sezuvanje čevlja

Domov > Forum > sezuvanje čevlja

sezuvanje čevlja

SORTIRAJ PO:
kolesarnik 25.10.2013 19:53

Imam težave pri nakupu čevljev, takšnih s karbonskim podplatom. poskusil sem 3 modele in mi je številka bodisi premajhna bodisi se mi sezuvajo (razlika pa je v 1 ali 0,5 številke)...

V eni trgovini so mi rekli, da se mi bo karbonski čevelj vedno sezuval, ker se  karbonski čevelj ne prepogiba, a da me to pri pedaliranju ne bo motilo. v drugih dveh pa so mi rekli, da se mi čevlji ne smejo sezuvat. kaj sedaj? kaj je prav?

da se razumemo, pri sezuvanje gre za sezuvanje za 1 cm, več ne. ne sezuje se mi cel čevelj...
če ima kdo podobne težave, naj mi zaupa kater čevelj ima. hvala. 

morel 26.10.2013 22:46

Čevlje po meri naredijo pri Bontu, ki se ne sezuvajo, ampak popolnoma prilegajo. Poglej na www.bont.si

lp

Al Capone 27.10.2013 07:40
@morel:

Čevlje po meri naredijo pri Bontu, ki se ne sezuvajo, ampak popolnoma prilegajo. Poglej na www.bont.si

lp

Definitivno vrhunski čevlji, ki pa so le za tiste, ki točno vedo kaj od čevlja želijo. Začetnikom bi jih pa odsvetoval.

Maratonac 29.10.2013 17:18

Obstajajao iz mehke plastike in gela vložki , ki pridejo na zadnjo steno čevlja , da preprečujejo drsenje iz čevlja . Jaz jih uporabljam na balanci za blaženje pritiska rok .

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI