Kronometer Sebeščan

Domov > Forum > Kronometer Sebeščan

Kronometer Sebeščan

SORTIRAJ PO:
ziga98 22.04.2013 20:56

Lep pozdrav!
Ta vikend Kolesarski Klub Tropovci organizira v Pečarovcih kronometer za vse kolesarske navdušence (tiste malo resnejše in tudi za začetnike). Proga je tehnično nezahtevna.
Ker smo prejeli že mnogo kilcev z vprašanji če letos kronometra ne bo, tukaj potrjujem da kronometer 100% bo :)
Vljudno vabljeni.

Več informaciji na razpisu :www.kolesarska-zveza.si/files /04_omr/Tekmovanja/2013-Razpi s i/2013-04-28-Kronometer_Sebes c an/razpis.pdf

 

Lp.: KK Tropovci 

 

Uros99 22.04.2013 21:10

Lepo lepo, seveda pridemo, saj mislim da bo zelo dobra organizacija in tudi proga bo vredu.Komaj čakam se vidimo ;)

IZO 23.04.2013 12:32

Glede na dolžino proge, je obrat najverjetneje tam pri šoli, kjer je bil predlani?

Truplo 23.04.2013 18:24
@IZO:

Glede na dolžino proge, je obrat najverjetneje tam pri šoli, kjer je bil predlani?

... tu ni v bližini nobene šole, če dobro vem?

pitur 23.04.2013 18:29

Obrat bo v krožnem pri gostišču Čargasmeh

Truplo 23.04.2013 19:49
@pitur:

Obrat bo v krožnem pri gostišču Čargasmeh

... tudi tega ni!  kaže jezik

chepson 23.04.2013 21:41
@Truplo:
@pitur:

Obrat bo v krožnem pri gostišču Čargasmeh

... tudi tega ni!  kaže jezik

dve leti nazaj je bil obrat na enem parkir placu ob cesti od ene privat ferme,tko nekak se spomnim

Truplo 24.04.2013 07:15
@chepson:
@Truplo:
@pitur:

Obrat bo v krožnem pri gostišču Čargasmeh

... tudi tega ni!  kaže jezik

dve leti nazaj je bil obrat na enem parkir placu ob cesti od ene privat ferme,tko nekak se spomnim

Saj ne, da se vmešavam, ampak tisti link ne dela in praktično nič ne vem več, kot vi tukaj.

 

Kje bo potekala proga? Mi Prekmurci Sebaščanu pravimo vrhu oz. cerkvi v Pečarovcih. Tam okoli se dajo voziti čudoviti krogi, so vzponi, tako da ne vem.

 

Tam seveda ni nobene šole, razen kakšne stare sto let, to morda drži, ne vem več. Zdaj, Sebaščan oz. Pečarovci in krožišče pri Čardi (ne Čargi - malo sem se hecal, ne vzeti pripombe resno) je mislim da eno 10 km stran, je pa to na cesti Sobota - Hodoš in dvomim, da bo kdo zaprl cesto? Tudi, ker če se to zapre, se zapre tudi cesta Sobota - Lendava/Dolga vas?

 

Sicer pa verjetno dečki iz Tropovec vejo več?

 

Ker sem se lani dobro opremil za "mobilno" fotografiranje, me prav tako zanima, če bom imel čas, da bi malo pofotkal zadeve in se začel končno tudi "trenirati" z novim objektivom. Ni vseeno, če se motaš pri športu z 50 mm objektivom ali 200 mm!!!

jetam 24.04.2013 07:56

Štart dirke bo tam kot predlansko in lansko leto, torej v Sebeščanu pri cerki na vrhu hriba. Kronometer nato poteka samo naravnost. Obrat je na istem mestu kot predlansko leto. Tako kot je Chepson napiso na enem izmed park placov.

Zraven prilagam še par fotografij iz predlanskega leta, da se bo bolj natančno videlo kje je obrat( upam, da mi osebe, ki so na sliki ne bodo preveč zamerile).

 



uploaded



uploaded



uploaded



uploaded




Truplo 24.04.2013 08:13

Aha, torej pri Marofu?

jetam 24.04.2013 08:16

Ok se bom potrudil.

Proga poteka od cerkve po hribu navzdol. Potem pa samo naravnost proti Marofu( se mi zdi, da se pravi marof). Greš malce dalje od marofa in potem najdeš to parkirišče kje je obrat.

 

Upam, da se kasneje oglasita Žiga ali Uroš, ki bolje poznanta tiste kraje in bolj natančno razložita.

jetam 24.04.2013 08:17

Ja Truplo pri Marufu. Si me malo prehitel :D

Truplo 24.04.2013 08:19
@jetam:

Ja Truplo pri Marufu. Si me malo prehitel :D

... ni mi bilo jasno, kje v Pečarovcih je ta "ogromna" stavba... potem pa mi je "sinilo, da se praga odvija enostavno proti Mačkovcem in nazaj in da ni nekega naravnega kroga.

 

Če bom in verjetno bom kaj lomastil tam okrog s trekingom bom malo bolje poslikal celotni Marof (to je v bistvu obnoveljena graščina z vinsko kletjo), da se bo bolje videlo, kaj je v bistvu to.

jetam 24.04.2013 08:21

Iz slik se res ne vidi dobro. Žal drugih nisem našel.

Nekega naravnega kroga res ni ker se vse odvija po isti cesti.

 

Truplo 24.04.2013 08:25
@jetam:

Iz slik se res ne vidi dobro. Žal drugih nisem našel.

Nekega naravnega kroga res ni ker se vse odvija po isti cesti.

 

... sem ti odpisal na zasebna sporočila. Jaz sem enostavno mislil, da se vozi krog, kateri bi se lahko v Pečarovcih in malo širše do Marofa, Prosečke vasi naredil kot iz sanj, bi rekli. Tam ni slabo trenirati hribov. Na kratki razdalji imaš pet, šest solidno strmih klancev, sicer so krajši, pa vseeno.

chepson 24.04.2013 08:33
@Truplo:
@jetam:

Iz slik se res ne vidi dobro. Žal drugih nisem našel.

Nekega naravnega kroga res ni ker se vse odvija po isti cesti.

 

... sem ti odpisal na zasebna sporočila. Jaz sem enostavno mislil, da se vozi krog, kateri bi se lahko v Pečarovcih in malo širše do Marofa, Prosečke vasi naredil kot iz sanj, bi rekli. Tam ni slabo trenirati hribov. Na kratki razdalji imaš pet, šest solidno strmih klancev, sicer so krajši, pa vseeno.

v mislih sem imel ravno to parkirišče,vozil se je po isti cesti gor in dol

RenatoI 24.04.2013 08:45

@Truplo saj se nebo vozil gorski kronometer :)

 

Je pa na Youtube tudi video proge, ampak je obrat na parkirišču pri Marofue (pri 4:00 na videu) se vidi na levi strani. Torej je obrat malo prej kot leta 2011 in ne pri križišču.

 

 

 

LP

bigD 24.04.2013 09:10

Mogoče smo res malo nejasni in tudi razpis, ki bi moral biti na strani KZS že od 1.4. je bil tam dodan šele 18.4. po izrecni grožnji....
Štart je na trgu sv.Sebeščana- pri cerkvi v Pečarovcih. Pelje se mimo pokopališča v smeri Marof kjer je tudi na parkirišču pred vinsko kletjo obrat. Obrat je dovolj širok za vse udeležence. Nato vožnja nazaj do štarta kjer določene kategorije obračajo na tgu in gredo še v drug krog. Tudi na trgu bomo poskusili narediti dovolj prostora za lep obrat.
Prijave in podelitev bodo letos v prostorih malonogometnega kluba Pečarovci, oddaljeno vsega 300 metrov od štarta. Parkiranje bo dovoljeno nekaj nižje od omenjenega igrišča, sicer pa bo trg zaprt in celotna proga prav tako.
Po predprijavah bo udeležba nekje taka kot je običajna za kokošečjo glavo. Se bomo potrudili, da boste tisti ki boste prišli k nam zadovoljni.
O kolesarskem vikendu- govor o njem je bil v nekem drugem forumu. Zelo težko se bo zmenit. Oba tropovska kluba sta imela tako željo, pa bi bil dogovor o tem verjetno potreben čez zimo in na rangu KZS. KK Tropovci bi vsekakor želeli zraven kategorij iz OMR še kategorije iz OCK- dečke in mladince.
Se vidimo.



 






IZO 24.04.2013 09:32


Ja, sem imel v mislih to parkirišče! Ne vem pa od kod mi prepričanje, da je ta objekt šola...se opravičujem, če sem koga zavedel!
Hvala za info! 

jetam 24.04.2013 09:33

Je neka šola. Sem tudi jaz to slišal.

Truplo 24.04.2013 09:36
@IZO:


Ja, sem imel v mislih to parkirišče! Ne vem pa od kod mi prepričanje, da je ta objekt šola...se opravičujem, če sem koga zavedel!
Hvala za info! 

... ni tako problem, da si mislil, da je šola, mene je bolj begalo, da ni bil naveden kraj. Seveda ti tega verjetno ne veš, ampak Marof je lahko kar napišemo, v Mačkovcih. Če se kdo tam giblje, to je v neposredni bližini dirkališča za motocross. Ker zgradba kar "štrli" iz nekega povprečja zgradb je čisto normalno, da si pomislil, da je morda šola. Potem je bil tudi problem, da je nekdo napisal, da je obrat na krožišču pri "čargi", je pa ta beseda podobna gostišču Čarda v Martjancih, kjer pa je res pravo krožišče.

 

Ampak, saj pišemo vse dobronamerno, tema pa se drži na vrhu, kar je tudi zelo pomembno!

Jurcek8 24.04.2013 09:43

Se opravičujem že v naprej, ampak bi še enkrat vprašal ali je obrat tako kot si rekel (Renatol) pri 4:00 ali pri 4:08 (na drugem parkirišču); po slikah sodeč, ki jih je jetam posredoval se mi zdi tam bolj verjetno.

Truplo 24.04.2013 13:15

... še enkrat sem kliknil... nobenega razpisa ni moč videti? Kdaj, ta vikend vemo (sobota ali nedelja?), kdaj ne vemo, kako prav tako ravno ne vemo???

jetam 24.04.2013 13:38

Razpis je na KZS. Tisti od Žige žal ni vredu. Upam, da bo ta vredu.

www.kolesarska-zveza.si/files /04_omr/Tekmovanja/2013-Razpis i/2013-04-28-Kronometer_Sebesc an/razpis.pdf

lp

jetam 24.04.2013 14:01

kktropovci.si/index.php/dogod ki/4/event_details

Tu je še link iz spletne strani, če koga zanima kako bodo potekali štarti.

lp

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI