Kolesa Argon18 - mnenje, izkušnje

Domov > Forum > Kolesa Argon18 - mnenje, izkušnje

Kolesa Argon18 - mnenje, izkušnje

SORTIRAJ PO:
aiken 23.09.2013 09:32

Vprašal bi za mnenje o cestnih kolesih kanadskega proizvajalca Argon18 www.argon18bike.com/ Pri nas nisem zasledil o njih skoraj nilč, tudi po tujih forumih bolj malo, so pa po testih dokaj dobro ocenjena.

Ima kdo oz. je imel kolo tega proizvajalca, kakšne so izkušnje ?

 

nemelk 23.09.2013 09:46

Samo za poznavalce :) (hors category).. na vprašanje si si odgovoril že sam.

olupek 23.09.2013 10:10

blizu Graza... radfuchs.at/  .. storitev na nivoju (svetovanje/prodaja/servis), vse se da dogovorit... 

jfs 23.09.2013 10:21

Lahko si pogledaš tudi v Ljubljani. 
www.cu-ljubljana.com/ 

aiken 23.09.2013 11:40

Želel bi izvedeti še kaj več od nekoga, ki ima kolo tega proizvajalca in seveda ni prodajalec nasmeh.

Čudi me, zakaj je tako neznana znamka, saj tudi nemci nimajo nevemkako dolge tradicije, pa so zdaj dokaj uveljavljene znamke.
 

nemelk 23.09.2013 12:04

Ne razumem te! Zanimaš se za neko 'garažno' znamko kolesa, o kateri se pri nas vsaj med navadnimi kolesarji ne govori in piše veliko. Če se pa že najde kakšen kolesar, ki vozi to kolo, ti bo napisal takole:

Okvir je zelo trd, dirkalen, vozi se noro dobro itd... In ti bi si na podlagi takega opisa odločal alu kupiti ali ne.. hmm... Pa ne govoriva o jurju, dveh ..! So ti že ostali svetovali kje se pozanimati in dobiti informacije iz prve roke - tudi malce bolj splošne informacije...

Če želiš istopati in voziti tako kolo se pač odloči, kupi in vozi. Če pa si v dvomih pa se odloči za kakšno bolj preverjeno znamko ;)...

Če kupiš Argon18 se zagotovo ne boš 'nategnil'... Ni pa teh okvirjev veliko na naših cestah. 

Upam, da si razumel moj point, pa brez zamere :)

lp 

p.s.  www.crumptoncycles.com/ , www.lynskeyperformance.com/st ore/road/bikes-and-frames/pro- series.html .... 

aiken 23.09.2013 12:49

Nimam ti kaj zameriti, povedal si svoje mnenje.

Začelo me je iz čiste radovednosti zanimati, po testih so kolesa zelo dobro ocenjena, tudi cena je solidno visoka, pa skoraj nič o njih od uporabnikov. Želel sem izvedeti kakšno čudo je zdaj to mežik

Bom še nekaj časa svojega Treka gonil, do takrat se bo pa verjetno še kaj spremenilo.

kawasaki 23.09.2013 13:09

Vozim Argon 18 E112 triatlon kolo. Nobenih težav, okvir je hiter kolikor so noge močne, neravnine s cest lepše "pobira" kot recimo Scott plasma, ki sem ga tudi imel, skratka sem zadovoljen.
Pa tudi cena je bila zelo ugodna.
Sem pa letos imel v planu kupiti okvir Argon 18 Gallium pro, vendar zadeva potem ni bila izvedljiva. O kvaliteti je težko govoriti ,če ga ne sprobaš, vendar v živo je pa Gallium pro zelo lep izdelek.
Lp Damjan

aiken 23.09.2013 13:21

Hvala kawaski@ za tvoje mnenje in tukaj prvo uporabniško izkušnjo 

kawasaki 23.09.2013 19:39

tejo996 23.09.2013 20:02

u pa to je čista erotika.

za koliko K se je treba olajšat za tazga lepotca?

kawasaki 23.09.2013 21:15

Samo okvir sem imel letos v igri. Bi ga dobil za cca 1700.

DaisyDejzi 23.09.2013 21:35
@tejo996:

u pa to je čista erotika.

za koliko K se je treba olajšat za tazga lepotca?


In kaj za hudiča je na tej osnovnošolski abecednici tako posebnega??

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI