krči zaradi gela?

Domov > Forum > krči zaradi gela?

krči zaradi gela?

SORTIRAJ PO:
roko1982 03.07.2012 22:43

zanima me ,če je imel oz ima po zauzitem gelu krče?je možna povezava?Sam sicer gelov ne uporabljam na vsakodnevnih voznjah...ko pa pride maraton npr. franja ,alpe...ga pa pač uporabim..je možno ,da dobim krče zaradi gelov ?drugače krčov nimam nikoli...upam,da sem dovolj razumno napisalkul

 

Ernesto 03.07.2012 22:50

negativno mežik

 

andrej74 03.07.2012 22:52
@roko1982:

zanima me ,če je imel oz ima po zauzitem gelu krče?je možna povezava?Sam sicer gelov ne uporabljam na vsakodnevnih voznjah...ko pa pride maraton npr. franja ,alpe...ga pa pač uporabim..je možno ,da dobim krče zaradi gelov ?drugače krčov nimam nikoli...upam,da sem dovolj razumno napisalkul

 


Prvič slišim in težko verjamem, da so lahko geli vzrok. Razen v primeru, da si jih jemal na suho in nisi dovolj pil. Toda tudi v tem primeru ne vem, če so lahko povzročitelj težav. Ne bi rekel, da je to vzrok.

nskof 03.07.2012 22:53

V kolikor nisi po zaužitju gela spil vsaj nekaj tekočine čez je seveda možno. Sam sem tudi že to doživel sedaj pa spijem čez kar nekaj tekočine, če se le da vode in je vse OK.

nskof 03.07.2012 22:54
@nskof:

V kolikor nisi po zaužitju gela spil vsaj nekaj tekočine čez je seveda možno. Sam sem tudi že to doživel sedaj pa spijem čez kar nekaj tekočine, če se le da vode in je vse OK.

Seveda mislim na krče v želodcu...

gregor2 03.07.2012 23:00

Na vsakodnevnih vožnjah verjetno tudi ne narediš toliko kilometrov pri takšnem tempu kot na Franji ali Alpah.

LukecKukec 03.07.2012 23:25

Ko jemlješ gele moraš paziti na pravilno ravnovesje snovi v telesu. Če se to poruši nastopijo težave. Predvsem moraš vedeti kaj vzameš in kakšni so učinki tega, ter kako se izogneš težavam-krčem. V eni od številk Bicikel.com maš to lepo razloženo. Sicer pa ja, če nisi vajen dolgih tur, sploh sedaj v vročini, se lahko zgodi da kozlaš ko vidrasmeh 

lone_rider 04.07.2012 10:19

Če nisi redni uživalec teh zadev, te itak zašraufa. Recimo na maratonu, malo treme, malo nadpovprečnega ganjanja in potem ta cukrast gel v želodec z mlačno vodo poplaknjen... Rezultat: še Donat Mg bi ga zavidal. nasmeh

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI