Jadranska cesta

Domov > Forum > Jadranska cesta

Jadranska cesta

SORTIRAJ PO:
bluesky 06.07.2012 13:04

Jutri grem s kolesom na Krk. Po enem tednu bi pa šel naprej do Paga. Zanima me kako je z jadransko cesto. Kolko vas je šlo po jadranski s kolesom? Ta zgornji del mora biti kar prometen in nevaren še vedno. Malo imam pomisleke.

__ziga__ 06.07.2012 13:21

Jaz sem šel po magistrali do Dubrovnika-lansko leto. Res je, da sem šel junija ko še ni sezona ampak mislim, da ne bi smelo bit problema. Ne pa it ravno v soboto, rajši med tednom. Še profil do Karlobaga (Prizna je nekaj km prej) po trasi: Radomlje-Ljubljana-Kočevje-G. Jelenje-Omišalj-Senj-Karlobag

uploaded

bluesky 06.07.2012 13:37

Ja sej lih to je problem. Na krku sem od sobote do sobote. Tko da bi šel v soboto zgodaj zjutraj. Takrat pa švabski in slovenski naval s kamperji in vsem hudičem po jadranksi. Res nevem kaj nrdit.

efijy 06.07.2012 13:41

Lahko greš v Valbisko na trajekt za Rab, z Raba pa z ladjico na Pag. Samo to bo bolj švoh trening.

__ziga__ 06.07.2012 13:46

To pa je mal nerodno ja. Jaz bi šel v tvojem primeru potem res zgodaj zjutraj (pol 6h) in bi se v veliki meri izognil gneči. Je pa to hitra trasa, do Senja neverjetno leti, pa še kakšen kamjon lahko zapneš. Od Senja naprej je pa večinoma vzpon, tam pa upaš da te kakšen kamper ne odnese s seboj. Je pa lepa cesta, če druzga ne. Pa pazi, od Senja do Prizne ne boš dobil vode nikjer, ker je vmes pustinja. Upam da sem ti kaj pomagal ..

bluesky 06.07.2012 14:01
@efijy:

Lahko greš v Valbisko na trajekt za Rab, z Raba pa z ladjico na Pag. Samo to bo bolj švoh trening.


To res ni napačno. Samo ne dobim voznega reda s krka.

www.avtokampi.si/trajekti.asp?drzava=2

www.delo.si/assets/media/other/20080620/Cenik%20trajektnih%20vo%C5%BEenj%20na%20hrva%C5%A1ke%20otoke.pdf

efijy 06.07.2012 14:12
dumr 06.07.2012 18:21

kaj pa če bi šel v petek popoldne prespiš nekje na poti na kakšnem travniku ali nečemu podobnemu in greš potem zgodaj zjutraj naprej? Ali pa če greš ponoči in se osvetliš ko novoletna jelka, mi smo predlani videli par kolesarjev ki so ponoči lezli na morje.

galoper 08.07.2012 08:59

Zaspan avtomobilist ponoči za volanom zna biti še bolj nevaren.

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI