Kolesarski nahrbtnik za daljše cestne ture

Domov > Forum > Kolesarski nahrbtnik za daljše cestne ture

Kolesarski nahrbtnik za daljše cestne ture

SORTIRAJ PO:
denife 06.07.2012 11:14

Mene zanima če cestni kolesarji uporabljate za kakšne daljše ture nahrbtnike? Ali kako se znajdete? V gorskem kolesarstvu na mtb-ju mi je čisto normalno na cestaku pa mi deluje malo smešno in ovirajajoče. Kakšne so vaše izkušnje?

žilca 06.07.2012 11:26

Sem že videl specialkarje z gorskimi nahrbtniki(40litrov al več), tudi sam ga uporabljam pa mi ni nil smešno al čudno. Vsak po svoje, ne se preveč na druge ozirat.
Sicer je vsa teža na hrbtu in rokah , ampak pomoje ni tok problem.. 

skadolebiker 06.07.2012 13:47

Jaz uporabljam ta mali kolesarski nahrbtnik, ki pride na celodnevnih furah zelo prav. Je precej bolje kot ne vem kako tlačit v žepe majice. Predvčerajšnjim sem se odpeljal Lj-izola in z vlakom nazaj in sem lepo dal noter teniske za preobut, sendvič in še nekaj drobnarij. Se čisto lepo pelješ. Vem pa, da nekatere 'estete' to zelo moti. Ampak to je pa že globlja kolesarska zgodba.

pero-si 06.07.2012 13:53

Morda kaj takega prav pride www.topeak.com/products/Bags/DynaPack namesto nahrbtnika. cenovno te pride kot slabši nahrbtnik

Zavesa 06.07.2012 15:19

Jaz mam, ce moram vzet vec, kot spravim v zepe na dresu (kaksna rezervna oblacila, natikace itd.) Deuter Compact EXP12. Majhen, pa vseeno velik spravim vanj. Je zelo udoben na hrbtu in ce nimas cesa tezkega v njem, sploh ne ves, da ga nosis.

axl155 06.07.2012 17:32

Lep pozdrav vsem. Sicer ne vozim specialke... imam pa tega

www.extremevital.com/bikes/kolesarski-nahrbtnik-camelback-mule-nv-2011-p-7095.html

in sm zelo zadovoljen z njim.

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI