IŠČEM DOBER KOLESARSKI SERVIS

Domov > Forum > IŠČEM DOBER KOLESARSKI SERVIS

IŠČEM DOBER KOLESARSKI SERVIS

SORTIRAJ PO:
march76 10.01.2021 18:18

Kaj pa v Celju priporočate,oz.kakšne imate izkušnje s servisi?

Maratonac 12.01.2021 23:50

Jaz sem stalno v Velu v Črnučah . Velo je tudi v Celju . Sem tako domač , da mi centrirajo brez čakanja  in na vse popuste . Samo enkrat sem moral v Folcrum servis menjati raglo , pa so dali gor  za 11 prestav , pa še torbo so mi zamenjal z eno na pol uničeno !

Quercus 13.01.2021 07:00

Velo je odličen servis kjer si hitro postrežen in ne čakaš dolgo, sploh pa me je presenetilo ker ne komplicirajo z razliko od drugim ter tako za kolo kot tudi moped hitro dobiš dele.

Če ste pa kaj iz Vrhnike, Logatca ali okolice pa vam priporočam Uroša http://www.uros-smuca.eu/servis-koles.html

olmauntin 13.01.2021 08:55

Celje servis

http://www.utraservis.si/

Urtew 31.03.2021 20:09

V VELO pač nikoli več.

Zjutraj sem prinesel kolo na popravilo, ker ketna ni več poganjala naprej. Serviser je rekel, da bo popravilo 20 EUR, da pa je zadnje kolo tudi slabo in da če ga bo treba menjati, so lahko stroški do 70 EUR. Rekel je, da se o tem še slišiva.

Sam sem po premisleku, ko sem že odšel, sicer smatral, da to ni potrebno, a sem računal na to, da bo poklical in mu bom rekel naj to ne menja. Poklical ni, sam pa sem potem popoldne poklical in rekli so mi kar, da je kolo že popravljeno, stroški pa 83 EUR. Ko sem prišel tja, mi je zaračunal 87 EUR.

Nikoli več ne nesem tja popraviti kolesa, niti kaj kupiti. Iz nekaj prejšnjih obiskov sklepam, da tudi prijaznost ni ravno njihova vrlina. Skratka, priporočam izogibanje!

MADMAN 11.04.2021 20:41

Zdravo,

Sem lastnik MADMAN servisa gorskih koles. Nahajamo se v okolici Slovenske Bistrice. Servis smo odprli z letošnjim letom in se maksimalno potrudimo za stranke. Vsa dela opravljamo profesionalno in ugodno. Od kompletnih generlak, do menjave gum, skratka vse. Predvsem delamo obsežnejše servise kot so menjave ležajev v okvirju itd... kot tudi vse ostale malenkosti. Za obsežnejše servise pridemo brezplačno po kolo in vam ga po opravljenem servisu tudi dostavimo.Prodajamo tudi komponente in rezervne dele znamk kot so SRAM, fox, marzocchi, rockshox, formula, BRAKING, raceface, wtb, cush core in veliko drugih. Obiščite našo spletno stran madman.si in nam dajte priložnost, da postanemo vaš najljubši servis!

lahko pa nas obiščete tudi na instagramu @madman.si odgovorimo na vsa vprašanja

hvala za branje ter lep pozdrav,

MADMAN

Trafi 24.05.2021 11:52

Pozdravljeni,

da kar tukaj vprašam: kdaj ste vi šli z novim cestnik kolesom na servis? dobro tisti obvezen po 200km ne šteje. v mislih imam torej tistega naslednjega. 

hvala za odgovor in lep dan.

fajfodol 24.05.2021 18:35

@Trafi

Pozdravljeni,

da kar tukaj vprašam: kdaj ste vi šli z novim cestnik kolesom na servis? dobro tisti obvezen po 200km ne šteje. v mislih imam torej tistega naslednjega. 

Zdravo.

Kupil novo cestno kolo, prvi resni servis sem naredil pri 6-7k kilometrih (menjava verige + mazanje in te fore). Načeloma servis naredim po sezoni ali pa pred. Osebno s kolesom lepo ravnam, to pomeni, da se ne vozim po mokrem, spomladi počakam, da dež spere sol, umazanijo,.. Verigo pred furo vedno namažem. Ko je veriga malo umazana, razmastim in namažem. Pozimi se vozim z MTB. Tisti prvi servis, ki je vštet v nakup, pa sem naredil pri cca 1k km.

lp

Quercus 24.05.2021 19:16
Kakšne pa imate kaj izkušnje z VIKTOR kolesar-stvom?
Nejc1986 24.05.2021 22:08

@fajfodol

@Trafi

Pozdravljeni,

Zdravo.

Kupil novo cestno kolo, prvi resni servis sem naredil pri 6-7k kilometrih (menjava verige + mazanje in te fore). Načeloma servis naredim po sezoni ali pa pred. Osebno s kolesom lepo ravnam, to pomeni, da se ne vozim po mokrem, spomladi počakam, da dež spere sol, umazanijo,.. Verigo pred furo vedno namažem. Ko je veriga malo umazana, razmastim in namažem. Pozimi se vozim z MTB. Tisti prvi servis, ki je vštet v nakup, pa sem naredil pri cca 1k km.

lp

Sam naredim servis pred sezono (nekje marca) zato ker se znam pozimi kdaj pa kdaj zapeljati po mokrem in soli... In potem želim da je na pomlad kolo komplet razstavljeno in zrihtano. Ketno zamenjam na 6000km, gume prav tako.

To govorim za specialko. Zimsko specialko ki pride poštev predvsem pozimi in v mokrem servisiram po potrebi. 

Mtb servisiram podobno kot zgoraj omenjeno specialko + menjava verige na 3000km... 

1 ... 6 7 8
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI