Strava

Domov > Forum > Strava

Strava

SORTIRAJ PO:
majcka 26.08.2015 14:55

OK bom poskusila še to. Hvala za potrpežljivost.

Maja 

ghostDJ 26.08.2015 16:49

Sam uporabljam Ambit...pred tednom dni sem nardil account na Stravi. Podatkov na nazaj mi iz Movescounta na Stravo ni preneslo. Ko sem naslednji dan naredil aktivnost in ko sem priklopil uro, se je poleg podatkov v Movescount naložilo še na Stravo, ampak samo za zadnjo.
Kako bi naredil, da bi mi na Stravo naložilo celo sezono 2015 pa ne vem, nekak nisem uspel razbrati. Če mogoče kdo ve?

majcka 26.08.2015 19:16
@Pantanifan:

Probaj še enkrat na Stravi prekinit povezavo in na Movescountu, pa še enkrat naložiti, ampak nalagalo ti bo samo nove aktivnosti, starih ne prenaša.

Dela. Hvala.

@ghostDJ:

Sam uporabljam Ambit...pred tednom dni sem nardil account na Stravi. Podatkov na nazaj mi iz Movescounta na Stravo ni preneslo. Ko sem naslednji dan naredil aktivnost in ko sem priklopil uro, se je poleg podatkov v Movescount naložilo še na Stravo, ampak samo za zadnjo.
Kako bi naredil, da bi mi na Stravo naložilo celo sezono 2015 pa ne vem, nekak nisem uspel razbrati. Če mogoče kdo ve?

Poglej odgovor više. Na Stravo potegne samo nove aktivnosti. Preverjeno.

maligor 26.08.2015 19:17
@ghostDJ:

starih ne prenaša,tudi men jih ni.

FlyingAddict 28.08.2015 10:23
@ghostDJ:

Tudi stare "muve" se da prenest, samo je treba "na roke"! :D
www.youtube.com/watch?v=3x_NM v9Hrf0 

majcka 28.08.2015 10:43

Flying Addict. Hvala za tip. Zadeva deluje. kul

Pirjek 29.08.2015 07:19
Jaz pa jo uporabljam na s6ki in mi po zadnjem upgradeu po 4 km preneha snemat. Ko pa zaključim vožnjo pa grem na stravo in se naredi recover in je samo posnetih tistih par km. Prej je delala normalno. Ima kdo podobne probleme oz kako jih odpravit. Lp
nanisimi 29.08.2015 07:55
@Pirjek: Jaz pa jo uporabljam na s6ki in mi po zadnjem upgradeu po 4 km preneha snemat. Ko pa zaključim vožnjo pa grem na stravo in se naredi recover in je samo posnetih tistih par km. Prej je delala normalno. Ima kdo podobne probleme oz kako jih odpravit. Lp

Izklopljen imaš prenos podatkov v ozadju, vklopi in moralo bi delovati. mežik

Pirjek 29.08.2015 08:18

To pa mam ja menda. Bom probal pa javim. Hvala.

ghostDJ 29.08.2015 09:32
@FlyingAddict:
@ghostDJ:

Tudi stare "muve" se da prenest, samo je treba "na roke"! :D
www.youtube.com/watch?v=3x_NM v9Hrf0 

hvala ;)

lego 07.04.2016 23:59

Pozdravljeni

Sem zamenjal Garmin 510 z 520, pa mi noče več iz Garmin Connecta prenesit v Stravo. Imam na Garmin Conectu aktiviran program za branje (Strava), pa se noče prenesit. Sem v preteklosti tud imel 500, pa nabavil 510 pa je čist normalno prenašalo podatke. Sem mogoče kaj spregledal ali je treba še kakšno zadevo posebaj aktivirati?? Hvala 

ktm1001 19.05.2016 07:36

Prvič, da se mogoče splača uzeti premium...

blog.strava.com/strava-live-s iveSegments 

Upam, da bodo skrakal kot so runtastic...  V bistvu je tole bolj v aplikacijo vezano, kot pa v online račun. 

Periglej 19.05.2016 08:23

Mene so tile live segmenti motili, mi je telefon ves čas nekaj govoril v žepu, me je motilo in je sledil izklop.

max164 19.05.2016 09:07
@lego:

Pozdravljeni

Sem zamenjal Garmin 510 z 520, pa mi noče več iz Garmin Connecta prenesit v Stravo. Imam na Garmin Conectu aktiviran program za branje (Strava), pa se noče prenesit. Sem v preteklosti tud imel 500, pa nabavil 510 pa je čist normalno prenašalo podatke. Sem mogoče kaj spregledal ali je treba še kakšno zadevo posebaj aktivirati?? Hvala 

Ko si naložil Garmin conect, si se verjetno  moral registrirat z napravo(tov. št.), pa ti sedaj ne najde nove, to preveri, če hočeš da se ti avtomatsko sinhronizira.

fiti 19.05.2020 15:43

Na STRAVI se obetajo novosti.

Po novem bo treba za prikaz lestvice najboljših (z izjemo prvih deset) potrebna naročnina. Bistvene razilke med plačljivo in brezplačno različico pa najdete na povezavi:

STRAVA What's New

LeQuack 19.05.2020 16:09

@fiti

Na STRAVI se obetajo novosti.

Po novem bo treba za prikaz lestvice najboljših (z izjemo prvih deset) potrebna naročnina. Bistvene razilke med plačljivo in brezplačno različico pa najdete na povezavi:

STRAVA What's New

Več podrobnosti:

https://www.dcrainmaker.com/2020/05/strava-cuts-off-leaderboard-for-free-users-reduces-3rd-party-apps-for-all-and-more.html

– Non-paying users will no longer see the full leaderboard: They’ll only see the top 10 times (all + Top 10 women), you won’t see your friends anymore
– Strava is removing the leaderboard from all 3rd party apps: If you’re using one of the 44,000 3rd party apps out there to do anything with Segments, this likely just broke it. Only devices like those from Garmin/Wahoo/Hammerhead/etc that have Strava Live Segments can display that for paying members.
– Non-paying users will no longer get the web route builder: If you want to build routes, you’ll need to use another platform.

uroz 20.05.2020 07:57

lani sem pozabil preklicat testna 2 meseca ki sem ju dobil pa sem se čudil kako ni neke hude dodane vrednosti tega premiuma... saj je ampak ni toliko da bi res plačeval za to.

no letos bom še obdržal če so toliko zaklenili ker se mi ne da premikat vsega. za drugo leto pa bom čez zimo malo razmislil.

bog 20.05.2020 21:31

Skoraj nobene koristi pri Premium

Hribolaznik2239722397 21.05.2020 12:25
@bog

Skoraj nobene koristi pri Premium

Pa ravnokar so objavili ZELO VELIKO RAZLIKO, kot zgoraj napisano. Segmenti so po novem plačljivi. Za neplačnike je prikazanih samo prvih deset rezultatov posameznega segmenta. Dvomim, da ste med njimi?
m66 21.05.2020 15:03

ponekod sicer smo...Je pa sranje je, bo treba plačat al pa pozabit primerjave. 

ElTorro 21.05.2020 15:53

Jaz bom za primerjave presedlal na Garmin Connect.... zastonj je, pa še Live segmente ima.

Hribolaznik2239722397 21.05.2020 16:32

Strava objavila, katere funkcije niso več brezplačne:

New subscription features that were previously free
  • Overall segment leaderboards (Top 10 view is still free)

• Comparing, filtering and analyzing segment efforts

• Route planning on strava.com, with better maps and support for segments

• Matched Runs: Analyze performance on identical runs over time

• Training Log on Android and strava.com

• Monthly activity trends and comparisons

LeQuack 21.05.2020 16:45
Praktično vse kar je bilo uporabno so dal kot plačljivo. Seveda zastonj je še vedno upload ker tvoje podatke rabijo za analizo, ne rabijo pa da jih gledaš.
sigix 21.05.2020 20:00

Pa obstaja kakšna alternativa stravi, portal, kjer lahko "skladiščiš" svoje fure, po želiji downloadaš gps track in primerjaš svoje "dosežke" :) z drugimi, mogoče snameš še gps track kakšne fure (ne tvoje), ki ti je všeč?

bine1 21.05.2020 21:13

Ne vem, kaj sploh komplicirate s to Stravo. Zbrišeš račun in se voziš brez, kot smo se včasih. Ima kdo kaj od tega, če je prvi na segmentu, razen napihnjenega ega? 

rs1975 22.05.2020 06:39
@sigix

Pa obstaja kakšna alternativa stravi, portal, kjer lahko "skladiščiš" svoje fure, po želiji downloadaš gps track in primerjaš svoje "dosežke" :) z drugimi, mogoče snameš še gps track kakšne fure (ne tvoje), ki ti je všeč?

Cel kup je teh aplikacij, meni se najblj dopade RideWithGPS. Lahko delaš tudi svoje trase in jih izvažaš, če rbi navigacijo... Tudi segmente imaš kot na stravi...
Zmago_1 22.05.2020 07:24

@bine1

Ima kdo kaj od tega, če je prvi na segmentu, razen napihnjenega ega? 

a ni to zadost? :)

Problem je ker so nas navlekli gor, postali monopolisti in zdaj izkoriščajo svoj položaj

fiti 22.05.2020 11:23

Pritožujete se kot bi vam bile kršene državljanske pravice.

@Bine1, včasih smo tudi živel v jamah!

Zmago_1 22.05.2020 13:49
@fiti

@Bine1, včasih smo tudi živel v jamah!

...in se vračamo v jame kjer smo bili 20 let nazaj, excel.press
MatMat 23.05.2020 11:12

Za kolesa in opremo se daje ogromne vsote denarja, zdaj se bo pa problem stegnit za tistih bogih 60€ na leto za Stravo. Res dramatično.

1 2 3
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI