10.maraton ZELENE DOLINE

Domov > Forum > 10.maraton ZELENE DOLINE

10.maraton ZELENE DOLINE

SORTIRAJ PO:
lancearmstrong 27.08.2012 15:32

V linku vse podrobnosti o maratonu 8.09.2012 štart ob 9h

www.zelenedoline.si/kolesarsk i_maraton/o_maratonu

kostolomc 27.08.2012 20:55

jest pridem snemat mežikmežik med vožnjo seveda hehehe

topno1 27.08.2012 21:13
@kostolomc:

pa dežnika ne pozabit mežik

lancearmstrong 28.08.2012 10:43
@kostolomc:

kosti
če prideš se moramo pa dobiti na kakšnem pivu...sam da vreme zdrži,ker tale maraton je nekako zaklet glede vremena vsakič dežsmeh

Odinko 28.08.2012 10:47

jz pridem pa familijo do Logarske vlect =)

kostolomc 28.08.2012 11:29

ja zaenkrat pridemo ziher...z vremenom majo sicer res eno slabo karmo...sam  je kamera vodotesna do 60m globine mežikmežik tko da ne bo problemov hehehe

lance za pir sem pa zmer heheh

Truplo 28.08.2012 11:31

Sam se še odločam... na tem maratonu sem bil že večkrat, tudi v času, ko je oral ledino.

lancearmstrong 28.08.2012 11:37

truplo ima da se nacrtaš!!!!

Truplo 28.08.2012 13:40
@lancearmstrong:

truplo ima da se nacrtaš!!!!

... probal bom... itak sem tam kot t. i. VIP, he, he...

Malo je problem, ker je drugi dan maraton na Goričkem v Martinju in bodo pač nastali stroški iz dveh maratonov. Ker pa sem trenutno na hladnem, kar se tiče dela... ravno ne morem razmetavati evrov. Problem je tudi v tem, da bi mi moral nekdo ali odpeljati avto v Logarsko, oz. če to imam doma, potem je problem, da mora družica zvečer na maturitetno obletnico... in torej dokaj hitro bi bilo treba domov.

k.r.e.g.l 28.08.2012 16:21

Se merijo časi s čipom ali brez, al se sploh ne?

lancearmstrong 28.08.2012 16:26

čas je edini ,ki ga vidiš na uri to je to....nič čipov prvinsko pa še dobr na koncu poskrbljeno za pojedino,da ne omenjam razgledov v logarski....

kostolomc 03.09.2012 21:05

kokr zgleda bo lep vreme.....tko da komi čakam zaključek sezone zame hehehe

lancearmstrong 04.09.2012 08:23

ja tokrat bo pa res super vreme tak,da Kosti ,ko te opazim na štartu te pozdravim potem te pa v Logarski čakam s  steklenico piva pri hotelumežik

bojan67 04.09.2012 13:06
@lancearmstrong:

ja tokrat bo pa res super vreme tak,da Kosti ,ko te opazim na štartu te pozdravim potem te pa v Logarski čakam s  steklenico piva pri hotelumežik

Cilj bi naj bil v Domu planincev.

lancearmstrong 04.09.2012 13:10

ja pivo pa bo vseeno v hotelusmeh

kostolomc 07.09.2012 10:47
@lancearmstrong:

ni problema .... se vidmo hehehe

TEX 07.09.2012 11:28

Kak je pa kaj tempo ??nasmehkaže jezik

lancearmstrong 07.09.2012 11:35

šen,kot tebi ustreza lahk hitr lahk vmes lahk pa tud nedeljsko turističenkaže jezik

Odinko 07.09.2012 14:18
@TEX:

Kak je pa kaj tempo ??nasmehkaže jezik

lohk se zram mene peles...okol 20km/h ;)

tjanej 08.09.2012 18:43

vsa pohvala organizatorju, vreme fantastično, organizacija res u nulo.

braneM 08.09.2012 19:13
@tjanej:

vsa pohvala organizatorju, vreme fantastično, organizacija res u nulo.

+1, ...
ampak cesta je pa še zmerom grozna (zelo slaba) v to lepo dolino. 

pohorc003 08.09.2012 21:18

Dobro organizirana prireditev, čestitke, cesta pa bo ko bo kak državni pomembnež začel zahajat v ta eden najlepših delov naše domovine:)

6mate 08.09.2012 21:46

ena pripomba: voznik avtomobila, ki je vozil spredaj, ni bil za nikamor
dokler ga nismo prehiteli, je skrbel bolj za nevarnost kolesarjev, kot pa za varnost, je pa razbil prvo grupo, ker ga nismo mogli vsi naenkrat prehitet v Lučah, ko se je ustavil sredi ceste in naredil ozko grlo
parkrat se je popolnoma ustavil, da je moralo par sto kolesarjev bremzat na polno
z motorjem sta se peljala vštric in sta se pogovarjala, on pa je pozabil, da smo mi zadaj in spustil hitrost na 20km/h, mi smo se pa za njim peljali 40
...............da ne dolgovezim.......drugo leto zamenjajte šoferja, pa bo vse še bolj super    

kostolomc 09.09.2012 10:20

najboljši zaključek sezone v zgodovini hehhe....na tole prireditev bom pa z veseljem še zahajal...bil sem prvič in moram rečt da sem zelo pozitivno presenečen....kar se organizacije tiče je bilo poskrbljeno vrhunsko...postojanke celo tri poleg starta in cilja....ne morem verjet za 70 km toliko postojank....na cilju pa itak konc sveta....za jest božansko(vsaj zame kii sem mesojedec heheh) za pit še bolj.....tok se nisem že dolg nasmejal kot pri unem tekmovanju plesnih parov v šotoru...no pa skoraj sm uspel videt slap Rinka ....v "japankah" hehhe..za naslednje leto se bom to drugače pripravil....

kot že veste kmalu sledi še filmski materijal z moje strani hehhe

Maxim 09.09.2012 11:14

hmm.., same pohvale (skoraj), za m.z.d.

nekaj je blo govora, da naj bi se dogovarjal, da bi v bodoče maraton zelene d. prevzeli tisti, ki so organiziral komak maraton v CE (katerega ste spluval "u nulo")

če se to res zgodi in če berem vaše komentarje s komak maratona, potem vas kmalu ne bo več veliko v CE na maratonih

:)))

felix56 09.09.2012 11:17

Bog nedaj !!!
krik

tomz3 09.09.2012 12:15
@6mate:

ena pripomba: voznik avtomobila, ki je vozil spredaj, ni bil za nikamor
dokler ga nismo prehiteli, je skrbel bolj za nevarnost kolesarjev, kot pa za varnost, je pa razbil prvo grupo, ker ga nismo mogli vsi naenkrat prehitet v Lučah, ko se je ustavil sredi ceste in naredil ozko grlo
parkrat se je popolnoma ustavil, da je moralo par sto kolesarjev bremzat na polno
z motorjem sta se peljala vštric in sta se pogovarjala, on pa je pozabil, da smo mi zadaj in spustil hitrost na 20km/h, mi smo se pa za njim peljali 40
...............da ne dolgovezim.......drugo leto zamenjajte šoferja, pa bo vse še bolj super    

Da ne rečem, kake pizdarije je delal od Polzele do začetka Gorenjskega klance:S Pa policaji na križišču pod klancem tud niso pričakovali, da bo kdorkoli mogoče prpelu pred grupo.

lancearmstrong 09.09.2012 12:47

Kostolomec

najprej opravičilo v tisti gneći 1200 kolesarjev te nisem uspel najti pred štartom prav tako na cilju ne no srečal sem IRMOEX sva malo poklepetala potem smo pa ob 12h krenili nazaj tako,da pvo še vedno v dobrem pri meni

drugače pa maraton kot vedno odlično organiziran odlično vreme,cesta za nas ,ki smo iz teh koncev standardna na žalost katastrofalna meni nazaj grede padel od vsega tresenja polni bidon iz nosilca tako,da mogoče neko leto bomo pa doživeli speglano cesto do Logarske.Moram se strinjati z nekaterimi ,da je voznik prvega vozila malo narobe vozil no ja nas je pa drugo grupo počakal in nas pospremil do cilja med tem ,ko je prva grupa tekmovala med seboj smo mi v drugi skupini lepo prišli do cilja pa še kakšno smo rekli.

Če bo ta termin ostal bo super res odlično aja pa SRČNO UPAM DA NE PREVZAME ORGANIZATOR KOMAK MARATONA TEGA MARATONA!!!!

se vidimo drugo leto

TEX 09.09.2012 16:28

Ja , Lance še mal pa bi eni karte špilal, kaj ve keri kolk je bil čas in km do rampe v Logarski v drugi grupi ?

lancearmstrong 09.09.2012 16:34

do cilja grupa šeško 2:04:12 povprečna pa se mi zdi je bla okol 34km/h fajn je bilo ni kaj

1 2
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI