STRAVA club SLOVENIJA

Domov > Forum > STRAVA club SLOVENIJA

STRAVA club SLOVENIJA

SORTIRAJ PO:
sandifis 07.10.2013 19:36

Pridruži se STRAVA klubu SLOVENIJA.

Treniraj in se primejaj z drugimi.

Pridi, boš videl, kako je zabavno.

Sledi povezavi in ukradi KOM nasmeh!

www.strava.com/clubs/SLOVENIJ A

uploaded

alexb 08.10.2013 08:07

Za vse strava uporabnike... veloviewer.com Več statistike in različnih pogledov na segmente. Zanimivo :)

Pa tale je tud uporaben: raceshape.com/ - na dnu strani najdete še nekaj dodatnih orodij...

image

sandifis 08.10.2013 09:33

...predvsem je bistveno, katera stran je med uporabniki najbolj razširjena in s tem ponuja primerjavo med osebami na določenem geografskem območju,...

alexb 08.10.2013 09:41

Ma ne.. tole kar sem dal je razširitev strave. Pobirajo podatke iz strave in ti jih drugače predstavijo. Razne analize. Recimo na raceshape.com lahko delam primerjavo med prvim (oz. ni nujno da je prvi) in sabo na posameznem segmentu - grafično in gledaš kje si največ časa zgubil itd..

Strava nudi APIje za dostop do podatkov in tako nastajajo razne nove aplikacije, ki uporabljajo te podatke.

Ne bi ti smetil teme z neko konkurenco mežik

jeti 08.10.2013 10:31

je poanta tega da se gleda samo prevožene km ali kako?

alexb 08.10.2013 11:02

Poanta česa? Strave? Strava Cluba?

jeti 08.10.2013 11:09

strave, vidim da karkoli želiš dodatne informacije ali analize moraš plačati. lestvica strava cluba pa je v km?

MihaMedica 08.10.2013 11:21

Ni potrebno plačati....plačljiv je npr. dodatek za uporabo merilca srčnega utripa...Sam uporabljam Stravo že celo sezono 2013 in je res lušna zadevca...seveda, pa je potreben ali garmin, ali pa dokaj zmogljiv telefon(z dobro GPS anteno in baterijo)...Uglavnem aplikacijo vklpopiš, ko se usedeš na bicikel in ko zaključiš ko končaš in že preveriš svoje čase na klance, ki si jih odpeljal in se primerjaš s prijatelji in ostalimi... 

jeti 08.10.2013 11:25

no bom probal

alexb 08.10.2013 11:26

Ja tale klub je samo to, da lahko vidiš kako so drugi aktivni in da te malce motivira, za več, dlje, višje :)

Strava pa je pač ena izmed miljon aplikacij, ki spremljajo tvoje športanje. No meni je všeč, ker ima segmente in lestvice. Je tekmovalno orientirana in te poskuša motivirat na ta način. Jaz uporabljam neplačljivo verzijo in sicer mi je fajn da lahko kreiram svoje odseke, kjer lahko pol spremljam vse svoje fure skozi čas in s tem vidim napredek. 

Če imaš kej tekmovalnosti v sebi je strava kar prava.

biser 08.10.2013 11:29

najbolje bi bilo da bi lahko podatke prenesel v program za trenažer in pozimi doma lahko odpeljal simulacijo treeninga

sandifis 08.10.2013 12:07
@alexb:

Ja tale klub je samo to, da lahko vidiš kako so drugi aktivni in da te malce motivira, za več, dlje, višje :)

Strava pa je pač ena izmed miljon aplikacij, ki spremljajo tvoje športanje. No meni je všeč, ker ima segmente in lestvice. Je tekmovalno orientirana in te poskuša motivirat na ta način. Jaz uporabljam neplačljivo verzijo in sicer mi je fajn da lahko kreiram svoje odseke, kjer lahko pol spremljam vse svoje fure skozi čas in s tem vidim napredek. 

Točno tako, zanimivo je to, ker so podatki vseh tistih, ki vozijo tod okoli na enem mestu, pri roki in vedno na voljo za primerjavo s sabo, z drugim.

Organiziranost "CLUBA" omogoča direkten tabelarični vpogled v tednske km , najdaljšo tedensko vožnjo, število treningov, višinske metre, če malo pobrskaš dobiš tudi podatek za moč (v kolikor ima uporabnik nameščen merilec-znak strelica), povprečno hitrost.

Predvsem je zanimivo to, ker so člani strave kolesarji različnih stopenj pripravljenosti od začetnikov do resnejših amaterjev, tudi pro-jev. Tako dobimo množico podatkov o treningu, kakor tudi absolutne orientacijske časovne vrednosti za določene geografske segmente.

LP,

LukecKukec 08.10.2013 12:28

Slabost je nezdružljivost z iOS in Windows operacijskimi sistemi.

apotekar 08.10.2013 13:05
@MihaMedica:

Ni potrebno plačati....plačljiv je npr. dodatek za uporabo merilca srčnega utripa...Sam uporabljam Stravo že celo sezono 2013 in je res lušna zadevca...seveda, pa je potreben ali garmin, ali pa dokaj zmogljiv telefon(z dobro GPS anteno in baterijo)...Uglavnem aplikacijo vklpopiš, ko se usedeš na bicikel in ko zaključiš ko končaš in že preveriš svoje čase na klance, ki si jih odpeljal in se primerjaš s prijatelji in ostalimi... 

brezplačno dobiš praktično vse, tako utrip, kadenco kot moč (če seveda imaš senzorje)... v plačljivi verziji pa dobiš zraven poglobljeno analizo moči, možnost "snemanja" trackov od drugih uporabnikov, prikaz rezultatov glede na starost in kilažo, možnost postavljanja raznoraznih ciljev in spremljanje le-teh...

mežik

lpA

gbauer13 08.10.2013 14:02
@LukecKukec:

Strava obstaja tudi za iOS.
www.strava.com/mobile

Paternina 08.10.2013 14:05

Fantje, STRAVA je zakon!

Edin, če bo tole množično uporabljana aplikacija bom zgubu vse KOM-e. kaže jezik

sandifis 08.10.2013 17:14
@gbauer13:
@LukecKukec:

Strava obstaja tudi za iOS.
www.strava.com/mobile

Uporabljam jo v obeh navedenih operacijskih sistemih in dela brezhibno!!

kenz76 08.10.2013 21:25
@alexb:

napaka, Strava.com ni SAMO ena izmed milijon aplikacij za spremljanje športanja - Strava.com je med njimi tako kot Fejsbuk med socialnimi omrežji: daleč najbolj razširjen in zato najbolj "IN" nasmeh 

alexb 09.10.2013 10:05
@kenz76:
@alexb:

napaka, Strava.com ni SAMO ena izmed milijon aplikacij za spremljanje športanja - Strava.com je med njimi tako kot Fejsbuk med socialnimi omrežji: daleč najbolj razširjen in zato najbolj "IN" nasmeh 

Hja, govoril sem iz svojih izkušenj, saj večina kolesarjev s katerimi govorim, za stravo ni vedela. Veliko jih uporablja sportstracker ali endomondo. Za stravo jaz ponavadi delam reklamo. Lahko da imaš prav. :)

sandifis 09.10.2013 19:12

Kdo skrbi za razvoj slovenskega jezika v kolesarskem smislu?

Je že tako, da najbolj "sočne" besede najdemo in privzamemo prav uporabniki.

Torej, kaj menite, katera je najboljša beseda za zagrizenega zbiralca KOM ov?

Je to KOMar, KOMac, KOMovec,...

Podaj svoj predlog in izberimo ime, ki ga bomo pogovorno uporabljali!!!

uploaded

nasmeh Pozdrav!

kenz76 09.10.2013 19:18
@sandifis:

Kdo skrbi za razvoj slovenskega jezika v kolesarskem smislu?

Je že tako, da najbolj "sočne" besede najdemo in privzamemo prav uporabniki.

Torej, kaj menite, katera je najboljša beseda za zagrizenega zbiralca KOM ov?

Je to KOMar, KOMac, KOMovec,...

Podaj svoj predlog in izberimo ime, ki ga bomo pogovorno uporabljali!!!

uploaded

nasmeh Pozdrav!

Glede na izgled hribolazcev: KOMarčeksmeh 

Ruzanc 09.10.2013 19:18

KOManiak

VILI63 09.10.2013 19:38

KOMunajzer kaže jeziknedolžen

TEX 09.10.2013 19:42

KOMAD.kul ( kot madmax )

nejc100 09.10.2013 20:49
SIKOŠEK
Milc 09.10.2013 21:44
Komandos
jeti 10.10.2013 08:31

js sem do sedaj uporabljal sporttracker, a je strava kaj bolje???

alexb 10.10.2013 09:14

Ne gre se za bolje - gre se za drugače. Point strave je da "tekmuješ" oz. se primerjaš z drugimi na območju kjer kolesariš. Poskusi.

Če mas garmina naloži par trackov gor pa boš videl.

jeti 10.10.2013 09:16

ok nisem imel garmina zraven in sem eno turo vpisal, zakaj mi potem na lestvici ne izpiše kilometre ampak samo črtice. mora biti garmin file?

jeti 10.10.2013 09:17

kje lahko vidim kdo so moji sosedi na stravi, se prav blizu mojga kraja?

1 2 3 ... 5
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI