Zaščita koles v kleti

Domov > Forum > Zaščita koles v kleti

Zaščita koles v kleti

SORTIRAJ PO:
cumpek 21.06.2013 09:31

Živjo,

 

nabavil sem dražje kolo, nimam pa možnosti ga spravljati v stanovanju v zadregi. Ostane klet pod ključem. Zdaj možnost imam karkoli pritrditi na steno, dat okoli tega konkretno ključavnico in verigo (kilogrami, velikost ni pomembno) in tako zakleniti kolo. Si je kdo kaj takega naredil? Kako imate ostali zaščitena kolesa?

programer 21.06.2013 09:43

Pa še dobro je pritrditi kakšno elektronsko zadevo. V smislu alarm, itd...

fuego 21.06.2013 10:27

Odvisno kje živiš... jaz ga imam na balkonu so mi pred leti že ukradl kolo iz zaklenjene kleti.

Drugače pa najbolj zavarovat stanovanje pa maš zavarovano tudi klet, vendar mislim, da samo do 1200€.

ZZZ 21.06.2013 10:53

Chuck Norris varianta, dobiš v Orbei v LJ

 

www.mojalbum.com/drofenik/krv se/foto/20873696

image

 

Če želiš še več, pa potrebuješ "vunbacača" v kleti.

an_že 21.06.2013 11:27
@cumpek:

Živjo,

 

nabavil sem dražje kolo, nimam pa možnosti ga spravljati v stanovanju v zadregi. Ostane klet pod ključem. Zdaj možnost imam karkoli pritrditi na steno, dat okoli tega konkretno ključavnico in verigo (kilogrami, velikost ni pomembno) in tako zakleniti kolo. Si je kdo kaj takega naredil? Kako imate ostali zaščitena kolesa?

Nimaš niti ene stene fraj??
www.theknifeandsaw.com/KSItem Detail.php?PC=2 &II=2

mastif 21.06.2013 12:06

V kleti imam sam...

www.vrataval.si

Zaenkrat zadovoljen;) 

cumpek 21.06.2013 13:43
@ZZZ:

Chuck Norris varianta, dobiš v Orbei v LJ

 

www.mojalbum.com/drofenik/krv se/foto/20873696

image

 

Če želiš še več, pa potrebuješ "vunbacača" v kleti.

 

Neki takšnega bo treba ja - raje še kaj močnejšega - v kleti imam med policami tudi fleksarco in električno vtičnico :( - zato bo tole premalo + rabim še neko hudo sidro za v steno - ki bo preprečevalo, da bi kr zaklenjenega odpeljal.

 

 

@an_že:
Nimaš niti ene stene fraj??
www.theknifeandsaw.com/KSItem Detail.php?PC=2 &II=2

 

Imam celo sobo frej a je ogenj v strehi... 

 

Protivlomna vrata mi pa ne bodo pomagala, ker je klet za vsakega v bistvu iz lesenih lat in ne zidana s pravimi vrati.

n3o 21.06.2013 14:13

v tako kelt iz samih lat...NIKAKOR NITI POD RAZNO!!!!!....pr nas v lj so iz zaklejene zidane kleti vkrali kolo - dražje....še pred tem so pa s pajserjem vrgli dol 100kg vrata...tko da stanovanje oz balkon!!!

cabrio 21.06.2013 20:09

Zavarovanje kleti pri nategovalnici mislim da je v takem primeru obvezno.

kosmata_noga 21.06.2013 20:55
@cumpek:
@ZZZ:

Chuck Norris varianta, dobiš v Orbei v LJ

 

www.mojalbum.com/drofenik/krv se/foto/20873696

image

 

Če želiš še več, pa potrebuješ "vunbacača" v kleti.

 

Neki takšnega bo treba ja - raje še kaj močnejšega - v kleti imam med policami tudi fleksarco in električno vtičnico :( - zato bo tole premalo + rabim še neko hudo sidro za v steno - ki bo preprečevalo, da bi kr zaklenjenega odpeljal.

 

 

@an_že:
Nimaš niti ene stene fraj??
www.theknifeandsaw.com/KSItem Detail.php?PC=2 &II=2

 

Imam celo sobo frej a je ogenj v strehi... 

 

Protivlomna vrata mi pa ne bodo pomagala, ker je klet za vsakega v bistvu iz lesenih lat in ne zidana s pravimi vrati.

če boljša polovica ne razume koles predlagam izselitev nje in kolo v spalnico. :D

mastif 21.06.2013 21:03
@cumpek:
@ZZZ:

Chuck Norris varianta, dobiš v Orbei v LJ

 

www.mojalbum.com/drofenik/krv se/foto/20873696

image

 

Če želiš še več, pa potrebuješ "vunbacača" v kleti.

 

Neki takšnega bo treba ja - raje še kaj močnejšega - v kleti imam med policami tudi fleksarco in električno vtičnico :( - zato bo tole premalo + rabim še neko hudo sidro za v steno - ki bo preprečevalo, da bi kr zaklenjenega odpeljal.

 

 

@an_že:
Nimaš niti ene stene fraj??
www.theknifeandsaw.com/KSItem Detail.php?PC=2 &II=2

 

Imam celo sobo frej a je ogenj v strehi... 

 

Protivlomna vrata mi pa ne bodo pomagala, ker je klet za vsakega v bistvu iz lesenih lat in ne zidana s pravimi vrati.

Če je klet iz lesenih lat, ti ostane le stanovanje ali balkon. V tako klet jaz ne bi spravljal nič, razen stare ropotije in prahu...

Berlingo 21.06.2013 22:24
@ZZZ:

Chuck Norris varianta, dobiš v Orbei v LJ

 

www.mojalbum.com/drofenik/krv se/foto/20873696

image

 

Če želiš še več, pa potrebuješ "vunbacača" v kleti.


Abus je super. Bil. Do pred nekaj dni nazaj, ko so sinu sunli MTB priklenjen z Abus steel O flex ključavnico k železni ograji.

Premer 25 mm, Teža: 1,6 kg
www.abus.com/eng/Mobile-Secur ity/Quad-ATV-Snowmobil/Steel-O -Flex/Steel-O-Flex-950/(varian t)/05130

Abus je sigurno dober, ampak če se odločijo da ti bicikel sunejo, ti ga bodo sunli.

tomyboy2 21.06.2013 23:10

 

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI