Garmin edge 500 - zlom "uhljev"

Domov > Forum > Garmin edge 500 - zlom "uhljev"

Garmin edge 500 - zlom "uhljev"

SORTIRAJ PO:
tomz3 25.06.2012 17:10

Včeraj na spustu s Črnivca mi naenkrat z nosilca odleti Garmin. Po pregledu sem ugotovil, da sta se odlomila oba "uhlja", ki ga držita v nosilcu". Zanima me, če je morda imel kdo že podobne težave in kako jih je odpravil.

LP 

Medoo 25.06.2012 19:00

Vse Garmine do sedaj sem kupil pri GEOSET d.o.o., poslovna cona Šenčur, in moram reči, da so mi brez problemov in celo brezplačno uredili zamenjavo spodnjega dela, kjer so uhlji.

Dvanajsti 25.06.2012 20:28

Meni se je tudi odlomil uhelj najprej na eni strani čez par dni na drugi. Na Franji sem imel pritrjenega z selotejpom. Je fajn držal.:):)
Nato sem se odpravil v Garmin center v btc-ju. Na zamenjavo čakam dober teden.
Na servisu so mi je rekli, da mi bodo zamenjali z rabljenim, ki naj bi stal 40€.
Malo smešno!! Sem, kar malo razočaran. Rabljeno pa še računajo. Mislim, da to ni nikjer. Sem prijatelja vprašal, kako je s to zadevo na drugih servisih. Dela na servisiranju printerjev in računalnikov pa ne boste verjeli, kakšen odgovor sem dobil. Rabljeno ne bi smeli ZARAČUNATI.
Zato sem presenečan Medoo, kako je tebi ratalo, da so ti free uredili zadevo.
Če imaš kakšne veze se priporačam. 
 

Batum 25.06.2012 20:57

Da kar tukaj vprašam da ne odpiram nove teme kerse greza isto napravco.Na e-bay sem iskal edge 500 z kadenco in se dobi za 200-220 dolarjev a ker nikoli nisem naročal me zanima ali se taka stvar splačasploh kupit tam gor.Seveda sem iskal da je možno vrniti in free shiping pa vseeno vprašam.100 eurov je pa že kar razlika....

Dvanajsti 25.06.2012 21:12

Vprašaj v Veb centru. Tam imajo včasih kakšno akcijo za Garmine. Jaz sem ga kupil tam. Mislim, da sem dal okoli 260€ hr + cad. 

Medoo 25.06.2012 21:45

Zato sem presenečan Medoo, kako je tebi ratalo, da so ti free uredili zadevo.

Sej sem napisal, kje kupujem in kje servisiram ! Nikoli nobenih problemov. Zato se jaz raje v Šenčur zapeljem, pa čeprav imam Ljubljano trikrat bližje.

Dvanajsti 25.06.2012 22:08

Saj sem klical v Šenčur na servis tam mi bodo tudi zamenjali spodnji del.  Napravo pa sem nesel v Btc, ker mi med tednom nikakor ne znese, da bi se zapeljal na Gorensko. Oni pa so poskrbeli, da je naprava prišla do Šenčurja. Vsaj upam. Sem pa skoraj vsako soboto na poti s kolesom Ljubljana -  Ljubelj. Žal na njihovo srečo mojo žalost v soboto ne delajo.:):)

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI