ciklokros kranj rezultati

Domov > Forum > ciklokros kranj rezultati

ciklokros kranj rezultati

SORTIRAJ PO:
lujzh 07.12.2013 20:29

A mogoče kdo ve, kje bi se dalo videti rezultate današnjega ciklokrosa v Kranju?

rogmaraton 07.12.2013 20:30

hahaha, vso srečo, sam to lahko rečem.

Take zmede že dolgo nisem videl.

pionirmtb 07.12.2013 20:39

boš mogu počakat-sej veš će so slo. sodniki zraven nikol ne štimal....

eustahija 07.12.2013 20:41

se pravi, da ni nujno, da je prvi tisti, ki prečka ciljno črto pred vsemi?

lujzh 07.12.2013 20:53
@rogmaraton:

hahaha, vso srečo, sam to lahko rečem.

Take zmede že dolgo nisem videl.

Očitno si bil tam, ker to veš. Sem bil pa vsaj nekaj sekund v rezultatih na prvem mestu, nato sem se šel kar sam pritožit, ker sem vedel, da me je Dušan, ki je bil v rezultatih za mano prehitel za točno dva kroga.

zec21 07.12.2013 20:53
@eustahija:

Je nujno, ampak ni nujno da je 2. tisti ki je drugi prečkal ciljno črto :)

rogmaraton 07.12.2013 21:07
@zec21:
@eustahija:

Je nujno, ampak ni nujno da je 2. tisti ki je drugi prečkal ciljno črto :)

Ja, sej to jih je zbegal: Koliko krogov je kdo prevozil. In potem se zgodi, da je prijatelj, katerega sem prehitel za krog, uvrščen tri mesta pred mano ;)

Red_Bull 07.12.2013 21:42
lujzh 07.12.2013 23:09
@Red_Bull:

Evo še nekaj slik:

sd-ttt.si/index.php/galerija/ 2013/tekmovanja/kolesarstvo/c x -kranj

Super. Obvezno pohvali fotografinjo Andrejo-fenomenalna reportaža.

ruddgio 07.12.2013 23:54

sploh ne vem kaj napisat, glede na to da je bil moj prejšnji komentar izbrisan....vglavnem tu so uradni rezultati: prijavim.se/results/match/Cik lokros%20Kranj

Sramota za organizatorje in sodnike, da si sploh dovolijo objaviti tako nepravilne rezultate...upam samo, da nebo tudi naslednja tekma takšna ker dam tistih 10eur veliko raje kam drugam, kot ljudem, ki ne znajo niti številk iz koles prebirati...

jteam 08.12.2013 01:10
Organizator in sodnik so imeli prevec dela z nekaterimi, ki so se pritozili, da so dirko koncali na 19. mestu, ne na 20.. Na koncu pa ugotovis, da dirke sploh niso koncali.

To je vse kar mam za povedat
IZO 08.12.2013 07:23
@ruddgio:

sploh ne vem kaj napisat, glede na to da je bil moj prejšnji komentar izbrisan....vglavnem tu so uradni rezultati: prijavim.se/results/match/Cik lokros%20Kranj

Sramota za organizatorje in sodnike, da si sploh dovolijo objaviti tako nepravilne rezultate...upam samo, da nebo tudi naslednja tekma takšna ker dam tistih 10eur veliko raje kam drugam, kot ljudem, ki ne znajo niti številk iz koles prebirati...

Rezultati ne štimajo, vsaj v kategoriji nad 40 ne...

pionirmtb 08.12.2013 07:30
@IZO:
@ruddgio:

Rezultati ne štimajo, vsaj v kategoriji nad 40 ne...

jebenti kam so pa mene vtaknil,me sploh ni,pa sej sm plačov štartnino dav 10e pa še računa nism dobu ,sam okroglo številko 1 več kot 99.....

primorec5 08.12.2013 07:59

Mene tudi sploh ni. Mislim, katastrofa. To, da ne znajo pisat številk (ajde, za čase in zaostanke pustmo, je druga zgodba), ni opravičljivo. Pa kdo to dela, nesposobneži
lp 

ruddgio 08.12.2013 08:55

Meni je čisto vseeno ali sem bil na 16, 19, ali 25 mestu, vem pa da sem tekmo končal po pravilih in me ni na seznamu. Ko sta šla kolega vprašat sodnika za utemeljitev, pa iz svojih pokracanih zapiskov še tega koliko krogov je kdo prevozil ni znal razbrati...potem so pa rekli, da bojo že zrihtali tako da bo prav. No zrihtali niso nič, saj se niso mogli zanašati na zapiske in so objavili kar to zmedo. Ne razumem kako si lahko takšen klub to privošči...

malizec 08.12.2013 09:11

Mene tud ni v rezultatih. Sicer je eden od sodnikov vsakič na glas povedal mojo številko, ko sem prečkal startno/ciljno črto, če bi jo kdo zapisal, bi blo pa še lepše.

ansta 08.12.2013 09:35

Nas je kar nekaj izbrisanih ;-)

Me vsaj "pametni" telefon ni izbrisal :-)

uploaded

GajbaPunaPiva 08.12.2013 09:53

torej,ker je toliko tekmovalcev,ki so bili tam in jih ni v rezultatih,zaradi šlamparije in malomarnosti sodnikov ter organizatorja ta dirka neveljavna,tekmovalcem,ki pa so bili na štartni listi ni pa jih v rezultatih pa bi bilo potrebno denar vrniti...kaj pa bo na to povedala KZS pod katerim okriljem je to tekmovanje,če KZS kaj da nase mora to tekmo v Kranju razveljaviti...kul

lujzh 08.12.2013 09:56
@ansta:

Nas je kar nekaj izbrisanih ;-)

Me vsaj "pametni" telefon ni izbrisal :-)

uploaded

Takšen posnetek bi veljal tudi na sodišču, zato ne more ostati na tem, da bi bil ansta izbrisan. Pa še sam lahko potrdim, da je dirko končal pred menoj. 

Lopata 08.12.2013 10:16

Kdo je že organizator te dirke?

rogmaraton 08.12.2013 10:23
@jteam: Organizator in sodnik so imeli prevec dela z nekaterimi, ki so se pritozili, da so dirko koncali na 19. mestu, ne na 20.. Na koncu pa ugotovis, da dirke sploh niso koncali.

To je vse kar mam za povedat

Mi smo se pritožili ravno zato, ker se poznamo med seboj in smo točno vedeli v katerem vrstnem redu smo končali dirko. Čudno nam je bilo to, da je prijatelj, ki se je celo tekmo vozil v ozadju in smo ga nekateri prehiteli za krog, uvrščen pred nami vsemi. Dva predstavnika našega kluba pa sta bila zapisana med DNF. Enega od njih so potem čudežno našli in ga v uradnih rezultatih uvrstili pred mano, čeprav sem tudi njega prehitel za krog. Pritožili smo se v upanju, da bi sodnikom pomagali razvozlati očitno rezultatsko zmedo, ki je vladala v obeh kategorijah (19-40 in Nad 40). Ne gre se zato ali je nekdo bil 19. ali 20. Gre se zato, da če že osnovna stvar kot je število prevoženih krogov posameznika ne štima, potem je določanje končnega vrstnega reda nemogoče.

Kajter 08.12.2013 10:36

Še nekaj fotk iz včerajšnje dirke (987): plus.google.com/photos/106010 483524710838079/albums/5954756 681791154209

frano 08.12.2013 11:00
Tiste, ki zaostanejo za krog ali dva bi mogl ven pometat pa bi bilo lazje z rezultati. ...., tko so pa ravno ti najglasnejsi.
Srajca 08.12.2013 11:12

Za postavko 10eur na uro bi lahko dobil vsak na statru enga studenta ki samo njega steje.

frano bi pa bil pravi za v drzavni zbor za racionalizacijo javnega sektorja in ukinjanje javnih ustanov

lujzh 08.12.2013 11:37
@frano: Tiste, ki zaostanejo za krog ali dva bi mogl ven pometat pa bi bilo lazje z rezultati. ...., tko so pa ravno ti najglasnejsi.

Osnovni problem je prekratki krog, v pravilih jasno piše, da mora biti krog 2.5 do 3.5 km. V Gradišču je bil 3.3 km, vsi ostali pa so prekratki 1.2 do 1.5 km. Zato nikakor niso krivi tisti, ki jih prehiti Luka Mezgec za 2 kroga. Počutimo se počaščeni, ko nas prehiti za krog in več. 

Če organizator poskrbi za ustrezno osebje, ki šteje kroge ni niti najmanjšega problema-organizirali smo ciklokros v Gradišču brez ene same pripombe na rezultate ali organizacijo.

maticek 08.12.2013 11:42

Ebemti, grem gledat, če sm v rezultatih mrbit, čeprav nism vozu sploh...nasmeh

ruddgio 08.12.2013 11:42

mislim da je sedaj vse jasno: prijavim.se/results/match/Cik lokros%20Kranj

:D 

GajbaPunaPiva 08.12.2013 11:48
@lujzh:

Če organizator poskrbi za ustrezno osebje, ki šteje kroge ni niti najmanjšega problema-organizirali smo ciklokros v Gradišču brez ene same pripombe na rezultate ali organizacijo.

lujzh,ne pozabit,da je bil ta ciklokros organiziran na Gorenjskem,kjer pa ni za pričakovat,da bi nudili več kot pa not dobili...kul 

Veš za onega,ko prideš prosit za hladno vodo..."pojdi k sosedu,pri njih je hladnejša"... smeh

Kajter 08.12.2013 11:51
@ruddgio:

mislim da je sedaj vse jasno: prijavim.se/results/match/Cik lokros%20Kranj

:D 

Takoj ko dobim pravilne rezultate od organizatorja, bodo objavljeni na istem linku.

ruddgio 08.12.2013 14:23

Tukaj je še nekaj malega fotk od včeraj: www.flickr.com/photos/9489192 5@N07/

video prihaja v naslednjih dneh ;) 

1 2
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI