ŽENSKE KOLESARSKE HLAČE

Domov > Forum > ŽENSKE KOLESARSKE HLAČE

ŽENSKE KOLESARSKE HLAČE

SORTIRAJ PO:
mojA 09.11.2012 15:39

Živjo,

rada bi si kupila ženske kolesarske hlače z naramnicami za zimo, pa jih nikjer ne dobim. Moških kolikor hočeš, ženske pa samo tiste do pasu.
Če ne bo druge, jih bom naročila preko spleta, samo bi jih prej rada vsaj sprobala.
Hvala vnaprej in srečno,
Mojca

Gregaria 09.11.2012 15:51
@mojA:

Živjo,

rada bi si kupila ženske kolesarske hlače z naramnicami za zimo, pa jih nikjer ne dobim. Moških kolikor hočeš, ženske pa samo tiste do pasu.
Če ne bo druge, jih bom naročila preko spleta, samo bi jih prej rada vsaj sprobala.
Hvala vnaprej in srečno,
Mojca

Ženske kolesarske hlače lahko kupiš/probaš pri zlatarstvu Čerin.

samuel_k 09.11.2012 17:31
IZO 09.11.2012 17:45
tuljo 09.11.2012 18:00

TAMAI ti je edina dobra možnost...lahko pomeriš itd...

andrej74 09.11.2012 19:29
@Gregaria:
@mojA:

Živjo,

rada bi si kupila ženske kolesarske hlače z naramnicami za zimo, pa jih nikjer ne dobim. Moških kolikor hočeš, ženske pa samo tiste do pasu.
Če ne bo druge, jih bom naročila preko spleta, samo bi jih prej rada vsaj sprobala.
Hvala vnaprej in srečno,
Mojca

Ženske kolesarske hlače lahko kupiš/probaš pri zlatarstvu Čerin.


V izogib težavam (iskanju) je potrebno povedati, da se "zlatarstvo" Čerin prične dogajati tam kjer se konča Zlatarna Celje.kul

wawer 09.11.2012 23:14

Ja sej cene majo res take kot, da bi v zlatarno prišel.

koi 10.11.2012 08:35

Tamai-Bukovica ti jih izdela po meri za cca. 55eur.Kontakt gospa Tatjana 041604744.

Jerislav 10.11.2012 08:52
@koi:

Tamai-Bukovica ti jih izdela po meri za 55eur.Kontakt gospa Tatjana 041604744.

@tuljo:

TAMAI ti je edina dobra možnost...lahko pomeriš itd...

Se pridružujem.... Tamai je najboljša izbira!!


andrej74 10.11.2012 18:03
@Jerislav:
@koi:

Tamai-Bukovica ti jih izdela po meri za 55eur.Kontakt gospa Tatjana 041604744.

@tuljo:

TAMAI ti je edina dobra možnost...lahko pomeriš itd...

Se pridružujem.... Tamai je najboljša izbira!!



Prava dama ne nosi plastičnih čevljev in fake torbic. Prav tako si prava dama natakne na rit naj kolesarske hlače, ki pa so seveda malenkost nad tisto ceno, ki je dostopna vsaki "wannabe" bejbi.kul

vladoV 11.11.2012 10:25

Ne komplicirati. Navadne kratke hlače in termo nogavčniki, pa prišparaš kup denarja.

andrej74 11.11.2012 10:35
@vladoV:

Ne komplicirati. Navadne kratke hlače in termo nogavčniki, pa prišparaš kup denarja.


Do okoli  +5.

mojA 13.11.2012 13:40

Najlepša hvala vsem za odgovore in nasvete. Sem že govorila z ga. Tatjano iz Tamaia in bom šla kar tja, mi bodo vsaj prav pa še normalne cene imajo :).
Sporočim, kako se bodo obnesle.

Srečno in veselo kolesarjenje vam želim!

Mojca

LukecKukec 13.11.2012 14:34
@vladoV:

Ne komplicirati. Navadne kratke hlače in termo nogavčniki, pa prišparaš kup denarja.

Pa fašeš prehlajen mehur, ledvice pa še kaj drugega...

vasja_ 13.11.2012 16:24
@LukecKukec:
@vladoV:

Ne komplicirati. Navadne kratke hlače in termo nogavčniki, pa prišparaš kup denarja.

Pa fašeš prehlajen mehur, ledvice pa še kaj drugega...

Zihr.

Varianta s kratkimi hlačami in nogavčki je smiselna samo, če imaš namen kasneje dati nogavčke dol. Torej samo poleti, če startaš zgodaj zjutraj.

tuljo 13.11.2012 17:20

Vasja, imaš prav. Pri nas...poleti...ko gremo ob 6.30 na rundo je -15...

andrej74 13.11.2012 17:23
@vasja_:
@LukecKukec:
@vladoV:

Ne komplicirati. Navadne kratke hlače in termo nogavčniki, pa prišparaš kup denarja.

Pa fašeš prehlajen mehur, ledvice pa še kaj drugega...

Zihr.

Varianta s kratkimi hlačami in nogavčki je smiselna samo, če imaš namen kasneje dati nogavčke dol. Torej samo poleti, če startaš zgodaj zjutraj.


Ne lomi ga in ne piši stvari, ki jih ne poznaš. Obstajata vsaj dve varianti nogavcev in sicer ta, ki jo ti omenjaš, ter termo, ki je izdelana iz debelejšega materijala. Kdo bi vedel čemu služi ta toplejša?!

LukecKukec 13.11.2012 17:39

Termo nogavčki ti nič ne pomagajo, če nimaš pokritega še ledvenega predela in predela okrog spolovil. Če še slučajno malo vmes zašvicaš si pečen. Ne lomi ga in ne piši stvari, ki jih ne poznaš;) Pozimi se splača fajn oblečt in ne šparat pri tem.

vladoV 13.11.2012 17:46
@LukecKukec:

Termo nogavčki ti nič ne pomagajo, če nimaš pokritega še ledvenega predela in predela okrog spolovil. Če še slučajno malo vmes zašvicaš si pečen. Ne lomi ga in ne piši stvari, ki jih ne poznaš;) Pozimi se splača fajn oblečt in ne šparat pri tem.


Dej ti nam malo razloži, kdaj se zate začne zima?
Poletnih hlač imaš več vrst. Superligt poletnih hlač res ne moreš kombinirati z termo nogavčniki. Bolj kompaktne poletne hlače in termo vložki so pa za tam okolo 0 in+ čisto ok. Najbolj glupo je pri 5 stopninjah furat neke windstoper hlače. 

LukecKukec 13.11.2012 17:56

Če je pod 5 dam kar zimske hlače gor. Do takrat furam z rokavčki (mam termo).

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI