Martin Hvastija o kronometru, Mohoriču in cestni dirki članov

Domov > Forum > Martin Hvastija o kronometru, Mohoriču in cestni dirki članov

Martin Hvastija o kronometru, Mohoriču in cestni dirki članov

SORTIRAJ PO:
pene 01.10.2013 07:56

Dejansko me zanima, zakaj je onemogočeno komentiranje PR sporočila, ki nosi enak naslov kot ta tema? Bog ne daj, da bi kdo povedal kaj kritičnega o našem reprezentančnem selektorju... Spet moramo biti zadovoljni s tem, da smo se 100 kilometrov vozili z ostalimi v pelotonu, da je Božič zdržal do treh krogov do cilja in delil nasvete Polancu itd. Aja, sem pozabil, da smo full majhni in ne premoremo kolesarjev v najmočnejših Protour ekipah.

perpetruum 01.10.2013 11:51

Kam pa je izginila tema "Svetovno prvenstvo..." ???

P.D. 01.10.2013 14:49

Čas za obuditev spodnje teme?

www.bicikel.com/forum/45281/p oziv_k_odjavi_s_foruma_bicikel _com.html

hmm 01.10.2013 16:31
@pene:

Dejansko me zanima, zakaj je onemogočeno komentiranje PR sporočila, ki nosi enak naslov kot ta tema? Bog ne daj, da bi kdo povedal kaj kritičnega o našem reprezentančnem selektorju... Spet moramo biti zadovoljni s tem, da smo se 100 kilometrov vozili z ostalimi v pelotonu, da je Božič zdržal do treh krogov do cilja in delil nasvete Polancu itd. Aja, sem pozabil, da smo full majhni in ne premoremo kolesarjev v najmočnejših Protour ekipah.

He, .. bi ti dovolil kritične komentarje na račun nekoga od katerega imaš korist? nasmeh  

Maillot_Jaune 01.10.2013 16:37

Poden...

Magnum 01.10.2013 18:22
@Maillot_Jaune:

Poden...

od podna je ratal ta bicikel.com... kul

magnetica 01.10.2013 18:27
@Magnum:
@Maillot_Jaune:

Poden...

od podna je ratal ta bicikel.com... kul

Bicikel.com je čist super!

Poden delate-jo s svojimi "komentarji" sami!

Maillot_Jaune 01.10.2013 19:01
@Magnum:
@Maillot_Jaune:

Poden...

od podna je ratal ta bicikel.com... kul

To ja. Zaradi nemoderiranja skozi leta je s foruma odšla vrsta kompetentnih ljudi iz sveta kolesarstva, tudi nekateri profiji, sedaj se pa selektivno moderira, kjer zapaše...

alexb 01.10.2013 22:10

MAgnetica: narobe. Poden se dela zaradi tega kar pravi Mailot_Jaune. Moderiranje mora biti na nivoju in povsod, ne samo takrat ko ti paše (poleti Franja..., zdej selektor..) s polnim gasom (brisanje, zaklepanje, onemogočanje prijav..).

 

vojč 01.10.2013 22:26

Ampak za njega ni problem moderiranje ampak nemoderiranje

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI