PowerTap

Domov > Forum > PowerTap

PowerTap

SORTIRAJ PO:
energy 18.09.2013 18:05

Z veseljem sporočamo, da je priznano znamko merilcev moči, PowerTap, od sedaj možno dobiti tudi v Sloveniji.
Trgovina Energija, iz Domžal, je zastopnik za to znamko v Sloveniji od letošnjega septembra naprej.

Na naši spletni so že vidni nekateri izdelki, ki pa so še v dostavi in jih pričakujemo v sredini oktobra. Na voljo so že testni merilci letošnjega modela.
Omeniti velja znižano ceno PowerTap merilcev, ki se po novem začne pri 789,00eur
PowerTap na Energijabikes.com:  www.energijabikes.com/powerta p

Za marsikoga bo zanimiva opcija najema merilca PowerTap, ki ga naprimer lahko najameta za 3 mesece zgolj za 200,00eur.
Da se še bolj približamo uporabnikovim željam, bomo omogočili tudi odkup merilca po končanem najemu, pri čemer pa bomo od končne cene odšteli kompletni znesek, ki je že bil plačan za najem.
Za več informacij o tej ponudbi:  www.energijabikes.com/dodatna -oprema/powertap/powertap-naje m-merilca-moci

image

Stelvio 18.09.2013 20:01

to boste dajali v najem samo pesto ali boste imeli spleten kak obroč? možnost izbire račne?

 

energy 19.09.2013 14:35

Živjo,

za najem bodo na voljo obroči, torej cel sestavljen set (zadnji).
Račna je zamenljiva tako, da ni problem. Seveda dobiš v najem s takšno račno, ki jo potrebuješ...

lp 

GEPARD_9502 19.09.2013 15:02
Tole je pa super ideja, stestiraš in odkupiš
kenz76 19.09.2013 16:11

POHVALNO! Sploh tole z najemom je odlična ideja. 

energy 19.09.2013 19:53

Živ,

ja, tudi nam je jasno, da je zadeva, kot je power meter, malo specifična. Težko obrazložiš človeku, da je vredno dati 800 eur za nekaj, kar mu bo kazalo s kakšno močjo pritiska na pedala. Da ne govorimo o metrih, ki so preko 1500 eur, saj je PowerTap še med najugodnejšimi.
Na ta način lahko vsak preizkusi v čem je prednost takega načina treninga. Še skoraj vsak, ki je kdaj treniral z merilcem moči, se strinja, da ko enkrat vidiš kaj pomenijo WATTi, težko preklopiš nazaj na trening z le pulzmetrom.
V končni fazi, če že vsak pri sebi pomisli, je pulz odraz tega kar si že naredil, ne pa tega kar počneš v danem trenutku. Tako praktično nimaš podatka o tem kaj resnično počneš tisti moment-
Človek je lahko presenečen nad tem kako različni so podatki o moči v primerjavi z občutki in pulzom...  ravno to pa bi radi predstavili strankam tako, da se naučijo na lastnih izkušnjah, pa jim niti ni nujno nabaviti power metra...

Darkec 20.09.2013 14:14

Pozdravljeni,

a se da pri vas montirati powertap merilec moči v poljubne obročnike? Nudite tudi to storitev Koliko bi pa to stalo?

Hvala

StaraKost 20.09.2013 15:04

Mislim, da  v poljubne bolj težko, zaradi števila lukenj/špic.

tejo996 20.09.2013 15:48

powertap obstaja za 20 do 32 špic.

energy 23.09.2013 09:01

Kot je že tejo napisal... 
PowerTap obstaja v variantah z  20, 24, 28 ali 32 naper.
Večinoma vsi klasični obroči ustrezajo temu številu naper. 

Darkec 23.09.2013 12:17

Hvala za odgovor, koliko pa bi bila cena, da se powertape vlete v obroč?

energy 23.09.2013 15:45

Živjo! Ob nakupu merilca, ti ga bomo spletli na tvoj obroč brezplačno, ni problema. Edini strošek so še nove napere.
Drugače pa je strošek pletenja od 20 do 40 eur, odvisno od tega kako zapleteno je pletenje, ker tudi vzame več časa. 

energy 12.10.2013 18:46

Gospod Ray (Nickname:DC Rainmaker) je poznan po celem svetu
po njegovih nepristranskih reportažah produktov kolesarske industrije, še posebno produktov visoke tehnologije.
poglejte si Reportažo o proizvodnji CycleOps-PowerTap iz prespektive zanesenjaka, zelo zanimivo!


www.dcrainmaker.com/2013/10/s cenes-sariscycleopspowertap-he adquarters.html?fb_action_ids= 604154767979 &fb_action_types=og.likes &fb_source=other_multiline &action_object_map=%7B%226 04154767979%22%3A1692510732749 03%7D &action_type_map=%7B%22604 154767979%22%3A%22og.likes%22% 7D&action_ref_map


image

energy 04.12.2013 15:15

Prve vgradnje Powertapa v obroče, ki sicer pripadajo sestavljenim wheelsetom, v naši trgovini:

Za primer Powertap vgrajen v Roval obroče: 
image 

Praktično se lahko Powertap vgradi na vsak obroč, dokler so napere klasičnih dimenzij in dokler je število le-teh klasično (20,24,28,32...)

Več o Powertapu na Energijabikes:  www.energijabikes.com/search? keyword=powertap &x=-1398 &y=-510 &limitstart=0 &option=com_virtuemart &view=category

energy 17.12.2013 23:04

Pred kratkim je PowerTap predstavil bluetooth pokrovček pesta, ki omogoča povezovanje z mobilnimi in drugimi napravami preko bluetooth povezave.
Tako lahko Powertap povežete z vašim mobilnim telefonom in oboje spremenite v mogočen pripomoček za spremljanje treningov.
Zanimiva reč, če pomislimo kako daleč lahko sežejo Android aplikacije in kaj vse se da početi z kombinacijo podatkov s powertapa in gps na telefonu...

image 

energy 04.01.2014 23:01

Za vse, ki želite maksimalno izkoristiti preostanek zime za trening in pipravo na sezono 2014, je tu Powertap Slovenija, ki vam pri tem lahko izjemno pomaga!

Mogoče še enkrat opomnimo na možnost najema in celo najema s kasnejšo možnostjo odkupa...

Več informacij:
www.energijabikes.com/search? keyword=powertap &x=0 &y=0 &limitstart=0 &option=com_virtuemart &view=category

firefighter 05.01.2014 12:25
@energy:

Za vse, ki želite maksimalno izkoristiti preostanek zime za trening in pipravo na sezono 2014, je tu Powertap Slovenija, ki vam pri tem lahko izjemno pomaga!

Mogoče še enkrat opomnimo na možnost najema in celo najema s kasnejšo možnostjo odkupa...

Več informacij:
www.energijabikes.com/search? keyword=powertap &x=0 &y=0 &limitstart=0 &option=com_virtuemart &view=category

Zanima me če je pesto kompatibilno še s katerim drugim števcem ali samo s tem s ponudbe?

ketna80 05.01.2014 12:45
@firefighter:
@energy:

Za vse, ki želite maksimalno izkoristiti preostanek zime za trening in pipravo na sezono 2014, je tu Powertap Slovenija, ki vam pri tem lahko izjemno pomaga!

Mogoče še enkrat opomnimo na možnost najema in celo najema s kasnejšo možnostjo odkupa...

Več informacij:
www.energijabikes.com/search? keyword=powertap &x=0 &y=0 &limitstart=0 &option=com_virtuemart &view=category

Zanima me če je pesto kompatibilno še s katerim drugim števcem ali samo s tem s ponudbe?

Verjetno z vsakim števcem ali napravo ki podpira ANT+ standard.

energy 05.01.2014 13:25
@firefighter:
@energy:

Za vse, ki želite maksimalno izkoristiti preostanek zime za trening in pipravo na sezono 2014, je tu Powertap Slovenija, ki vam pri tem lahko izjemno pomaga!

Mogoče še enkrat opomnimo na možnost najema in celo najema s kasnejšo možnostjo odkupa...

Več informacij:
www.energijabikes.com/search? keyword=powertap &x=0 &y=0 &limitstart=0 &option=com_virtuemart &view=category

Zanima me če je pesto kompatibilno še s katerim drugim števcem ali samo s tem s ponudbe?

firefighter,  kot je že ketna80 pred mano napisal, pesto je kompatibilno z vsakim števcem, ki uporablja ANT+ za povezavo in mogoča vklop "WATTov".   Takšnih naprav pa je sedaj kar precej...

Možno pa je dokupiti tudi poseben pokrovček na pesti (glej par objav višje), ki omogoča prenos podatkov preko bluetootha. To pa omogoča povezavo tudi z telefonom, računalnikom... samo pravo aplikacijo rabiš in je...

 

firefighter 05.01.2014 17:23
@energy:
@firefighter:
@energy:

Za vse, ki želite maksimalno izkoristiti preostanek zime za trening in pipravo na sezono 2014, je tu Powertap Slovenija, ki vam pri tem lahko izjemno pomaga!

Mogoče še enkrat opomnimo na možnost najema in celo najema s kasnejšo možnostjo odkupa...

Več informacij:
www.energijabikes.com/search? keyword=powertap &x=0 &y=0 &limitstart=0 &option=com_virtuemart &view=category

Zanima me če je pesto kompatibilno še s katerim drugim števcem ali samo s tem s ponudbe?

firefighter,  kot je že ketna80 pred mano napisal, pesto je kompatibilno z vsakim števcem, ki uporablja ANT+ za povezavo in mogoča vklop "WATTov".   Takšnih naprav pa je sedaj kar precej...

Možno pa je dokupiti tudi poseben pokrovček na pesti (glej par objav višje), ki omogoča prenos podatkov preko bluetootha. To pa omogoča povezavo tudi z telefonom, računalnikom... samo pravo aplikacijo rabiš in je...

 

Hvala za odgovor!!! se pravi da s polarjem ni kompatibilen.:(

scott-kropa 14.06.2014 21:53

A mi prosim nekdo razloži po kakšnem principu meri kadenco ?

energy 29.10.2014 16:40

Jesenski čas je idealen za planiranje priprav na novo kolesarsko sezono.
Pri tem vam izjemno lahko pomaga merilec moči, še boljša novica pa je, da si lahko le-tega izposodiš za čas priprav.
Powertap merilce moči ponujamo na izposojo, v primeru, da ti pa postane zadevo zelo všeč, ga lahko na koncu izposoje tudi odkupiš, pri čemer ti vplačan znesek za izposojo upoštevamo tako, da plačaš le razliko.
Več info o tej možnosti:
www.energijabikes.com/dodatna -oprema/powertap/powertap-naje m-alu-cetsnega-seta-detail

image 

nejchy 06.09.2017 22:15

www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesarska-oprem a/ostala-kolesarska-oprema/obr oci-kavitec-s-powertap-1326446 102.html?aclct=1504627160

mnenja?
kAko rešim problem, da imam sram force 10 redno račno? Verjetno je možno zamenjati? Kakšen je dodaten strošek?
Ter na kolko časa se menja/polne baterija?

ooo 07.09.2017 05:07
@nejchy:

www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesarska-opre m a/ostala-kolesarska-oprema/ob r oci-kavitec-s-powertap-132644 6 102.html?aclct=1504627160

mnenja?
kAko rešim problem, da imam sram force 10 redno račno? Verjetno je možno zamenjati? Kakšen je dodaten strošek?
Ter na kolko časa se menja/polne baterija?

Ja strošek je račna. Menjava račune je čisto preprosta, brez kakega orodja. Če imaš pa račno doma boš moral pa verjetno samo znotraj nje zamenjati ležaja, in bo tista pasala gor. Saj jaz sem imel na prejšnjem kolesu Campolongo in sem šel na Shimano pa sem ono dal dol in na Shimanovi znotraj zamenjal samo ležaja in stvar deluje. Jaz ga imam že 4 leto stvar dela tako kot mora, brez ene težave, baterija pa 2x na leto. Imaš pa vse zraven kaj rabiš. Vzame 5-10 min za zamenjavo.

thor 07.09.2017 12:11
@ooo:
@nejchy:

www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesarska-opre m a/ostala-kolesarska-oprema/ob r oci-kavitec-s-powertap-132644 6 102.html?aclct=1504627160

mnenja?
kAko rešim problem, da imam sram force 10 redno račno? Verjetno je možno zamenjati? Kakšen je dodaten strošek?
Ter na kolko časa se menja/polne baterija?

Ja strošek je račna. Menjava račune je čisto preprosta, brez kakega orodja. Če imaš pa račno doma boš moral pa verjetno samo znotraj nje zamenjati ležaja, in bo tista pasala gor. Saj jaz sem imel na prejšnjem kolesu Campolongo in sem šel na Shimano pa sem ono dal dol in na Shimanovi znotraj zamenjal samo ležaja in stvar deluje. Jaz ga imam že 4 leto stvar dela tako kot mora, brez ene težave, baterija pa 2x na leto. Imaš pa vse zraven kaj rabiš. Vzame 5-10 min za zamenjavo.

uporabiš miche kaseto , tako mam jaz powertap s campa račno gor sem dal 10s miche kaseto za campo in brez problema dela na 10s dura ace grupi , če poizkusiš s campa kaseto na shimanu preskakuje s miche kaseto dela bp na 10s in 11s

nejchy 07.09.2017 13:01

dobra ideja, le da ne najdem miche 10r kasete za razmerje 11-32...
edino najbližje temu 12-29.. na 11tko bi še lahko pozabil, na 32 sem se pa preveč navadil :)+ da potem vseeno ne vem če je to kompatibilno.
Dolga kletka 10r sram force +račna campa power tab g3 + verižnik miche 10r 12-29 :) to je že loterija :)
Bom kavitecu pisal, kaj predlaga :) Na zadnje bom kupil drug komplet s bolhe, kater je brez pm pa kupim stages in imam mir :)

malo razmišljam, bom videl... minus je tudi, da pozimi tega kompleta ne bi uporabljal.. se pravi bi mi pm zastonj stal v kotu (s obroči).. :)

thor 07.09.2017 19:28
@nejchy:

dobra ideja, le da ne najdem miche 10r kasete za razmerje 11-32...
edino najbližje temu 12-29.. na 11tko bi še lahko pozabil, na 32 sem se pa preveč navadil :)+ da potem vseeno ne vem če je to kompatibilno.
Dolga kletka 10r sram force +račna campa power tab g3 + verižnik miche 10r 12-29 :) to je že loterija :)
Bom kavitecu pisal, kaj predlaga :) Na zadnje bom kupil drug komplet s bolhe, kater je brez pm pa kupim stages in imam mir :)

malo razmišljam, bom videl... minus je tudi, da pozimi tega kompleta ne bi uporabljal.. se pravi bi mi pm zastonj stal v kotu (s obroči).. :)

dobiš tudi 32t samo ne prinas , boš moral it v italijo kupit vem da so jih v stari gorici pri čuku imeli , sicer pa v a2u dobiš 11-29

 

jaz raje nebi stages , poznam dosti ljudi k ma probleme s njim...

nejchy 07.09.2017 21:01

hvala za namig, bom res počakal, kaj bo rekel kavitec, če mi odgovori...  :) potem pa kontaktiram še a2u, pa se odločim :)

Na zadnje me bo itak vse skupaj razpizdlo, pa kr novo kolo kupim, ko bo vse zgoraj :)

Itak še sam en vem kaj bi :) tudi fulcrum recing zero za 630€ na bike24 se mi zdi nora opcija..potem je itak še prostora za pm posebej :)

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI