vzvratno ogledalce, prototip

Domov > Forum > vzvratno ogledalce, prototip

vzvratno ogledalce, prototip

SORTIRAJ PO:
lesarko123 08.11.2013 12:29

Zdravo,
rabim nekaj pomoči/mnenj/idej. Lotil sem se projekta izdelave manjših snemljivih ogledalc, ki se jih pritrdi na okvir kolesarskih/korekcijskih očal. Do te ideje sem prišel, ker me moti, da je za kolesarjevo varnost poskrbljeno precej manj, kot za ostale udeležence prometa. S tem izdelkom ne bi bilo potrebno obračati glave, ampak bi lahko prečesali okolico z bežnim pogledom v stranski del očal. Prototip je zaenkrat v testiranju in mu kaže kar dobro. Zanima me, ali bi v hipotetičnem primeru, da bi izdelek že bil na trgu, odšteli zanj ~15€? Ali ima kdo izkušnje z ogledali, ki se jih pritrdi na balanco in ali vas kaj motijo? 
Hvala, Lesarko 

nordica1 08.11.2013 12:47

Že dolgo časa imam na sprednji pokončni cevi okvirja pripeto ogledalo zefal spy. Na črnem okvirju se ga praktično ne vidi. Zelo uporabna zadeva, brez katere si skoraj  ne predstavljam vožnje. Na balanci mi pa nekako ne potegne.

Rumbler 08.11.2013 13:28

Pa saj taka ogledala že obstajajo...

 

www.amazon.com/Bike-Peddler-C ycling-Eyeglass-Mirror/dp/B001 VTQNVO

bojan63 08.11.2013 16:37

Sprobanih veliko modelov najbolje se mi obnese ta model pa še poceni je in obstojen

www.bike-discount.de/shop/k83 0/a31345/cycle-star-mirror-901 -2-handlebar-inside-mount.html ?mfid=445

Maratonac 08.11.2013 21:27

jaz imam na balanci 3 ogledala :levo in desno pripeto v zaključni luknji dirkalne balance , eno pa pripeto na desni krivini , da vidim tudi tedaj, ko preprimem balanco z položajem tok na sredini.

Vse paše in je aerodinamično.

Ogledalce na očala pa ne bi dal , ker se pri padcu lahko dobro na njemu porežeš, sploh pa ne variante z štangicami.

www.bellatisport.com/shop/cat egory/63/product/1475/Sprintec h__rear-view_mirror.html

bianchiman 08.11.2013 23:50

Čakte da Fausto uleti kul

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI