2013 Tak pa vaček po kokošeče tikve, klüjne, pa gute

Domov > Forum > 2013 Tak pa vaček po kokošeče tikve, klüjne, pa gute

2013 Tak pa vaček po kokošeče tikve, klüjne, pa gute

SORTIRAJ PO:
Truplo 01.01.2013 19:42

Vsem forumovcem, še posebej pa "uporabnikom" tras po kokošji glavi in vratu sicer z dnevom zaostanka Srečno, zdravo in še posebej kolesarsko uspešno novo leto 2013.

 

A je kdo kaj vozil danes?

Gregaria 01.01.2013 19:47
@Truplo:

Vsem forumovcem, še posebej pa "uporabnikom" tras po kokošji glavi in vratu sicer z dnevom zaostanka Srečno, zdravo in še posebej kolesarsko uspešno novo leto 2013.

 

A je kdo kaj vozil danes?

Normalno, tao ka delaš za nouvoga lejta den, delaš te sakše den! kul

Srečno 2013!

Maj_ex 01.01.2013 19:48
Kot so na jabuk.si zapisali:
"Naj bo uspešno in smešno, pa tudi pregrešno!"
LukecKukec 01.01.2013 19:50

Srečno 2013 tudi z moje strani! Nov naslov?? Danes sem začel sezono na prostem, ob lepem vremenu se je nabralo 32 km, pičil pa sem gor na Svetinje in Staro Cesto. 

morison 01.01.2013 19:50

Tudi  jaz  želim  vsem  srečno, zdravo, veselo  predvsem  pa  varno  v  novem  letu  2013.

amstaff 01.01.2013 20:02

Srečno 2013! Odtekel 45 min tek, za kaj drugega ni bilo časa!

 

Truplo 01.01.2013 20:40

Jaz sem bil danes bolj rekreativen, tudi jutri verjetno ne bo časa za kolo. Morda zvečer, bomo pač po mraku.

 

Čeprav sem bil Na küjklu nekje do štirih ponoči, sem bil že pred enajsto v bližini Piramide na Lendavskih goricah. Ker je fejst pihalo, sva šla peš dol v Lendavo in potem mimo Novega Tomaža (žal tega ne vem napisati v originalu, torej v madžarščini, kar bi se sicer šikalo) spet nazaj proti piramidi.

 

Še ena manjša zanimivost s praznovanja oz. pričakovanja novega leta: smo kar dvakrat nazdravljali. Prvič po srednjeevropskem času in drugič po Derekovem, kateri je bil z nekaj Angleži ali Škoti tudi prisoten. To se mi je zgodilo prvič v življenju. Drugače pa je bilo fajn, bil sem tam že tudi lani in me res ne vleče nekam ven na prosto... še manj pa v kakšen hotel, kjer bi moral sedeti na miru in predvsem plesati... kako to počno koli pa istak veste, he, he...

LukecKukec 01.01.2013 20:48

Predlani sem za novo leto smučal. Je blo kar zabavno=) Zakaj sta sedaj dve temi?? Stara ni več aktualna?

Truplo 01.01.2013 21:11

Nova letnica... meni na splošno niso všeč teme, katere se vlečejo leta in leta...

jzupanec 01.01.2013 21:31
@Truplo:

Vsem forumovcem, še posebej pa "uporabnikom" tras po kokošji glavi in vratu sicer z dnevom zaostanka Srečno, zdravo in še posebej kolesarsko uspešno novo leto 2013.

 

A je kdo kaj vozil danes?

Pozabil si .da smo uporabniki tudi v kljunu..Pa ne ,da si se zapisal v knjigo na Piramidi,v katero sem se lani 1515x zapisal.Če bi zavil izpod Novega Tomaža pri križu levo bi dobil marsikajkaže jezik.Pa S.N.L.2013mežik

Truplo 01.01.2013 21:36

Ni problem, dodal sem še "kljunček", he, he... Tako ja naslov bolj popoln!

 

Nisem bil ravno pri piramidi, ampak v bližini, malo nižje. Točno kje sem hodil ne vem, je pa potekalo takole: avto sva parkirala pri vaškem domu, nato se spustila nekoliko nižje, bil je smerokaz za Markovo pot. Potem do kapele, kjer je mumija Hadike, malo nazaj in mimo pokopališča dol v Lendavo. Hotela sva v eno picerijo, pa je bila zaprta. Nato vzpon pri šoli, pa ne takoj desno, ampak ravno. Izpustila sva en smerokaz za tisto gostilno Cuk in prišla dokaj visoko na eno sleme, vmes je bila še dolina in na drugi strani je tista cesta, kjer smo letos vozili Top. Na cesto Piramida - Dolga vas sva prišla nekoliko višje, kakor je ta vaški dom. To je v glavnem vse!

LukecKukec 03.01.2013 14:43

Danes mi je uspelo za uro skočit na kolo. Lepo, če ne bi tako pihalo.

Truplo 04.01.2013 21:53

Danes tudi jaz prvič to leto na kolesu... Nabralo se je 71 km. Seveda sem vozil tisti težki treking.

 

Povprečna malo pod 25 na uro, sem pa bil sam, vmes je pihal kontra veter, tudi priganjal me ni nihče in četudi bi me, dosti hitreje trenutno ne morem.

 

Jutri... hm... jutri pa spet na kolo.

FOE 05.01.2013 17:04
Nej san glij vozo po kokošečoj glavej, san pa doma s kokošeče oke. Vozilo
se je pa gnes od Novigrada do Buj, te pa po progi Parenzana do Grožnjana
prejk Motovuna, pa po dolini reke Mirne (za pou leta de te teren pa naš)
nazaj v Novigrad. Nabralo se je 68 km od toga 35 km dobro razkopanoga terena pri prijetnoj temprčeri 15 C,malo menje kak 1.000 višincof. Zmejs
so spadnoli odlični makaroni z divjačinof, malo po makaronaj se je pa zgoudo pajdaši defekt samo sva uspela uspešno sanejrati. Vgojno pa dale.
Truplo 06.01.2013 06:36
@FOE: Nej san glij vozo po kokošečoj glavej, san pa doma s kokošeče oke. Vozilo
se je pa gnes od Novigrada do Buj, te pa po progi Parenzana do Grožnjana
prejk Motovuna, pa po dolini reke Mirne (za pou leta de te teren pa naš)
nazaj v Novigrad. Nabralo se je 68 km od toga 35 km dobro razkopanoga terena pri prijetnoj temprčeri 15 C,malo menje kak 1.000 višincof. Zmejs
so spadnoli odlični makaroni z divjačinof, malo po makaronaj se je pa zgoudo pajdaši defekt samo sva uspela uspešno sanejrati. Vgojno pa dale.

Pa boš se đouko, ka kile dobijvaš? 68 km, nasuno se se kaj bolclen... a?

 

Vaček pa včeraj v soboto ges 75 km s trejkengon... fajn po Goričkon, 6 do 7 temprečera... fino je, ne ven, zakoj be rijno na morđe?

FOE 06.01.2013 18:20
Gnes kilometraža podobna včeranjoj, samo več višincof, pa malo menje makadama.Prejk Vižinade v Poreč pa kre morđa nazaj. Zakoj na morđe? Gnes
v Poreči na rivi fajn pifčeko na sunci, temprčeri pa na 5.januar neviđeni
Lidge so v zavitki sideli somo v kratkih rokavaj. Meter je kazo 26 C. Vgojno
se pa ide malo ranej, te pa domou.
Truplo 07.01.2013 10:00

Zijme je dvajstešejst preveč... kak pedesejtpejt vlete! Tak, ka ne nore, ka te herc ne stane!

 

Drugače pa ponedeljkova novica iz Murske Sobote:

 

trenutno   S N E Ž I !

Truplo 09.01.2013 21:34

Včerajšnja rekreacija oz. igranje košarke se ni ravno končalo po meri, kakor se pravi.

 

Nekoliko sem si poškodoval nogo, zadnja mišica na bedru me solidno boli še danes. Hodim nekoliko oteženo, jutri bom verjetno malo vseeno probal iti na kolo. O nekem teku lahko samo sanjam!

SHad 09.01.2013 22:53

Hm...like who cares.
Osredotočimo se na kolesarjenje!

Truplo 10.01.2013 08:50
@SHad:

Hm...like who cares.
Osredotočimo se na kolesarjenje!

Če tij tak praveš?

SHad 10.01.2013 08:52

Pardon, sem imel slab dan, gužva v službi...
Tvoja tema, tvoj šov.

Truplo 10.01.2013 09:27
@SHad:

Pardon, sem imel slab dan, gužva v službi...
Tvoja tema, tvoj šov.

Bodi vesel, da imaš delo, četudi je gužva.

 

To je tema, kjer pišemo tudi kaj drugega, ne samo strogo, kje se je kdo vozil in kakšen veter je pihal. Sicer pa razumem nekaj angleško... nisem hotel kontra v tvojem stilu, da bo razumljivo!

LukecKukec 12.01.2013 16:38

Torej, danes sem izkoristil bojda zadnji dan brez snega, vsaj za nekaj časa. Morda ne najbolj pametna odločitev, saj je nizkim temperaturam svoje dodal še veter. Upam, da se jutri ne bom zbudil z otečenim grlom in polnim nosom. Sicer pa se je v eni uri nabralo 31.5 km, Ljutomer pa je bil prazen kot že dolgo ne. Bo pa poleti bolje, baje=)

mediterano 12.01.2013 17:27

Jaz pa po začetku treningov na trenažerju, danes prvič letos s trekingom po čudovitem vremenu: 25km, sproščenih in osvežujočih. Se ustavil tudi pri Muri pri mosti pri Sr.Bistrici, tam naredil 30 sklec, pa šibal dalje. Škoda da bo sneg. Ampak ok - za to so trenažerji, pa zimske gume.

 
Truplo 13.01.2013 10:09

Včeraj malo po Goričkem, 64 km, malo je pihal veter, vreme čudovito. Žal sem imel silo, ker sem imel zvečer tekmo v Celju, drugače bi naredil še eno 20 km. Malo raziskova, pri Otovcih sem se spustil v eno grapo, ker me je zanimalo, kje se cesta neha oz. kam prideš.

 

Srečal Rottreka nad Šalamenci, šibal je kot zmešan? Še enega pri Motovilcih, ni bil Jimek, pa tudi v "civilki" je bil.

 

Danes ne bo nič, neki prehlad me prijemlje, upam, da ne bo gripa (malo me boli tudi grlo), padlo bo baje precej snega, kar je po svoje tudi super: se bom razmigal pri materi,  ko bom metal sneg levo in desno. Dvorišče je veliko za eno solidno njivo, ker se tam vozimo vsi z avti, je treba zmetati vse in se samo ozek gaz, pa tudi s strehe garaže, katera je solidno položna, bo treba sneg sprviti dol. Za vsak slučaj, ker je v garaži.... moj avto, he, he...

morison 13.01.2013 10:39

Končno  sneg, upam, da  ga  bo  dosti  zapadlo.smeh
Truplo  zgleda, da  bomo  imeli  zdaj  vsi  iste  vrste  rekreacijo  z  lopato  hahaha.

Truplo 13.01.2013 11:06
@morison:

Končno  sneg, upam, da  ga  bo  dosti  zapadlo.smeh
Truplo  zgleda, da  bomo  imeli  zdaj  vsi  iste  vrste  rekreacijo  z  lopato  hahaha.

... in to sploh ni slaba rekreacija. Moja mati mi potem navadno ven prinese kavo, vmes se malo pretegnem, pa pokukam čez cesto v Royal in razmišljam, a ne bi ob koncu dela šel še prek na pivo in se kaj pogovoril s katero od fletnih natakaric, he, he...

mediterano 13.01.2013 12:10

Tam prek si duma?smeh Dobre pizze majo tam, vsaj za moj okus, z ženo se tam včasih ustaviva na kosilo.kaže jezik Pa tudi kelnarce so dobre, maš prav.

Truplo 13.01.2013 14:49
@mediterano:

Tam prek si duma?smeh Dobre pizze majo tam, vsaj za moj okus, z ženo se tam včasih ustaviva na kosilo.kaže jezik Pa tudi kelnarce so dobre, maš prav.

... tam prek nisem "duma"... ampak moja mati. Jaz sem stran eno 200 m v enem izmed blokov.

 

To o kelnarcah pa nikar ne govori ženi, he, he?

LukecKukec 16.01.2013 16:50

Jebo vas pa kelnarce! 

Sicer pa mi toti sneg gre že pošteno na jetra. Se man rad zimo, sen nor na smučaje, samo tu mi ga pa ne treba zej kda bi lehko kilometre nabira=/ 

1 2 3 ... 44
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI