim ampak a kdo ve kako je kaj z zavarovanjem koles? A je kolo vključeno zraven, če imaš zavarovano stanovanje al kako. Itak ni fajn če ti ga ukradejo ampak vsaj nekaj, če bi dobil nazaj bi blo bolš kot nič. Tut jst upam, da kolo dobiš nazaj.

Jaz sem se enkrat zanimal za to; če ti ga ukradejo iz zaklenjene kleti, in če imaš zavarovano krajo, potem je tudi kolo vključeno v zavarovanje. S tem da kolikor vem oni kar dobro računajo amortizacijo za kolo in za zavarovalnico kolo po 4-ih letih ni več kaj dosti vreden.

mastif 22.06.2012 17:29
@marko55:
@wawer:

Jaz sem se enkrat zanimal za to; če ti ga ukradejo iz zaklenjene kleti, in če imaš zavarovano krajo, potem je tudi kolo vključeno v zavarovanje. S tem da kolikor vem oni kar dobro računajo amortizacijo za kolo in za zavarovalnico kolo po 4-ih letih ni več kaj dosti vreden.

Jaz sem z zavarovalnicami že zdavnaj opravil...V kleti montiral protivlomna vrata in kolikor toliko mirno spim.
1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI