Strava

Domov > Forum > Strava

Strava

SORTIRAJ PO:
ElTorro 23.05.2020 16:40

@MatMat

Za kolesa in opremo se daje ogromne vsote denarja, zdaj se bo pa problem stegnit za tistih bogih 60€ na leto za Stravo. Res dramatično.

Neustavljiva logika: Če si dal X EUR za bicikl, ti pa res ne sme biti problem dati še vsako leto 60 EUR za Stravo. Pa 180 EUR za Zwift, pa ....

Tisti, ki v tem vidijo neko vrednost, bodo dali. Za tiste, ki tolikšne vrednosti ne vidimo, je to pač odvečen strošek. 

Jaz osebno na Stravi ne uporabljam ničesar, kar ne bi bilo na voljo tudi na drugih platformah. Tam sem bil, ker je pač tam bila večina kolesarskih znancev. Ostale stvari (od tega, kar uporabljam jaz), imajo druge platforme narejene bolje.

m66 24.05.2020 11:42

Ima katera brezplačna aplikacija segmente kjer lahko vidiš vse svoje zgodovinske čase na segmentu pa da se poveže na Garmin? Pri Connect vidiš samo najboljši čas, ne vidiš niti časa segmenta v turi ki jo gledaš (al pa jaz kaj ne znam)...zanima me sam primerjava sam s sabo...

ElTorro 24.05.2020 18:07

@m66

Ima katera brezplačna aplikacija segmente kjer lahko vidiš vse svoje zgodovinske čase na segmentu pa da se poveže na Garmin? Pri Connect vidiš samo najboljši čas, ne vidiš niti časa segmenta v turi ki jo gledaš (al pa jaz kaj ne znam)...zanima me sam primerjava sam s sabo...

V Connectu vidiš vse to - vsaj v web verziji, z mobilno aplikacijo ne delam dosti.

Ko odpreš aktivnost, imaš čisto spodaj (pod grafi višine, hitrosti, ...) link "Segments". Tam izbereš segment, ki te zanima, in klikneš na "Leaderboard" - izbereš "Me Only", in dobiš vse tvoje čase na tem segmentu.

m66 25.05.2020 09:53

Hvala, res je. Je pa v appu na android telefonu zelo nepregledno. Na Webu je ok.   

Hribolaznik2239722397 11.06.2020 23:58

Strava ima novo funkcijo: Local Legend. To je nagrada za tistega, ki opravi največ ponovitev določenega segmenta... Zaenkrat na voljo samo v nekaterih državah v ZDA 

1 2 3
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI