Brisanje poti v BIKEMAP.NET

Domov > Forum > Brisanje poti v BIKEMAP.NET

Brisanje poti v BIKEMAP.NET

SORTIRAJ PO:
PrinceUD 18.05.2013 11:05

Ali ve kdo, če in kako, se izbriše pot, ki si jo sam ustvaril v "Bikemapu" ?

daks 23.05.2013 05:47

Zaenkrat se se ne da...

SODROVC 23.05.2013 21:01

Izbrano turo lahko počistiš tako, da v meniju "Edit Route" brišeš sled. Nato na desni strani v okencih izbrišeš vse podatke in pustiš morda le piko (.), nato shraniš (Save route). Če nočeš, da je javno objavljena, pa v kvadratku levo klikneš "This is a private route".

Je pa prenovljena stran, nedolgo tega.

zmaj24 23.05.2013 21:27

To je noro, kaj so naredil s tem Bikemapom med prenovo (baje še poteka, ampak to je po moje samo izgovor za popolen debakel). To je zagotovo ena slabših nadgradenj, kar sem jih videl. Ubistvu škoda, ker meni se je zadeva dopadla in sem jo redno uporabljal (zdaj se pa še prijavit ne morem).

Maratonac 23.05.2013 22:15

Jaz zdaj še naložit ne morem nove , kaj šele , da bi stare brisal.

 

bayern89 24.05.2013 12:26

tota beta verzija bikemapa je za en k****...cisto so unicli vse ne da se naredit nove poti pa nic...katastrofa

KoloJeZakon 26.05.2013 09:32

Res je. Z beta verzijo so se prenaglili in zamenjali prej dobro delujočo starejšo verzijo. Pisal sem jim tudi v zvezi s snemanjem poti. Namreč aplikacija na I-Phone lahko progo tudi snema (kot Endomondo, Sports tracker, Runtastic), tista na Androidu pa ne. Odgovorili so, da delajo na tem...

Kot delajo tudi na vseh ostalih prenekaterih bug-ih: brisanje poti ni mogoče, ko želiš editirati pot, ti izbriše vse že prej umeščene POI-e, preprostega search-a tudi po lastnih poteh ni itd.

Verjamem, da bodo pohiteli, saj je vedno več tudi konkurence in ravno takšni zastoji nas ponavadi prepričajo, da se nam da poglobiti v kaj drugega... Npr. ridewithgps.com.

presna 26.05.2013 09:46

Ja tale stran jim je kr konkurenčna, pa precej točna.

 bikeroutetoaster.com/Course.a spx

pero-si 26.05.2013 10:07
@presna:

Ja tale stran jim je kr konkurenčna, pa precej točna.

 bikeroutetoaster.com/Course.a spx

in nikoli ne zataji pri kreiranju profila terena, pa še podpira izvoz v tcx formatu.

KoloJeZakon 26.05.2013 10:32

Tega sem našel: mapmyride. Kot kaže, je združeno dvoje v enem - omogoča snemanje poti (aplikacija Android) in izrisovanje poti (preko browserja). Pod obojim se pojaviš z istim uporabniškim imenom in ni potrebno uvažati, izvažati ali drugače prenašati gpx-ov, da bi mu lahko sledili ali si ga ogledali po odpeljani turi. Ostale aplikacije so običajno zgolj za izrisovanje ali zgolj za snemanje.

gijoto 26.05.2013 12:00
@presna:

Ja tale stran jim je kr konkurenčna, pa precej točna.

 bikeroutetoaster.com/Course.a spx

mene zanima kje nastaviš da ti kilometre kaže ko rišeš pot

pero-si 26.05.2013 12:06
@gijoto:
@presna:

Ja tale stran jim je kr konkurenčna, pa precej točna.

 bikeroutetoaster.com/Course.a spx

mene zanima kje nastaviš da ti kilometre kaže ko rišeš pot

Klikneš na zavihek "Summary" pa vse ti napiše

gijoto 26.05.2013 13:04

superca hvala

 

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI