Kolesarski dresi spletna trgovina

Domov > Forum > Kolesarski dresi spletna trgovina

Kolesarski dresi spletna trgovina

SORTIRAJ PO:
cigi111 06.05.2013 17:33

Zdravo!  Zanima me če je že kdo kupoval na www.kolesarskidresi.com?
Vaša mnenja in izkušnje ?

lpnagubano čelo

superh1k 07.05.2013 09:09

google translate ;)

Cheers 

guki 07.05.2013 11:04

Ta Kitajc je falil. Misli, da je Slovenija = Luksemburg.

darre 07.05.2013 11:25

mal so dragi

deannn 07.05.2013 11:32

Imajo kje kak size guide? Ne najdem nikjer na strani, ne bi ravno kupil premajhen-prevelik dres :)

SamoM 07.05.2013 11:36

Cene duple kot pri Nsimo :)

Jastreb 07.05.2013 11:44

kolikor sem videl so cene za komplet (majica + hlače).

če pa ima Nsimo to za pol cene, potem pa mu vsaka čast.

od zu je kdo naročeval? izkušnje?

www.cyclingdeal.com/

deannn 07.05.2013 11:50

sicer pa..koliko je pa "stara" tale spletna stran? zanimivo da je nisem zasledil že prej, je to kaj novega? glede na to, da tudi ni nikjer nobenih podatkov kdo je "lastnik" :)

Jastreb 07.05.2013 12:00
@deannn:

sicer pa..koliko je pa "stara" tale spletna stran? zanimivo da je nisem zasledil že prej, je to kaj novega? glede na to, da tudi ni nikjer nobenih podatkov kdo je "lastnik" :)

govoriš za www.cyclingdeal.com/ ???

jaz jo poznam že kakšne 3-4 leta. ampak še nisem nikoli nič naročil.

deannn 07.05.2013 12:06

ne ne..govorim za www.kolesarskidresi.com ;)

cyclingdeal.com pa poznam, ampak tudi nisem še nič naročal, imajo pa super cene. če ima kdo kako izkušnjo naj se javi.

Chang 07.05.2013 14:28
Maillot_Jaune 07.05.2013 17:11

A je taka razlika v ceni, da je vredno riskirati in ne kupiti pri preverjenih trgovinah?

Jastreb 07.05.2013 17:37

katere so pa preverjene in ugodne?

iz kitajske dobiš  majico + hlačke pro tour ekipe za cca 60eur, pri nas je tak komplet 200eur +

gregor2 07.05.2013 17:43

A dresa sta popolnoma enaka? Ker dres za 200+€ se nosi precej drugače kot dres za 60€. To ne velja za drese, ki jih je nekdo naročil iz kitajske za 60€, potem pa jih preprodaja za 200€. Govorim o pravih dresih npr. Assos, Santini, Castelli, Nalini, Rapha itd.

Obstajajo pa tudi domači proizvajalci dresov (Banem, Žolna, Toper), ki so verjetno po kvaliteti boljši od teh kitajskih za 60€.

Jastreb 07.05.2013 18:10

sam nimam izkušenj, da bi lahko primerjal dres za 200eur + in dres za 60eur.

ampak za v razmislek.... Iphone, ki se pri nas prodaja po vrtoglavih cenah je pravtako izdelan na kitajskem za drobiž v neki bedni fabriki, kjer delavci delajo v nemogočih razmerah. to je bilo možno prebrati v večih medijih.

ne vem zakaj bi naj bil nek izdelek manj kvaliteten, če se prodaja za manjšo ceno? pri nas je znano, da imajo prodajalci in uvozniki ogrmne marže, če pa kupiš iz kitajske pa to vse odpade.

original izdelke, ki jih prodajajo v SLO so izdelani na kitajskem praktično zastonj, tako da bi po tej logiki morali biti "ponaredki" izdelani iz materiali, ki stane 0eur :)

1x sem govoril  z enim tipom iz hervisa, ki mi je povedal, da nek model copat, ki ga prodajajo za 120eur nabavijo za 20eur.

Maratonac 07.05.2013 18:49

Za 60 € dobiš komplet dres z naramnicami in dolgim zipom ,  nogavčke, rokavčke in rokavice.

www.aliexpress.com/wholesale? SearchText=VACANSOLEIL &CatId=0 &page=2

gregor2 30.05.2013 23:20
@Jastreb:

sam nimam izkušenj, da bi lahko primerjal dres za 200eur + in dres za 60eur.

ampak za v razmislek.... Iphone, ki se pri nas prodaja po vrtoglavih cenah je pravtako izdelan na kitajskem za drobiž v neki bedni fabriki, kjer delavci delajo v nemogočih razmerah. to je bilo možno prebrati v večih medijih.

ne vem zakaj bi naj bil nek izdelek manj kvaliteten, če se prodaja za manjšo ceno? pri nas je znano, da imajo prodajalci in uvozniki ogrmne marže, če pa kupiš iz kitajske pa to vse odpade.

original izdelke, ki jih prodajajo v SLO so izdelani na kitajskem praktično zastonj, tako da bi po tej logiki morali biti "ponaredki" izdelani iz materiali, ki stane 0eur :)

1x sem govoril  z enim tipom iz hervisa, ki mi je povedal, da nek model copat, ki ga prodajajo za 120eur nabavijo za 20eur.

Malce pozno, ampak vseeno.

Jaz imam izkušnje in ti povem da niso enaki. Z enim 8 ur vožnje na kolesu brez dežav, z drugim na enakem sedežu čudiš neudobje po slabih dveh urah (ni iz Kitajske, je samo nižje kvalitete). Seveda te samo zdrava pamet zavaruje pred tem, da ne plačaš za nekvaliteten "Kitajski" dres 200€, kar pa še ne pomeni, da so vsi dresi za 200€ tako dragi izključno zaradi tega, ker so vmes trgovci. Majhen delež višje cene prispeva tudi razvoj in pa kontrola kvalitete. Velik delež zvišanja pa je, ker lahko dvignejo ceno, ker obstamo tudi ljudje, ki cenimo kvaliteto ter smo za njo pripravljeni tudi plačati.

A 150 milijonov dolarjev za razvoj Iphone-a so vložili Kitajci? E=mc2 je tudi enačba, katero lahko razumeš in osvojiš naprimer v 10ih urah, pa te to ne naredi tako pametnega, kot je bil Einstein, ki je za njo porabil 10 let. Ne plačuješ vedno samo materiala in same izdelave. Plačati moraš tudi tiste, ki so se ukvarjali z razvojem. 

Dresi slovenskih proizvajlacev so večinoma narejeni v Sloveniji. Zato se jim tudi reče proizvajalci. Da se ga dobiti tudi za veliko manjo kot 200€. Bližje tem Kitajskim cenam, kot pa ostalim. Mimogrede, Assos med drugimi šivajo tudi Slovecni in Slovenke, ne pa Kitajci, da ne boš mislil da nosiš dres, ki so ga naredili isti ljudje.   

Če ti dresi iz nižjega cenovnega ranga ustrezajo in zadostijo tvojim potrebam je to super, boš prihranil na dresih. Prosim pa te da ne zavajaš bralcev, da so dresi enaki oz. da med njimi ni razlik, razen v tem, da zaslužijo trgovci. 

picek.petelin 31.05.2013 06:26

gregor2: odlično povedano

jastreb: s trgovcem v hervisu sem govoril najmanj 50x

Olimpicus 15.07.2013 20:54

Naročil sem dres preko alliexspres pa me zanima če kdo kaj ve koliko časa traja dostava in kakšno kakovost lahko pričakujem?

baktiv 15.07.2013 22:04

tut js bom verjetno nabavu prek te spletne trgovine dres, samo da bo zimski. poročaj kvaliteto in koliko časa boš čakal na paket...lp

treek 15.07.2013 22:26
@Olimpicus:

Naročil sem dres preko alliexspres pa me zanima če kdo kaj ve koliko časa traja dostava in kakšno kakovost lahko pričakujem?

čaka se približno en mesec, dres pa je za ta denar izredno kvaliteten

wiseBoy 15.07.2013 22:59
@gregor2:

A dresa sta popolnoma enaka? Ker dres za 200+€ se nosi precej drugače kot dres za 60€. To ne velja za drese, ki jih je nekdo naročil iz kitajske za 60€, potem pa jih preprodaja za 200€. Govorim o pravih dresih npr. Assos, Santini, Castelli, Nalini, Rapha itd.

Obstajajo pa tudi domači proizvajalci dresov (Banem, Žolna, Toper), ki so verjetno po kvaliteti boljši od teh kitajskih za 60€.

beseda proizvajalec pomeni narest dres iz "nule" in ne naročit nepotiskane kitajske drese in jih potiskati po kupčevi želji...vsaj za enega iz seznama lahko to rečem.

Jest imam original Castelli via Italy ter "Kitajca" in razen malo boljšega vložka v hlačah in malce bolj oprijetega dresa na rokah (oz. ramah) ne vem kje je razlika. Za navadne smrtnike je material isti, lahko pa počakaš, da pride novi zloglasni dres od GarminSharpa na tržišče nasmeh ...

Kupuj kar ti bolj paše oz. če se boš bolj počutil na kolesu, če boš dal za "original 200€" pač daj.

Zasledovalec 15.07.2013 23:04
@Olimpicus:

To bi moral vprašat prej ko si naročil. Če dobiš negativne odgovore se boš zjokal prej ko dobiš dres.

Malo za šalo malo za res, vseeno dobiš svoj dresv zadregi.

R0k 16.07.2013 08:35

Jst sm naroču kratek komplet na www.zorromall.com za 35€ (carine ni blo nič, ker pač znajo pošiljat stvari za razliko od nekaterih smeh ), dres je super, lepo oprijet mi je in tiste mere na strani res držijo v nulo. Mislim, da se zej selijo na www.zorro-cycling.com, če bo kdo naroču majo Paypal in se ti ni treba zejbavat s karticam... so pa tut ažurni glede odgovarjanja na mail.

Stelvio 24.07.2013 14:29

samo ne bit potem presenečeni, če se naša Carina enkrat prebudi in začne izvajat zakon, ki seveda določa, da teh ponaredkov sploh ne smeš uvozit v EU in jih bo morala uničit..

čimdlje 24.07.2013 15:48

pojdi na aliexpress.com tam imaš glede dresov super cene 100%dobava in brez poštnine,samo rok dobave je do 60 dni in nobene carine dresov od vseh kolesarskih ekip na kolesarskih tourih in še drugi.vredno ogleda in naročila.dresi od 15 eur pa naprej.materiali isti kot prinas sem se pozanimal pri naših proizvajalcih.ne moreš verjet kako so naši dragi ista roba trikratno dražja.za isti logotip.plačila preko paypala.dobiš odgovor glede kdaj je poslano

Janja 24.07.2013 16:46

aliexpress.com   Kako se plača prek Paypala?

čimdlje 24.07.2013 20:17
@janja:

aliexpress.com   Kako se plača prek Paypala?

ja jaz dam frendu pa pol to on uštima,ker obvaduje to

cky2k 24.07.2013 20:51

Ni kaj obvladat. Pri checkoutu maš plačilno opcijo paypal, klikneš, te pripelje do log in strani od Paypala, se vpišeš, pregledaš podatke ins tisneš Pay now. To je vsa umetnost. Seveda pa moreš prej met ustvarjen račun na Paypalu in na njega povezano kreditno ali debetno kartico. Tudi to je zelo lahko storiti.

1 2
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI