Suša!

Domov > Forum > Suša!

Suša!

SORTIRAJ PO:
matjaz1 23.08.2012 22:57

Ne morem si kaj, da ne bi stegnil jezika. Dva dni nazaj sem v gostilni Dobnikar na Katarini prosil za bidon vode. Pa mi pravi " Naj ti bo! Je suša." ???

Naj mi bo???Sev eda bi najraje videl, da bi si pir naročil!!!

Ko pa sem spil nešteto rund in mu pustil kar nekaj eurov pa nič! Gostilna večina tako ali tako odn kolesarjev in pohodnikov živi. Saj ni čudno, da državo hudič jemlje, požrešneži. 

Me ne vidi več, grem raje na pir kam drugam ali pa crknem od žeje!!!!!!!!

slavko1 24.08.2012 06:44

Pametno. Če ti za vodo kaj takega izjavi, potem je bolej pustit evrčke drugje. Sicer pa še dobro da ti jo je dal. Ziher se najde kakšen gostilničar, ki bi ti še najraje celo zrak zaračunal.

LJ_biker 24.08.2012 07:09

Povej, kateri pa je bil? Deda ali ta srednji Toni? Jaz sem predlani v največji vročini prilezel gor in si hotel iz pipe, ki je na desni bajti, nalit vodo v bidon, pa je ta stari videl mojo namero in pipo hladno dol snel. Pa sem tudi pogosta tam na kosilu. Barabe!

ANQUETIL 24.08.2012 07:25

Če prijazno prideš in rečeš, kaj želiš, ti ne bo nobeden odklonil natočiti vodo. Poznam pa nekaj gostiln, kjer so kolesarji hodili tankat bidone v WC, hkrati pa z blokeji uničili tla, zmočili pol WC - ja, da se je potem vse prenašalo po gostilni. Ja, treba je biti vljuden tudi s strani kolesarja.

matjaz1 24.08.2012 07:37
@LJ_biker:

Povej, kateri pa je bil? Deda ali ta srednji Toni? Jaz sem predlani v največji vročini prilezel gor in si hotel iz pipe, ki je na desni bajti, nalit vodo v bidon, pa je ta stari videl mojo namero in pipo hladno dol snel. Pa sem tudi pogosta tam na kosilu. Barabe!

Ta srednji (z očali). Pipo pa so tako ali tako sneli že ne vem kdaj.

matjaz1 24.08.2012 07:41
@ANQUETIL:

Če prijazno prideš in rečeš, kaj želiš, ti ne bo nobeden odklonil natočiti vodo. Poznam pa nekaj gostiln, kjer so kolesarji hodili tankat bidone v WC, hkrati pa z blokeji uničili tla, zmočili pol WC - ja, da se je potem vse prenašalo po gostilni. Ja, treba je biti vljuden tudi s strani kolesarja.

Prišel sem samo do šanka in prosil za vodo. Ker pa so na kolesarski lokaciji morajo pač takšne stvari vzeti v zakup!

Pohodnik tudi pride z umazanimi čevlji in s palcami. Tu nimajo izgovora.

Hercio 24.08.2012 10:27

Pacienti na cestah, gostilnah, delavnih mestih, v druzinah.... in najveckrat je to debata o istih ljudeh mežik

franklin 24.08.2012 11:11

jaz si natankam bidon na pokopališču..me nihče ne gnjavi

k.r.e.g.l 24.08.2012 11:14
@franklin:

tam je obogatena podtalnica, nimaš krčev :)

DusanK 24.08.2012 11:26

Nared še 100vm naprej gor do kolesarjev prijazne gostilne na Vihri (CHWARZMANN). Tam pred vhodom pri klopci je pipca. kaže jezik

boyan64 24.08.2012 11:58
@franklin:

Sem tudi sam hotel to napisati, pa si že ti. Tam je vedno voda in niče te ne bo gnjavil. Pa še v vsaki večji vasi je.

1
Zadnji komentarji v kategoriji "DEBATE"
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI