Ukraden Torpado Majesty v Ljubljani

Domov > Forum > Ukraden Torpado Majesty v Ljubljani

Ukraden Torpado Majesty v Ljubljani

SORTIRAJ PO:
anancica 12.12.2012 22:49

Iz kolesarnice bloka v Ljubljani so mi ukradli žensko mestno kolo rdeče-bele barve s črno košaro spredaj in nastavkom za otroški sedež zadaj. Za vse info se najlepše zahvaljujem. Najditelja čaka denarna nagrada! smeh Hvala za pomoč!
Mobi: 040/360-889
image



uploaded



andrej74 12.12.2012 23:10
@anancica:

Iz kolesarnice bloka v Ljubljani so mi ukradli žensko mestno kolo rdeče-bele barve s črno košaro spredaj in nastavkom za otroški sedež zadaj. Za vse info se najlepše zahvaljujem. Najditelja čaka denarna nagrada! smeh Hvala za pomoč!
Mobi: 040/360-889 begin_of_the_skype_highlighti ng FREE 040/360-889 end_of_the_skype_highlighting
image



uploaded




Poštena nagrada presega vrednost kolovrata na fotki zgoraj. Kdor je to ukradel je že dovolj kaznovan, če bo to sam vozil.presenečen

grga110 13.12.2012 08:22
@andrej74:
@anancica:

Iz kolesarnice bloka v Ljubljani so mi ukradli žensko mestno kolo rdeče-bele barve s črno košaro spredaj in nastavkom za otroški sedež zadaj. Za vse info se najlepše zahvaljujem. Najditelja čaka denarna nagrada! smeh Hvala za pomoč!
Mobi: 040/360-889 begin_of_the_skype_highlighti ng FREE 040/360-889 end_of_the_skype_highlighting
image



uploaded




Poštena nagrada presega vrednost kolovrata na fotki zgoraj. Kdor je to ukradel je že dovolj kaznovan, če bo to sam vozil.presenečen

Pozabljaš, da smo nekateri čustveno vezani na svoja prevozna sredstva.

pacnekdo 13.12.2012 11:27

Glede na kvaliteto kolesa, bi jaz malo preveril okoli fakultet in študenskih domov. smeh

dreknapalci 13.12.2012 11:35
@pacnekdo:

Glede na kvaliteto kolesa, bi jaz malo preveril okoli fakultet in študenskih domov. smeh

Daj.

anancica 13.12.2012 22:39
@andrej74:
@anancica:

Iz kolesarnice bloka v Ljubljani so mi ukradli žensko mestno kolo rdeče-bele barve s črno košaro spredaj in nastavkom za otroški sedež zadaj. Za vse info se najlepše zahvaljujem. Najditelja čaka denarna nagrada! smeh Hvala za pomoč!
Mobi: 040/360-889 begin_of_the_skype_highlighti ng FREE 040/360-889 end_of_the_skype_highlighting
image



uploaded




Poštena nagrada presega vrednost kolovrata na fotki zgoraj. Kdor je to ukradel je že dovolj kaznovan, če bo to sam vozil.presenečen

Hvala kaže jezik, verjamem, da ste tukaj gor večinoma taki, ki imate dobra kolesa, ki 10x presegajo vrednost mojega, ampak jaz sem bila nad svojim nadvušena (za mestno vožnjo je odličen), pa še za roj. dan sem ga dobila pred 4 m jok.

Vsem, ki boste pa v okolici fakultet in študentskih domov malo pozorni, pa se najlepše zahvaljujem. 

impact966 14.12.2012 09:55

Po malo daljši odsotnosti s tega foruma strokovno ugotavljam, da je le ta še vedno in kar naprej podn od podna. Ne vem, al je res med kolesarji tako visok delež nezrelih in zafrustriranih pacijentov, al je to posledica odsotnosti moderatorjev. Na drugih forumih, ki jih spremljam, namreč tolikšne nadutosti, agresije, hohštapleraja, pa še bi lahko našteval, ni niti približno zaslediti.

 

Anancica, ti pa zgleda bolj malo prebiraš ta forum, sicer bi svojo srečo verjetno poskusla kje drugje... 

Oxijan 14.12.2012 10:00

Impact966 ima res!

andrej74 14.12.2012 13:51

Kaj razmišlja tisti, ki poklanja takšno kolo?
Veliko manj se bo razburjal novopečeni uporabnik tega "fensi" kolesa, ko ga bodo tudi njemu pajsnili.
Takšen bicikel kar kliče barabe k sebi. Manjka mu samo še priključek za vodomet in bi lahko stal sredi kateregakoli lepo spedenanega vrta.smeh


P.S.kul
Kolesa ukradena iz kleti ali kolesarnic ponavadi končajo južno od Kolpe.

swaak 14.12.2012 14:20
@pacnekdo:

Glede na kvaliteto kolesa, bi jaz malo preveril okoli fakultet in študenskih domov. smeh

Pomota, poglej raje okrog parlamenta, tam so največji LOPOVI!

Milc 14.12.2012 14:24
@andrej74:

Kaj razmišlja tisti, ki poklanja takšno kolo?
Veliko manj se bo razburjal novopečeni uporabnik tega "fensi" kolesa, ko ga bodo tudi njemu pajsnili.
Takšen bicikel kar kliče barabe k sebi. Manjka mu samo še priključek za vodomet in bi lahko stal sredi kateregakoli lepo spedenanega vrta.smeh


P.S.kul
Kolesa ukradena iz kleti ali kolesarnic ponavadi končajo južno od Kolpe.

-1
če je njen in se je ona dobro počutila v vožnji, kaj potem smetiš s kolovratom? 

andrej74 14.12.2012 15:12
@Milc:
@andrej74:

Kaj razmišlja tisti, ki poklanja takšno kolo?
Veliko manj se bo razburjal novopečeni uporabnik tega "fensi" kolesa, ko ga bodo tudi njemu pajsnili.
Takšen bicikel kar kliče barabe k sebi. Manjka mu samo še priključek za vodomet in bi lahko stal sredi kateregakoli lepo spedenanega vrta.smeh


P.S.kul
Kolesa ukradena iz kleti ali kolesarnic ponavadi končajo južno od Kolpe.

-1
če je njen in se je ona dobro počutila v vožnji, kaj potem smetiš s kolovratom? 


Kdor postavi takšno kolo v skupni prostor se mora sprijazniti  s tem, da ga je namenil za širšo uporabo. Denarnico v kateri imaš osemnajst evrov in trideset centov pa skrivaš v žepu.smeh

V skupne prostore se postavlja nič vredne kripe in nič drugega. Tako bi jaz, ki nimam pojma in sem kasiral deset minusev v enem popoldnevu ravnal.poljub

andrej74. 14.12.2012 15:23
@Milc:
@andrej74:

Kaj razmišlja tisti, ki poklanja takšno kolo?
Veliko manj se bo razburjal novopečeni uporabnik tega "fensi" kolesa, ko ga bodo tudi njemu pajsnili.
Takšen bicikel kar kliče barabe k sebi. Manjka mu samo še priključek za vodomet in bi lahko stal sredi kateregakoli lepo spedenanega vrta.smeh


P.S.kul
Kolesa ukradena iz kleti ali kolesarnic ponavadi končajo južno od Kolpe.

-1
če je njen in se je ona dobro počutila v vožnji, kaj potem smetiš s kolovratom? 

Še nekaj moram dodati. Smetim tudi zato, ker je še moja šajtrga lepša od tega rdečega špricbruna. Pa se tudi zelo dobro počutim, ko se z njo po dvorišču furam in gnoj okoli razvažam.

Če te zanima kako izgleda, poglej tukaj. Če si pozoren, lahko v ozadju opaziš tudi kup gnoja.

Oxijan 14.12.2012 15:57

OMG, skoraj sem umrl, smeh. Nekdo je dobil, kar je iskal.

gorann316998 14.12.2012 16:04

jest mam kolesa v stanovanju, raje sedezno vn dam

andrej74 14.12.2012 16:14
@Oxijan:

OMG, skoraj sem umrl, smeh. Nekdo je dobil, kar je iskal.

www.youtube.com/watch?v=PNnqj bojqjE

Milc 14.12.2012 16:34

če je tvoj dom vrh tistega kupa tam tudi prav , prevoz na motor?  zarečeni kruh

andrej74 14.12.2012 16:39
@Milc:

če je tvoj dom vrh tistega kupa tam tudi prav , prevoz na motor?  zarečeni kruh


Napaka, tam biva "il kretino con puntino".kul

pirr 14.12.2012 16:57

Andrej,
če ne drugje, si pa v tej temi pokazal koliko si vreden.
Niti toliko, kot tisti kup gnoja v ozadju tvoje šajtrge. 

andrej74. 14.12.2012 16:59

Še nekaj moram dodati, preje sem prenaglo pritisnil na potrdi.

Čeprav sam ne bivam na vrhu kupa, mi je prav na vrhu zelo všeč, to pa zato, ker tam najbolj smrdi. Pa še lep razgled imam.

Drugače je moja šajtrga zelo uporabna. Z njo si grem med drugim iskat tudi pridelke na njivo, da jih imamo za kosilo. Kar pa ne pojemo do konca, dam svojemu konju za do konca požret. Tukaj me lahko vidiš, kako to gre. Včasih jih dam tudi biku, ampak bolj poredko, ker ga potem vedno tako grozno meče in potem začne ves živčen iskati kravo po hlevu.

Potem je pa doma cela štala. kul

Malo smo se oddaljili od teme, pa nič ne de.

Primož Hočevar 14.12.2012 17:24
andrej74(s piko), ... Zunaj te čaka bicikeljček s pomožnimi koleščki.
s4.bolha.si/0/image/121007/12 2603/otrosko-kolo-s-pomoznimi- kolescki_505795fc757ee.jpg
andrej74 14.12.2012 18:22

Nekateri neizmerno uživate ob podeljevanju minusev. Sedaj so ravno pravi časi za pljuvanje, ker  to je pač najenostavneje. Nič ni potrebno razmišljati, le prepustiti se je potrebno črednemu nagonu.
Kolo, ki sem ga poimenoval kolovrat si to prav gotovo zasluži, ker takšne "križarke" še konkreten dedec zlepa ne spravi z ceste v stanovanje, kje je edino na varnem.
Vsi, ki nimajo možnosti varno spraviti svojih koles se morajo sprijazniti z dejstvom, da bo kolo slej ko prej "odpotovalo. Kaj naj še napišem, da vam bo jasno kolikšno krivdo za nastali dogodek mora prevzeti lastnik kolesa?

P.S.
Pozabil sem omeniti zavarovanje.

andrej74 14.12.2012 19:43
@pacnekdo:

Glede na kvaliteto kolesa, bi jaz malo preveril okoli fakultet in študenskih domov. smeh


Kako mi je uspelo spregledati tvoje globokoumje??
Naj tvoj komentar razumem kot žalitev naše inteligence v nastajanju ali si hotel povedati kaj drugega.
Bodoči fiziki ali matematiki, da o zdravnikih ne govorim naj bi po tvojem kradli kolesa po blokovskih kolesarnicah? Kdo naj bi to bil?

vladoV 14.12.2012 19:59

Ej , andrejček sej imaš drugače zanimive komentarje, tukaj pa kar in kar sekaš mimo. Lepo se umiri in zaključi z odgovori. Bo bolje za vse.

andrej74 14.12.2012 21:11
@vladoV:

Ej , andrejček sej imaš drugače zanimive komentarje, tukaj pa kar in kar sekaš mimo. Lepo se umiri in zaključi z odgovori. Bo bolje za vse.


Osemnajst minusev za trditev, da se kolesa za katerega ti ni vseeno ne pušča v kolesarnici?!
Razmišljanje, da se za hranjenje v stanovanju pač nabavi kolesce, ki ga je tja možno spraviti in čudenje temu, da se ponuja denarna nagrada tistemu, ki mu bo uspelo izslediti študenta, ki je kolo ukradel (morda celo študentko).

Dobro vam gre!!kul

Il kretino con puntino je povišal število na triindvajset. Čestitam!!smeh

anancica 14.12.2012 22:37
@andrej74:
@vladoV:

Ej , andrejček sej imaš drugače zanimive komentarje, tukaj pa kar in kar sekaš mimo. Lepo se umiri in zaključi z odgovori. Bo bolje za vse.


Osemnajst minusev za trditev, da se kolesa za katerega ti ni vseeno ne pušča v kolesarnici?!
Razmišljanje, da se za hranjenje v stanovanju pač nabavi kolesce, ki ga je tja možno spraviti in čudenje temu, da se ponuja denarna nagrada tistemu, ki mu bo uspelo izslediti študenta, ki je kolo ukradel (morda celo študentko).

Dobro vam gre!!kul

Il kretino con puntino je povišal število na triindvajset. Čestitam!!smeh

Ja, lej, eni pač živimo v majhnih stanovanjih pa v blokih brez dvigal in je potem kolesarnica edini kraj, kjer lahko spraviš svoje kolo. Sploh pa je do nje moč priti preko dvoje zakljenjenih vrat, katerih ključe imajo samo stanovalci. Večina sostanovalcev v kolesarnici tako svojih koles sploh ne zaklepa. Ne vem, ali je kdo zanalašč pustil dvoje vrat odprtih ali ponesreči ali kako so drugače prišli notri in si vzeli čas, da so prežagali verigo. Očitno jim je bil moj, žal, najlepši, čeprav mu praviš kolovrat; na kolesa se res ne spoznam, ampak ko gledam po naši kolesarnici, se meni moj ni zdel najboljši in najdražji.

andrej74 14.12.2012 23:02
@anancica:
@andrej74:
@vladoV:

Ej , andrejček sej imaš drugače zanimive komentarje, tukaj pa kar in kar sekaš mimo. Lepo se umiri in zaključi z odgovori. Bo bolje za vse.


Osemnajst minusev za trditev, da se kolesa za katerega ti ni vseeno ne pušča v kolesarnici?!
Razmišljanje, da se za hranjenje v stanovanju pač nabavi kolesce, ki ga je tja možno spraviti in čudenje temu, da se ponuja denarna nagrada tistemu, ki mu bo uspelo izslediti študenta, ki je kolo ukradel (morda celo študentko).

Dobro vam gre!!kul

Il kretino con puntino je povišal število na triindvajset. Čestitam!!smeh

Ja, lej, eni pač živimo v majhnih stanovanjih pa v blokih brez dvigal in je potem kolesarnica edini kraj, kjer lahko spraviš svoje kolo. Sploh pa je do nje moč priti preko dvoje zakljenjenih vrat, katerih ključe imajo samo stanovalci. Večina sostanovalcev v kolesarnici tako svojih koles sploh ne zaklepa. Ne vem, ali je kdo zanalašč pustil dvoje vrat odprtih ali ponesreči ali kako so drugače prišli notri in si vzeli čas, da so prežagali verigo. Očitno jim je bil moj, žal, najlepši, čeprav mu praviš kolovrat; na kolesa se res ne spoznam, ampak ko gledam po naši kolesarnici, se meni moj ni zdel najboljši in najdražji.


Kolovrat sem ti napisal ravno iz tega razloga, ker je to težko in štorasto kolo za spravljati na varno kot se temu reče. Ukradli so ti ga sosedje ali morda njihovi znanci ali prijatelji. Tisti, ki ti je kolo odtujil je vedel komu je to storil. Nikakršna ključavnica v takšnem primeru ne pomaga. Povrnila pa ti bo škodo zavarovalnica, če imate zavarovano stanovanje.
Kakšnega posebnega razloga za jeziti se name skoraj nimaš. V bodoče kolesa nezavarovanega ne puščaj na milost in nemilost lopovom. Dogaja se celo, da kolo višjega cenovnega razreda ukradejo tudi iz stanovanja. Da pa so odpeljali ravno tvoje in ne katero drugo je pač bila izbira lopova, ki mu je takšno kolo najbolj ustrezalo. To je pač smola, kajne?

Oxijan 14.12.2012 23:49

Motiti se je povsem človeško in zaradi tega razumniki še nikogar niso obsojali. Težava pa se pojavi, ko se dotičnež v zmoti tega noče zavedati in še naprej vztraja pri svojem. Ampak to je že druga zgodba. Ne bom se spuščal zdaj v moški ego in te bedarije, ker nisem psiholog, prepričan pa sem, da se z andrejem74 strinjamo vsi, kar se shranjevanja koles tiče. Ne strinjamo se prizvokom njegovega prvega prispevka, ki je bil precej žaljiv. 

No, kakorkoli, anancica je nedvomno dosegla svoje - o "kolovratu" se bo še govorilo, jaz pa si ga bom dobro zapomnil. Imaš serijsko?

anancica 16.12.2012 21:08
@Oxijan:

Motiti se je povsem človeško in zaradi tega razumniki še nikogar niso obsojali. Težava pa se pojavi, ko se dotičnež v zmoti tega noče zavedati in še naprej vztraja pri svojem. Ampak to je že druga zgodba. Ne bom se spuščal zdaj v moški ego in te bedarije, ker nisem psiholog, prepričan pa sem, da se z andrejem74 strinjamo vsi, kar se shranjevanja koles tiče. Ne strinjamo se prizvokom njegovega prvega prispevka, ki je bil precej žaljiv. 

No, kakorkoli, anancica je nedvomno dosegla svoje - o "kolovratu" se bo še govorilo, jaz pa si ga bom dobro zapomnil. Imaš serijsko?


Imam: en14764

Hvala.

1 2
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI