35. kolesarski maraton okoli pohorja

Domov > Forum > 35. kolesarski maraton okoli pohorja

35. kolesarski maraton okoli pohorja

SORTIRAJ PO:
kerezi 23.06.2013 07:26

na 150 km se bo meril čas s čipi...

Tradicionalni turistično-rekreativni kolesarski maraton okoli Pohorja, ki ga posvečamo junaško padlemu Pohorskemu bataljonu, izkoristite kot priložnost za rekreacijo, izlet in druženje na kolesu.

Uživajte v kolesarjenju, spoznavajte lepote ob progah, s svojim vzgledom pa spodbujajte in motivirajte mlade kolesarje, ki so na takšni rekreativni prireditvi prvič. Za dolžino proge se lahko odločite sami: izbirajte med 150, 70, 50 in 30 km.

uros21 23.06.2013 07:36
koliko ljudi pricakujete na 150km? je edini (rekreativni) start mozen iz mb?
lp uros
Mikeyeatworld 23.06.2013 11:26

Kolko časa rabijo najhitrejši za 150km...?

Colibri 23.06.2013 12:06
@Mikeyeatworld:

Kolko časa rabijo najhitrejši za 150km...?

Dobre 4 ure že

Maj_ex 23.06.2013 15:00
3:50 sem videl čas na lastne oči, vem pa, da je bilo kar nekaj hitrejših ...
bayern89 23.06.2013 17:03

iskreno se mi ideja merjenja casa na pohorskem maratonu s cipi ne dopade ker se potem hitro rekreativni maraton sprevrze v divjanje pa zivcnost med biciklisti...kot da ni dovolj norcev ze na franji...skoda...

Colibri 23.06.2013 17:56
@bayern89:

iskreno se mi ideja merjenja casa na pohorskem maratonu s cipi ne dopade ker se potem hitro rekreativni maraton sprevrze v divjanje pa zivcnost med biciklisti...kot da ni dovolj norcev ze na franji...skoda...

ja  pol pa je to naenkrat turistično rekreativna dirka

ran-ali ltd 23.06.2013 18:09

lahko izbirate med:

50km,70km rekreativno (postajanke-cajanke, uzivanje ob pogledih trase itd...)

150km merjenje časa (amaterska rekreativna dirka)

Vsak se lahko sam odloci ali zeli meritev ali ne. Moznost izbire torej.

Ce nekdo ne zeli meritev, tudi ne vidim razloga zakaj ga moti guzvanje spredaj, ki sicer tudi mene moti, in preprosto starta zadaj, saj ga tako ali tako cas ne zanima ne.

Lp

ran-ali ltd 23.06.2013 18:24

aja se to...

bezno sem vceraj slisal na 24ur vreme, je oni nasmejani novinar vremenar napovedal lepo vreme za maraton okoli pohorja, kar nisem mogel verjet usesom, da prav slisim.

super da 24ur kaksno mariborsko prireditev malo z reklamira.

cestitke:)

pinjo73 24.06.2013 16:45
@bayern89:

Mislim, da za pohorski maraton ne bi škodilo malo "experimentiranja" s čipi.

Za Franjo pa bi bilo tako boljše, da bi organizator "vrgel ven" to prireditev iz točkovanja ALPE ADRIA TOUR  in ukinitev čipov oz. uradnega merjenja časa.
In to vsaj za nekaj let, dokler se ne bi nekatere razgrete glave ohladile. 

LukecKukec 24.06.2013 17:21
@Colibri:
@bayern89:

ja  pol pa je to naenkrat turistično rekreativna dirka

Če bi rad dirkal imaš možnost licence pri KZS in od tam naprej. Ne vem kaj bi vedno eni radi, da se navaden maraton sprevrže v dirko.

kerezi 25.06.2013 14:57

"Old boysi" gredo končno malo v korak s časom... se bojim, da so že veliko zamudili in tole merjenje časov je ena izmed njihovih edinih boljših potez. Potruditi bi se morali še z oglaševanjem, zglednejšo spletno stranjo, iskanje povezav in navezav zdrugimi kolesarskimi klubi in društvi (tudi avstrijskih, ki so blizu MB-ja)... Dosti ljudi sploh ne ve za ta maraton, tisti, ki so pa prišli enkrat se ne vračajo radi. Čemu je tako? Brez nič ni nič. in škoda, ker je trasa res lepa, zanimiva, dolžini ustrezno zahtevna... vse dobro jim želim in letos pridem pogledat, če se je v teh letih že kaj spremenilo na bolje. Pogrešali smo predvsem okrepne postaje, signalizacijo, obveščenost, označenost okrepnih postaj na zemljevidu itd...

migaj 29.06.2013 23:28

Bila z boljšo polovico odpeljala 75km seveda relativno počasi -zelo lepa idilična proga.

Označbe v krožišču mislim, da so v Rušah manjkale, smo se vozili nazaj, ker je bila cesta zaprta oz v delu.

A jo zna bolje narisati to drugo pprogo na:

www.bikemap.net/sl/route/2206 723-proga2-70/?newly_saved=tru e

brantrs 29.06.2013 23:38

Nič novega.Še slabše kot prejšnja leta.

bayern89 30.06.2013 10:52

ve kdo mogoce kje bi se vidle slike ko jih je en stric tam na bregu pred tepanjami naredo? :)

Mikeyeatworld 30.06.2013 13:30

Dobra organizacija. Ta varianta z čipi se mi zdi dobra, da maratonu pridih tekmovalnosti ;) 80% maratona je mela naša grupa spremstvo in ˝zaporo ceste˝..slo je gladko skozi vsa križišča. Če pa je kdo sam ostal in ni poznal trase pa bog pomagaj, ker ni bilo nobene označbe :))

Colibri 30.06.2013 13:43

ja tušeki so pa močni letos,3:35,14 čas prvega,neverjetno

koksi 01.07.2013 11:47

no v glavni grupi je od tušev bil samo Tekavec ki je kita!:)-vsaka mu čast!!! in nas je potegnil do MB.

ran-ali ltd 01.07.2013 13:58

super je blo, rezultati so ze od vceraj gor...
www.timingljubljana.si/rezult ati.aspx?idTekme=2329 &tip=B &disc=M &embed=

Maj_ex 01.07.2013 15:17

povprecna pa je.
paniagua?smeh

uros 01.07.2013 17:33

razočarali ste me, tam kjer se je potrebno prvo potruditi in sicer na področju varnosti, predvsem v Mariboru...

1
Zadnji komentarji v kategoriji "TEKMOVANJA"
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI