boleča zadnjica

Domov > Forum > boleča zadnjica

boleča zadnjica

SORTIRAJ PO:
Gregoor 27.12.2012 19:17

Pozdravljeni.

Kolesarim približno tri mesece in prevozim na teden ene 180 km.
Problem imam,ker me od sedenja obupno boli zadnja plat.
Kaj narediti?Kak nasvet?

lp

Lizard 27.12.2012 19:37

Ali je sedež v pravilni višini? Ali je sedež popolnoma vodoravno (preveri z vodono tehtnico in ne na oko).

alpi8016200 27.12.2012 19:39

oj,meni je bolelo bolj med nogami kot rit,pa sem si kupil to

 www.sellesmp.com/smp4bike/en/ dynamic

razlika je očitna

aja,prej sem imel raven sedež od italia
l.p. 

Franci 29.12.2012 16:46

Živjo

Tudi jaz sem imel te probleme pri novem kolesu. Celo sezono so bile bolečine. Zato sem se odločil za bg fit in je bilo ugotovljeno, da je sedež preozek za mojo zadnjico. Z novim sedežem je bilo čisto drugače in bolečin res ni bilo več. Je pa res, da so bili opravljeni še drugi popravki nastavitev kolesa. Mislim, da se splača narediti eno tako nastavitev, ker nikoli ne veš kje je problem.

 

Lp

Maratonac 29.12.2012 17:27

Če voziš brez kolesarskih hlač ni čudno, da te boli , na takšnem tovarniškem sedežu. Če voziš večinoma brez hlač , potem vzemi "navaden sedež " in to tam , kjer ti ga dajo na probo par dni. No saj se ti po 30km takoj pokaže ali ti odgovarja ali ne. Če pa voziš z hlačami , potem pa pojdi pred nakupom kakšnjekoli drugega na meritve ta zadnje.

Zajebanec 29.12.2012 18:17

jaz sem slišal,da tistega,ki boli zadnja plat po kolesarjenju,kolo ni zanj,da je boljše,če se preusmeri na kak drug šport,mogoče balinanje,baje je to super za kondicijo,če ti le te primankuje...neodločen mežik

pinjo73 29.12.2012 18:29

www.bicikel.com/forum/37463/? p=1

amstaff 29.12.2012 21:11
Zivjo,

Tudi sam imam tezave, in sicer v predelu sedalnih kosti. Danes sem sel probat zamenjat sedez s starim, ki je bolj sirok od tega, ki sem ga imel namontiranega na novem kolesu in glej ga zlomka, trening zakljucen brez vsakrsne bolecine.

Sedez je pomoje tudi preozek in mi zato ne ustreza. Sedaj bom vzel nekega od selle italia, vendar bom moral najprej nekaj dobiti na probo, tega pa prodati.

andrej74 29.12.2012 21:40





Cena za to pregrinjalce je malenkost napram lepoti in užitku, ki ga nudi.

285 usa dolarčkov!
www.marlamallett.com/e-8768.h tm

1
Zadnji komentarji v kategoriji "ZDRAVJE IN TRENINGI"
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI